Küberkiirendis osalev Complok kutsub ettevõtteid testima uhiuut küberriskide hindamise lahendust

Idufirma Complok töötas Tehnopoli ja RIA Küberkiirendis välja automatiseeritud küberriskide hindamise võimaluse väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele. Nüüd pakuvad nad ettevõtetele võimalust lahendust tasuta testida.

Complok on riskide juhtimise-ja hindamise platvorm, mis säästab riskijuhtide ja vastavuskontrolli meeskondade aega. Platvormil saab hinnata ja juhtida eri tüüpi mitte finantsilisi riske nagu näiteks finantskuritegevus, andmekaitse ja jätkusuutlikkus. Küberkiirendis välja töötatud automatiseeritud küberriskide hindamise võimalust pakutakse viiele väikese ja/või keskmise suurusega ettevõttele.

Riske saab tuvastada reaalajas, seejärel hinnata ja koostada plaani, kuidas kõrgeid riske maandada ning luua automaatselt ametlik raport. Kui Pipedrive on mõeldud müügi inimestele, siis Complok pakub platvormi, mis on suunatud riskimeeskondadele, et ettevõtte saaks kasvada ning võtta riske teadlikult. Iga ärilise eesmärgi taga on teatud riskid ja selleks, et oma ärilisi eesmärke saavutada, tuleb aru saada, milliseid riske ollakse valmis nende saavutamiseks võtma.

Comploki asutaja Mari-Liis Kurg väljendas rõõmu nende tootevaliku ja kliendibaasi laiendamise osas kiirendiprogrammi toel. “Oleme põnevil, et saame oma tootevalikut küberturvalisuse valdkonnas laiendada. Erinevalt finantskuritegudega seotud riskidest, on küberturvalisus murekohaks peaaegu igale ettevõttele, mis tegutseb nii koduturul kui ka rahvusvahelisel tasandil. See on oluline probleem, mida lahendada,” ütles ta.

Huvi korral võtta ühendust Mari-Liis Kurega (mariliis@complok.eu) või broneerida aeg demo jaoks www.complok.eu.


Kui ka sinu ettevõte lahendab kübermaailma ohukohti ja soovib arendada tooteid või teenuseid, millest oleks kasu ka teistele küberturvalisuse tõstmiseks, siis kandideeri KüberkiirendisseTäpsem info ja kandideerimine siin! Tähtaeg on 22. märts.

Liitu programmiga!

"*" indicates required fields

Mis on nende rollid?
Milliseid keeli te räägite?*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

"*" indicates required fields

"*" indicates required fields

"*" indicates required fields