07. mai 2020

Startup Inkubaator Narva alustab ürituste programmiga

Aprillis avas Tehnopol Startup Inkubaator oma Narva esinduse ning juba ülehomme toimub venekeelse koolitusprogrammi  teine üritus!

Kasulik ja praktiline koolitusprogamm on mõeldud kogukonna ettevõtlusvalmiduse kasvatamiseks. „Teame, et paljudes regioonides on põnevate ideedega tegusaid inimesi, kes veel (idu)ettevõtlusega ei tegele, kuna neil on puudu süsteemsest toetusest. Vaadates tänast majandusolukorda, on laienemise samm vajalikum kui eales varem. Tõsi on, et ettevõtlusmaastik on tükiks ajaks oluliselt teistsugune. See aga ei tähenda, et võimalusi on varasemast vähem. Need võimalused on lihtsalt teistsugustes ärimudelites, valdkondades ja sihtrühmades. Kui positiivse nurga alt vaadata, siis on täna inimestel aega, et idee oma startupist päriselt teoks teha. Meie pakume kvaliteetset programmi, mis seda toetab,“ on Kadri Tammai, Tehnopol Startup Inkubaatori juht öelnud.

Esimene üritus toimus 13. mail kell 18.00 ning räägiti sellest, kuidas heast ideest saaks sündida suurepärane äriplaan.

Teine üritus toimub juba ülehomme, 20. mail kell 15.30 ning räägime sellest, mis meid ootab peale kriisi? Registreeru siin. PS! Üritus on vene keeles.

Share This