07. juuli 2020

Startup Inkubaatoris tegutsev idufirma üllitas Kristiine Keskuses uue põlvkonna kätehügieenijaamad

7. juulist on Kristiine Keskuses esimesena Eestis testimisel uudsed nuti-kätepuhastusjaamad, mille kaugseire- ja haldusvõimekus tagab nende pideva teenindusvalmiduse, samas vähendab oluliselt jaamade hooldusega seotud kulu.

„Kristiine Keskus võtab väga tõsiselt külastajate heaolu ja turvalisust, mistõttu oleme otsustanud paigaldada keskusesse kümme uue põlvkonna hügieenijaama. Nii on kätepuhastuspunktid külastajatele kasutamiseks alati töökorras,“ ütles Kristiine Keskuse turundus- ja kommunikatsioonijuht Helina Leif.

„Selle asjade interneti, inglise keeles IoT kategooriasse kuuluva arenduse abil suudavad jaam ja keskhaldusliides suhelda, saates seadme toimimiseks tarvilikku teavet ja korraldusi,“ sõnas CleanHand OÜ turundusjuht Kristjan Arunurm. „Samuti testime lähiajal nimetatud arenduse lisarakendust, millega automatiseerime ka täitevedeliku taastellimise nii, et kliendil ei ole vaja selle pärast enam muretseda. ZÄP jaamad on lisaks eelnimetatule endiselt puutevabad, keskkonnasäästlikud ja vooluvõrgust sõltumatud.“

ZÄP kaubamärgi loonud CleanHand OÜ on 2018. aastal loodud iduettevõte, mis osaleb Tehnopol Startup Inkubaatori kasvuprogrammis. Tehnoloogilise toena on ZÄP-ile tuult tiibadesse lisanud SmartStuff ja Elisa.

Kristiine Keskuse 43 700 ruutmeetrisel äripinnal tegutseb ligikaudu 125 kauplust. Keskust külastab päevas 20 000 inimest.

Share This