10. november 2020

Narva Startup Inkubaatori mentortiimiga liitus kolm ärimaailma eksperti

Sel nädalal liitusid Tehnopol Narva Startup Inkubaatoriga kolm uut mentorit. Ida-Virumaa iduettevõtteid hakkavad nõustama Bolti tegevjuht Aleksei Kolesnikov, EstBANi juhatuse liige ja ingelinvestor Lev Dolgatšjov ning Speysi tegevdirektori asetäitja ja Baltikumi müügijuht Aleksander Gansen.

Narva Startup Inkubaatori juhi Olga Kurdovskaja sõnul tõstavad uued mentorid inkubaatori väärtuspakkumist veelgi kõrgemale: “Minu arust on suurepärane, et Ida-Virumaa iduettevõtluse arendamisse on otsustanud panustada niivõrd heal tasemel ekspertiisiga inimesed. Oleme äsja liitunud mentoritega juba varasemalt koostööd teinud ning tõesti usun, et koos nendega suudame mägesid liigutada!”

Aleksander Gansen selgitab, et liitus mentorina programmiga, et toetada iduettevõtteid ka väljaspool tõmbekeskuseid. “Ma ei pea õigeks, et kõik programmid toimuvad ainult tõmbekeskustes. Mulle tundub, et igal inimesel on õigus saada ligipääs ettevõtluse ökosüsteemile ja teadmistele-kogemustele, olenemata sellest, mis on tema kodulinn,” rääkis Gansen.

Ganseni sõnul on Ida-Virumaal suur potentsiaal ettevõtluse valdkonnas: “Ma siiralt näen selles regioonis oluliselt suuremat oluliselt aktiivsust uute ideede ja meeskondade näol, kui seda on senini olnud. Me tahame konverteerida need ideed päris projektideks.”

Narva Inkubaator on hoogne programm, mis aitab iduettevõtetel leida toimiva ärimudeli, kaasata investeeringuid, luua kontakte ja siseneda eksportturgudele. Programm toimub vene keeles ning osalejate ettevõtted peavad olema Ida-Virumaal registreeritud.

Share This