27. veebruar 2020

Tehnopol ja Froosh pakuvad värskeid lahendusi ettevõtetele

Teaduspargil Tehnopol on suur rõõm teatada, et alustasime koostööd Frooshiga, et pakkuda oma üritustel mõnusaid mõttetööd turgutavaid tervislikke ning maitsvaid smuutisid ja mahlasid. Meeldiva koostöö aluseks on ettevõtete sarnased väärtused ning eesmärgid elavdada majandust ning pakkuda värskust.

Teaduspargi Tehnopol missiooniks on kiirendada Eesti teadus- ja teadmispõhiste tehnoloogiaettevõtete arengut rahvusvahelise edu saavutamisel ning kannustada majanduselus osalejaid panustama innovatsiooni.

Froosh kasutab oma jookides vaid purustatud, pigistatud ja pressitud vilju, sest väärtustavad 100% naturaalsust ning fantastiliste maitseelamuste pakkumist lisaaineid kasutamata. Lisaks aitab troopiliste puuviljade kasvatamine arengumaades ning nende eest õiglase hinna maksmine, pakkuda miljonitele peredele sissetulekut ja võimalust astuda vaesusest välja.

Koostöö tulemusel pakub Froosh Tehnopoli klientidele ja partneritele ka sooduskoodi, mille abil saab hea hinnaga Frooshi tooteid kontorisse soetada. Frooshi mahlade ja smuutide tellimiseks saada e-kiri aadressile info@fairfood.ee. Soodustus kõikidele sortimendis olevatele toodetele rakendub kasutades koodi “tehnopol”.

Share This