BSR Go-abroad loob mikroettevõtetele globaalsed kasvuvõimalused

Mikroettevõtted on oodatud kandideerima BSR Go-abroad rahvusvahelistumise programmi, mis aitab Läänemere piirkonna ettevõtetel laieneda uutele turgudele. 
Programm pakub:
  • 360-kraadist valmisoleku hindamist, ekspertide juhendamist ja nõustamist, keskendudes rahvusvahelise valmiduse hindamisele.
  • Koolitusi, juurdepääsu turuandmetele ja -teabele, tööriistad ning teadmised oma ettevõtte rahvusvaheliseks kasvatamiseks.
  • Partnerluse loomise võimalusi – suur rahvusvaheline võrgustik sarnase mõtteviisiga kolleegide ja spetsialistidega.
Kandideerima on oodatud:
  • Ettevõtted, kus on vähem kui 10 töötajat (keskmise suurusega ettevõtted, kus on kuni 250 töötajat, võivad ka mõnel juhul programmile kandideerida). Pidage meeles – osalevad ettevõtted peavad olema ametlikult registreeritud juriidilised isikud.
  • Läänemere piirkonnas asuvad ettevõtted (st Taani, Norra, Rootsi, Soome, Eesti, Poola ja Saksamaa jne).
    Kas soovite leida uusi rahvusvahelisi võimalusi Läänemere piirkonnas?
  • Ettevõtted, kes on huvitatud uutest ärivõimalustest Läänemere piirkonnas: uued kliendid, uued tarnijad, uus ekspertiis, uued partnerlused, innovatsioon, rahastamine jne.
  • Kirglikud ettevõtted, kes on pühendunud oma äri laiendamisele ja uute turgude avastamisele Läänemere piirkonnas, et tugevdada oma ettevõtet ja muutuda vastupidavamaks kohalikele ja globaalsetele muutustele.

Kui oled mikroettevõte, kes soovib laiendada oma turuulatust ja tugevdada tarneahelaid Läänemere piirkonnas ning teha seda targalt ja sujuvalt, siis kandideeri programmi. Loe lisa siit!

Liitu programmiga!

"*" indicates required fields

Mis on nende rollid?
Milliseid keeli te räägite?*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

"*" indicates required fields

"*" indicates required fields

"*" indicates required fields