Investorile

 

Startup Inkubaator kasvab koos oma tiimidega. Tänaseks on meil üle 400 programmi läbinud startupi, kellel aitasime kaasata üle 24 miljoni euro.

Keskendudes väga varajasele faasile, toetame startuppe nende esimestes FFF ringides kuni esimese kaalukama seed-round investeeringuni. Neist edukamad on kuldse hokikepi väärilised, mis on lubadus tulevikuks – teame, et pärast pesast välja lendamist raske töö alles algab.

Alates 2020. aastast töötame startuppidega kohorti- ehk batchi-põhiselt. Meie kohordid alustavad kolm korda aastas. Kohordi demopäevad toimuvad tavaliselt märtsis, juunis ja oktoobris.

Koos meie hea tütarorganisatsiooni Prototroniga vaatab Tehnopol Startup Inkubaatori meeskond igal aastal läbi umbes 1200 avaldust Baltikumist, Põhjamaadest ja paljudest Ida-Euroopa riikidest. Seega on meil parim ülevaade, mis regiooni startup maastikul toimub.

Inkubaatori fookusvaldkondadeks on ärilt ärile tehnoloogiad, rohetehnoloogia, tervisetehnoloogia, kosmosetehnoloogia ning avaliku sektori digilahendused.

Vaata kogu portfooliot


Kui soovid kutset järgmisele demopäevale, saada rohkem infot inkubaatori tiimide kohta ja liituda investorvõrgustikuga, siis registreeri end allpool.

Ideede, partnerluse või ükssarvikute leidmise osas kirjuta meile!

Tule investoriks

Registreeru investoriks

"*" indicates required fields