Startup käsiraamat

STARTUP KÄSIRAAMAT

Siit lehelt leiad õpetusvideod ja kasuliku materjali oma startupi arendamiseks!

Õpetlikud videod on valminud koostöös EstBANiga projekti Investorial raames. Investorial on Tehnopol Startup Inkubaatori ja EstBANi ühine algatus, kus investorid ja valdkonna eksperdid jagavad iduettevõtetele nõu ja näpunäiteid, kuidas raha kaasamist hõlbustada. Loe lähemalt siit.

Stoyan Yankov on Taanis tegutsev ettevõtja, esineja ja produktiivsuse treener. Seitsme aasta jooksul on ta loonud endale rahvusvahelise karjääri, aidates erinevatest riikidest ettevõtetel ja eraisikutel leida oma fookus ja teha õigeid asju. Videotes räägib ta vaimsetest raskustest ettevõttes, väärtustest ning tiimi juhtimisest.

Founder’s Optimal energy

Ivo Remmelg on äriinglite võrgustiku EstBAN president, Romivo.com partner ja asutaja, Superhero Capitali partner ning raamatu “Kes on tõeline juht?” autor. Videotes räägib ta investoritest ja investeeringute kaasamisest.

It’s the exit business
Giving Away Equity
Software as IP

Scale Up Championsi projekti raames koostati vinge käsiraamat Eesti, Taani, Leedu, Poola ja Hispaania iduetteõvtete ökosüsteemi kohta. Materjal on huvitav lugemine nii asutajatele, investoritele kui ka korporatsioonide esindajatele, kes on huviatud oma äri laiendamisest mainitud riikidesse. Tutvu materjaliga siin!