Tehnopol Startup Inkubaatoris jätkub sebrade ajastu. Veel on võimalus oma iduga uude vooru kandideerida!

Kandideerimine Tehnopol Startup Inkubaatori 6-kuulisse kasvuprogrammi on hoogsalt käima läinud, aga veel pole hilja oma avaldust teele panna – seda saab teha kuni 20. jaanuarini!

Sel korral on fookuses mõjuettevõtted ehk sebra startupid. Eesti on tuntud idufirmade riigi ja ükssarvikute maana, kuid märkimisväärselt vähem räägitakse neist startupidest, kelle toote või teenuse mõjuefekt on kasvupotentsiaaliga sama tähtis, või veelgi tähtsam. Sebrade eesmärk pole mitte ainult kasv, vaid see, et nad suudaks pakkuda lahendusi laiematele ühiskondlikele kitsaskohtadele.

Ootame Startup Inkubaatori programmiga liituma ettevõtteid, kelle tootel või teenusel on laiem ühiskondlik mõju ja kelle eesmärgid ühtivad ÜRO poolt seatud ülemaailmsete säästva arengu eesmärkidega. Neid on muide ei rohkem ega vähem kui 18! Mõned näited valdkondadest, milles toimetavad ettevõtted on oodatud:

 • keskkond, loodushoid ja ringmajandus
 • inimene, tervis ja heaolu
 • sotsiaalkeskkond, võrdsus, kultuur ja riigitoimimine
 • ettevõtluse ja majanduse areng

Kui tegutsed mõnes eelpool mainitud valdkonnas ja tahaksid oma ettevõtte järgmisele tasemele viia, siis kandideeri Startup Inkubaatorisse! Vajad veel veenmist? Olgu, siin on 18 väga head põhjust, miks liituda Startup Inkubaatori kasvuprogrammiga:

 1. Aitame sul ehitada jätkusuutlikku ärimudelit.
 2. Loome koos sinuga toote, mis vastab tehniliselt ja sisult klientide ootustele.
 3. Leiame üheskoos mooduseid, kuidas jõuda esimeste klientideni läbi müügi-, turundus- ja suhtekorraldusplaani.
 4. Meie teame, kuidas leida ühist keelt investorite, äripartnerite ja klientidega ning jagame seda saladust ka sinuga.
 5. Aitame sul kaasata vajalikke erainvesteeringuid.
 6. Meie võrgustikku kuulub 70+ ärimentorit Eestist, Euroopast ja kaugemaltki, kes töötavad sinu ettevõtte edu nimel. Nii mõnigi programmi läbinud idufirma on öelnud, et mentor aitas ettevõttel oma ideedesse uskuda ka raskematel hetkedel.
 7. Korraldame aastas 125+ koolitust, investorpaneeli, kogukonnaüritust, millest sina koos oma tiimiga saad osa võtta. Üks neist toimub juba sel reedel, 13. jaanuaril, kui selgitame lahti, mis on mõjuettevõtlus. Kui soovid liituda ja aimu saada, kellega hakkad kasvuprogrammis kokku puutuma, pane end kirja siin!
 8. Meie tiimi ja mentorite hulka kuulub tõeline startup maastiku kahurvägi – edukad iduettevõtjad, nimekad investorid, finantseksperdid ja ärinõustajad.
 9. Pakume sulle töötamiseks kaasaegset avatud kontorit ja koosolekuruume Baltikumi suurimas teadus- ja ärilinnakus.
 10. Toome sinuni 30 000 euro väärtuses pakkumisi meie headelt partneritelt.
 11. Hoolitseme selle eest, et saaksid oma startupiga osaleda rahvusvahelistel konverentsidel.
 12. Viime sind kokku laia kontaktide võrgustiku ja ühtse kogukonnaga.
 13. Meie kasvuprogrammi läbides on sinu ettevõttel konkreetne teekaart, mille järgi edasi liikuda. 60% meie kasvuprogrammi läbinud iduettevõtetest on jätkusuutlikud ka pärast programmi lõppu.
 14. Korraldame sulle eksklusiivseid investorkohtumisi – me oleme muide tunnustatud kui Eesti Äriinglite Assotsiatsiooni (EstBAN) kümnendi parim partner!
 15. Pakume koos personaalse võtmementoriga nõu ja tuge lähtudes just sinu ettevõtte vajadustest antud ajahetkel.
 16. Viime ellu mitmeid rahvusvahelisi projekte, mis pakuvad iduettevõtetele väärtuslikke lisavõimalusi.
 17. Tagasisideküsitluse andmetel soovitaks meie kasvuprogrammi teistele 98% iduettevõtetest, kes on ise kasvuprogrammi läbinud.
 18. Meil on selge motivatsioon viia sinu startup eduni, sest pakume kõiki teenuseid kuutasuvabalt, vaid 2% osalusoptsiooni eest. Nii et kui sinul läheb hästi, siis läheb ka meil hästi!

Nagu näed, siis sinu iduettevõtte areng on meie ühine eesmärk, mistõttu pääsevad programmi vaid valitud 10 ettevõtet. Kandideerimise tähtaeg on 20. jaanuar, kuid vastuvõtupaneelid juba käivad ja mida varem kandideerid, seda suurem on tõenäosus valituks saada.

Mõjuettevõtete vooru toetab nii nõu kui jõuga LHV Pank. LHV poolt panustavad programmi ESG/jätkusuutlikkuse mentorid, kes annavad oma parima, et levitada teadmisi ettevõtluse ühiskondliku ja keskkondliku mõõtme kohta. Programmi lõpus toimub LHV pitchimisvõistlus 5000-eurose auhinnarahaga.

Kaotada pole midagi, kandideeri juba täna!

Liitu programmiga!

"*" indicates required fields

"*" indicates required fields

"*" indicates required fields

"*" indicates required fields