NATO DIANA

NATO DIANA stardib sügis 2023!

NATO DIANA (Defence Innovation Accelerator for the North Atlantic) kiirendi eesmärk on toetada süvatehnoloogia iduettevõtteid, mis panustavad riiklikku julgeoleku ja kaitsevaldkonda, viies kokku andekad innovaatorid ja uute tehnoloogiate lõppkasutajad. Kiirendis arendatakse kahese kasutusega tehnoloogiaid, st tehnoloogiad on kasutatavad nii tsiviil- kui ka kaitseotstarbel. NATO kiirendi Eestis võimaldab eelkõige Eesti ja lähiregiooni iduettevõtjatel arendada oma toodet ja ärimudelit ning leida koostööpartnereid Alliansi ülesel kaitseturul, mis on tavapäraselt suletud ja kõrge sisenemisbarjääriga.

Eesti kiirendit hakkavad ellu viima Tehnopol Startup Inkubaator koos Tartu Teaduspargi ja ärikiirendi Startup Wiseguys’iga.

Esimesel pilootaastal valitakse kõikide kiirendite peale välja mõnikümmend iduettevõtjat, kes saavad NATO-lt rahalise toetuse oma idee arendamiseks. DIANA kiirendiprogramm koosneb kahest kuuekuulisest etapist. Poole aasta järel jätkavad igas kiirendis vaid kõige lootustandvamad idufirmad, kes saavad selleks täiendavat toetust kuni 400 000 € väärtuses.

NATO DIANA

"*" indicates required fields


 

Liitu programmiga!

  • NATO DIANA
  • Küberkiirendi
  • AI Kiirendi

"*" indicates required fields

"*" indicates required fields

Maksimaalne faili maht: 2 GB.
Projektiplaani põhja leiad siit

Maksimaalne faili maht: 2 GB.
Hetkel on kandideerimine lõppenud