Investorile

 

Startup Inkubaator kasvab koos oma tiimidega. Tänaseks on meil üle 500 programmi läbinud startupi, kellel aitasime kaasata üle 27 miljoni euro.

Keskendudes väga varajasele faasile, toetame startuppe nende esimestes FFF ringides kuni esimese kaalukama seed-round investeeringuni. Neist edukamad on kuldse hokikepi väärilised, mis on lubadus tulevikuks – teame, et pärast pesast välja lendamist raske töö alles algab.

Alates 2020. aastast töötame startuppidega kohorti- ehk batchi-põhiselt. Meie kohordid alustavad kolm korda aastas. Kohordi demopäevad toimuvad tavaliselt märtsis, juunis ja oktoobris.

Koos meie hea tütarorganisatsiooni Prototroniga vaatab Tehnopol Startup Inkubaatori meeskond igal aastal läbi umbes 1200 avaldust Baltikumist, Põhjamaadest ja paljudest Ida-Euroopa riikidest. Seega on meil parim ülevaade, mis regiooni startup maastikul toimub.

Inkubaatori fookusvaldkondadeks on ärilt ärile tehnoloogiad, rohetehnoloogia, tervisetehnoloogia, kosmosetehnoloogia ning avaliku sektori digilahendused.

Vaata kogu portfelli siin või tutvu raha kaasavate ettevõtetega allpool


Kui soovid kutset järgmisele demopäevale, saada rohkem infot inkubaatori tiimide kohta ja liituda investorvõrgustikuga, siis registreeri end allpool.

Ideede, partnerluse või ükssarvikute leidmise osas kirjuta meile!

Tule investoriks

Registreeru investoriks

"*" indicates required fields

Kaasavad raha

SUTU

Willuwalk

TrackDeep

Küsimuste korral võta julgelt ühendust!

Heleri Holm

Startup Inkubaatori investorsuhete juht

+372 56 96 66 23

heleri.holm@tehnopol.ee

Liitu programmiga!

"*" indicates required fields

Mis on nende rollid?
Milliseid keeli te räägite?*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

"*" indicates required fields

"*" indicates required fields

"*" indicates required fields

SUTU

https://www.getsutu.com/

SUTU arendab pilliroost pangakaarti fossilse materjali vähendamiseks ja seeläbi täita ESG eesmärke kohaliku bio-põhise allikaga. Kontakt: ailet@sutu.ee.

 

Willuwalk

https://willuwalk.app/

Willuwalk on mobiilirakendus, mis on loodud lapsevanemaid ühendama ning neid rohkem liikuma motiveerima. Äpp võimaldab lapsevankriga jalutades mugavalt teiste lapsevanematega kohtuda ja suhelda ning innustab rohkem liikuma, loosides auhindu enim jalutanud kasutajate vahel. Willuwalk loob lapsevanemate ümber kogukonna toetades seeläbi (värskete) lapsevanemate vaimset tervist. Ka füüsilisel aktiivsusel on suur roll vaimse tervise hoidmisel.

Kontakt: hello@willuwalk.app / +372 5270574 (Elise Rand)

TrackDeep

https://www.trackdeep.ai/

TrackDeep on AI toega iseõppiv seiresüsteem suuremahuliste piirialade ja kõrge tundlikkusega lennujaamade või vanglate jälgimiseks.

 

Kontakt: safe@trackdeep.ai, +3725660 0957