Northbound Scaleups kutsub: tasuta koolitusprogramm ja mentorlus Rootsis, Soomes ja Eestis

Stardib Tehnopoli, Turu Teaduspargi (Soome) ja Movexumi (Rootsi) ühisprojekt Northbound Startups, mille eesmärk on aidata alustavatel ettevõtetel uutele turgudele laieneda. Kutsume ettevõtteid osalema tasuta rahvusvahelistel koolitustel ja mentorsessioonidel eelpool nimetatud riikides.

Northbound Scaleups koosneb kaheksast koolitusest algusega 24.–25. aprillil Tallinnas ja seejärel 16.–17. mail Turus. Ülejäänud toimuvad augustis ja novembris Gävles. Projektiga seotud reisi- ja majutuskulud kaetakse kuni kahele osalejale ettevõtte kohta. Huvitatud idufirmad saavad oma taotluse saata hiljemalt 4. aprilliks 2023.

Praktilise koolitusprogrammi fookusteemadeks on eduka kasvuettevõtte arendamine, ekspordiks vajalike protsesside ja strateegiate loomine, investeeringute kaasamine, turuanalüüs ning palju muud. Programm pakub igale ettevõttele personaalset mentorlust ning osalevad ettevõtted saavad tutvuda Eesti, Soome ja Rootsi sihtturgudega ning kohtuda potentsiaalsete klientide, investorite ja teiste ökosüsteemi liikmetega.

Programm on avatud Soome, Eesti ja Rootsi idufirmadele, kes on tegutsenud vähem kui seitse aastat. Eelduseks on, et ettevõtted on oma toote või teenusega juba kodumaal turule sisenenud.

Taotlusi saab esitada kuni 4. aprillini ja igast riigist valitakse välja 5 ettevõtet.

Lisainfo saamiseks kirjuta Tehnopol Startup Inkubaatori kogukonnajuhile anneliisa.elbrecht@tehnopol.ee

Kandideeri siin: https://www.lyyti.fi/reg/NorthboundScaleups_application

Liitu programmiga!

  • NATO DIANA
  • Küberkiirendi
  • AI Kiirendi

"*" indicates required fields

"*" indicates required fields

Maksimaalne faili maht: 2 GB.
Projektiplaani põhja leiad siit

Maksimaalne faili maht: 2 GB.
Hetkel on kandideerimine lõppenud