Latitude’i raames toimub ka Tehnopol Startup Inkubaatori demopäev

19.-20. mail toimub Tallinnas Kultuurikatlas idufirmade konverents Latitude59. Lisaks kahele konverentsipäevale, mis on täis tihedat programmi, toimub ka mitmeid kõrvalüritusi.

Konverentsi esimesel päeval, 19. mail on võimalik Latitude’i Founders Stage’il osa saada Tehnopol Startup Inkubaatori demopäevast, kus kihutuskõnedega astuvad lavale: CoinTurtle, Edy, FixMyTruck, TikkerFairmus ja KonnectzIT. Demopäev algab kell 14.45.

Samal päeval kell 14.45 osaleb Startup Inkubaatori juht Kadri Tammai paneeldiskussioonis, mis keskendub startup programmide väärtusele. Arutelu toimub Future Stage’il. Ülevaate kõigist kõnelejatest leiab siit.

Kindlasti astu läbi ka Tehnopoli demoalalt – meil on sel korral nii mõndagi põnevat kaasas. Tule pane end proovile FOUNDER CHALLENGE’is ja saa osa VR-elamusest, mis viib sind uutesse kõrgustesse!

Latitude’i programmiga saab tutvuda siin, kõrvalürituste ülevaate leiab siit. Piletite ostu üle ei tasu liiga pikalt mõelda, kuna pileteid müüakse vaid 2500 ja lõviosa neist on juba müüdud. Nii et tasub kiirustada!