Tahad pühade ajal särada Eesti disainerite ehetes? Glam.Rendi vahendusel saad neid rentida

Tehnopol Startup Inkubaatori kasvuprogrammis osalev Glam.Rent hoolitseb selle eest, et kõik soovijad saaks pidude hooajal särada Eesti disainerite ehetes. Ehteid saab rentida Glam.Renti värskelt avatud platvormilt.

Glam.Rent on ehete ning aksessuaarite laenutusplatvorm, mis pakub suurt valikut Eesti ehtekunstnike loomingu rentimiseks. Seega nüüd on võimalik välja näha ainulaadne, eksklusiivne ja glamuurne, kandes omanäolisi brändiehteid ilma neid ostmata ja omamata.

Glam.Rent on justkui põhjatu ehtelaegas, kuna annab ligipääsu Eesti disainehetele, kulutamata selleks sadu eurosid, sest rendihind moodustab vaid murdosa toote tegelikust müügihinnast.

Ehete laenutamine on elustiil, mis kindlasti on personaalsete valikute küsimus, kuid kahtlemata nii keskkonna- kui rahakotisõbralikum.

Glam.Renti platvormil on praegu tooteid seitsmest erinevast kategooriast: kõrvarõngad, sõrmused, prossid, käevõrud, kaelakeed, käekellad ja eraldi kategooria meestele (mansetinööbid, lipsunõelad).

Kuidas see töötab?

  • Vali meeldiv ehe või akssesuaar
  • Broneeri kuupäev ja soorita tellimus
  • Võta pakk automaadist
  • Naudi ja sära ehet kandes
  • Tagasta pakk automaat
  • Jaga kogemust

Glam.Renti vahendusel saab täna laenutada järgmiste disainerite ehteid: Tanel Veenre Jewellery, Lisa Kroeber Jewellery Art, Kristiina Ploom Jewellery, Eherüs, Tuunson & Daughters, Wooch. Jooksvalt lisandub juurde nii uusi tooteid kui ka disainereid.

Kuni aasta lõpuni saab sooduskoodiga BEFIRST10 igalt renditehingult 10% soodustust, seega tasub jõulu- ning aastavahetus

Liitu programmiga!

"*" indicates required fields

Mis on nende rollid?
Milliseid keeli te räägite?*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

"*" indicates required fields

"*" indicates required fields

"*" indicates required fields