Tutvu inkubaatori 5. kohordi iduettevõtetega!

Meil on äärmiselt hea meel jagada, et Tehnopol Startup Inkubaatoris on alustanud uus, järjekorras 5. lend iduettevõtteid! 24. ja 25. septembril alustasid 15 varajases staadiumis alustavat ettevõtet oma teekonda, et järgneva 6 kuuga kasvada piisavalt valmis, et minna turgu vallutama.

Sellel põneval perioodil läbitakse pühendunud võtmementori käe kõrval iduettevõtetega praktiline koolitussari ning võimaldatakse töötada nüüdisaegses avatud kontoris. Programmi võimestavad lisaks veel harivad lisaüritused ja koolitused, kogukondlik tugi ja kontaktvõrgustik. Programmis olevad ettevõtted on rahvusvahelised!

 

Startup Inkubaatori 5. lennu iduettevõtted:

 • Storyblanket – uue generatsiooni ühisrahastusplatvorm, mis opereerib tehisintellekti toel.
 • Voxmate – nutitelefonide platvorm pimedatele ja vaegnägijatele, mille kasutamine käib läbi žestikuleerimise.
 • WeZeat – pilvepõhine tarkvara, mis on loodud selleks, et pakkuda juristidele tõhusaid tööriistu, et säästa aega, kasvada ja oma äri tõhusamalt juhtida.
 • Tasu.ee – pakub lahenduse alltöövõtjate ehituspakkumiste eelarvestusele ja töö teostuse ning dokumentatsiooni haldusele.
 • Hivemindaitab klientidel oma täit potentsiaali püüda – nad aitavad rakendada innovatsiooni arendamise tavasid, regulaarselt ja järjepidevalt, pakkudes väga praktilist abi koos kvaliteetse haridusega.
 • SautiKitabuSauti Kitabu (suahiili keeles audioraamat) on helisisu pakkuv platvorm Aafrika turgudele. See koondab mandri kõige vähem kasutatud ressursi: inimesed. Loome majanduslikku kaasatust ja mõju!
 • Glostars visuaalse sisu jagamise platvorm, mis on loodud loojatele, kes soovivad oma oskusi täiendada ja raha teenida, saada tunnustust ja premeerida.
 • Kanvas.ai  – kunstile pühendatud keskkond, mis ühendab kunstnikke ja kunstiarmastajaid, pakkudes selleks uusi tehnoloogilisi võimalusi nagu AR ja online näitused. Kanvas.ai aitab avada klassikalist kunsti globaalsele publikule, pakub NFT turgu ja võimaldab tasuda muude makseviiside kõrval ka kryptorahaga.
 • Litegrav.AI – Litegrav.AI töötab välja väikese baasuuringute tegemiseks mõeldud inkubaatorisse mahtuva mikrogravitatsiooni simulaatori, mis pakub olemasolevate lahenduste jaoks uudset juhtimisalgoritmi ja sobib paljude erinevate uurimisinstrumentidega. See võimaldab bioteaduse laboritel ja tööstusel matkida kosmoselennu mõningaid aspekte taskukohasel viisil, võimaldades avastada uusi bioloogilisi teadmisi, mis võivad olla kasulikud nii Maal kui ka tulevastes kosmosemissioonides.
 • Stafflow – Stafflow on automatiseeritud task management rakendus inimestega seotud ülesannete juhtimiseks VKE tööstusettevõtete jaoks. Rakendus võimaldab ettevõtetel vähendada tööjõuvoolavust, paremini rakendada inimeste potentsiaali ja kokku hoida personalikulusid. Samuti aitab see meeskonnajuhtidel juhtida oma töötajate kogemust kogu nende elutsükli vältel ettevõttesse sisenemisest kuni ettevõttest lahkumiseni (onboarding, performance, repositioning, exit), öeldes ette, mida kellega millal vaja teha on.
 • Energiastuudio – Energiastuudio soovib pakkuda täsilahendusi hoone sisekliima lahenduste projekteerimisel ja ehitamisel. Kasutusmugavus ja minimaalsed püsikulud on meie jaoks äärmiselt olulised faktid, mida igapäevatöös järgime. Missiooniks on tuua kvaliteetsed küttelahendused kättesaadavaks kõigile.
 • e-Lapsehoidja – E-lapsehoidja professionaalsed lapsehoidjad pakuvad väikelastele aktiivset ja huvipõhist tegevust videokõne teel. Pakume teenust eraklientidele ja ettevõtetele, kes soovivad tõsta töötajate produktiivsust kodukontoris.
 • Launchpad – kaasaegne äri-, iduettevõtete- ja konsulteerimise platvorm, mille on loonud andmepõhine sideettevõte Media Scope Group. Launchpadi abil saate alustada ja ehitada oma äri, luua uusi tuluvooge, luua tooteid ja lahendusi, mis inimestele meeldiksid. Samuti saate juhtida oma virtuaalset ELi ettevõtet ilma bürokraatia, paberimajanduse ja kuludeta. Keskendu oma tööle, kirele ja olulisele, ülejäänud jäta meie hooleks.
 • CAMPLY.rent – kogukonnapõhine matkaautode rentimise platvorm, mille eesmärk on muuta telkimine ja telkilaenutus kõikjal maailmas lihtsamaks kui kunagi varem – olenemata sellest, kust te pärit olete või mis keelt räägite. Pane kasvõi enda matkaauto CAMPLY abil raha teenima.
 • Taxifind – rakendus, mille eesmärk on koguda teavet meie partnerite (nt Bolt, Uber ja Yandex) hinna- ja saabumisaja kohta ning kuvada see info kasutajale põhjalikus loendis.
 • Bidsly – Bidsly on kõige lihtsam ja kiirem platvorm asjade taaskasutamiseks.

Palju õnne ja edu kõikidele uutele inkubantidele!