5 põhjust, miks kandideerida Tehnopol Startup Inkubaatorisse

Esimene voor uuenenud kasvuprogrammist on täies hoos käimas ning juba 1. juulil toimub koolitustesarja viimane seminar, kus õpime pitchimist ehk liftikõne esitamist! Ühtlasi on toimumas vastuvõtt teise vooru, mis alustab septembris – selleks täida ära lühike avaldus siin. Kui veel kõhkled, loe artiklist, miks just sina võiksid kandideerida Startup Inkubaatorisse.  

  1. Mentorite võrgustik

Meiega teevad koostööd niivõrd ägedad mentorid, kes oma pikaaegse kogemuse ja teadmiste abil panustavad igal sammul startuppide tegemistesse. Iga startup saab omale võtmementori, kelle poole on võimalik igal ajal igas küsimuses pöörduda. Vaata ja tutvu mentoritega siin.

2. Koolitusprogramm

Inkubaator pakub programmis osalevatele startuppidele 6 praktilist ja eksklusiivset koolituspäeva oma ala ekspertidelt, kes arutlevad olulistel teemadel alates sellest, mida iga asutaja peab teadma kuni selleni, mida oleks hea teada, et kiiremini ja efektiivsemalt ettevõtte eesmärkideni jõuda.

3. Inspireeriv töökeskkond

Tehnopol Startup Inkubaatoris ootavad sind kaks avatud kontorit, helikindlad kõneboksid, hubased koosolekuruumid ning köögiala – kõik vajalik, et mõnusalt ja produktiivselt oma tööpäev veeta.

4. Võimalus saada rahvusvahelist tähelepanu

Tehnopol Startup Inkubaatori eesmärk on aidata tehnoloogiapõhistel startuppidel arenenda ning laieneda ka teistesse riikidesse. Selleks teemegi koostööd mitmete rahvusvaheliste organisatsioonidega, kellega koos viime läbi põnevaid projekte, mis aitavad neid eesmärke täita. Tutvu projektidega siin.

5. Sõbralik meeskond

Inkubaatoris töötab 6 ülivinget, startupi-meelset ja motiveeritud naisterahvast, kes kogu eelpool mainitut koos hoiavad ja organiseerivad ning teevad kõik selleks, et inkubaatoris oleks hea olla. Ootame sind meile külla!

Loe uuenenud kasvuprogrammist siit või vaata videost, mida räägib sulle kasvuprogrammist Startup Inkubaatori juht Kadri Tammai