Festivalisuve lõpetab juba järgmisel nädalal toimuv sTARTUp Day

Järgmisel nädalal toimub Tartus ärifestival sTARTUp Day, mis on idufirmade üheks aasta tippsündmuseks. Teadus- ja ärilinnak Tehnopol on Tartus kohal oma boksiga, meie valdkondade juhid veavad põnevaid vestlusi ja toimub Startup Inkubaatori demopäev.

Seekordne sTARTUp Day toob Tartusse kokku rekordarvu rahvusvahelisi esinejaid, festivali suurima demoala ja mahuka programmi. Kuuendat korda toimuvale festivalile oodatakse üle 3500 osaleja Eestist ja välismaalt. Festivali fookuses on uuenduslikkus ja ettevõtlik mõtteviis, mida vaevad kahel laval eri valdkondade tippettevõtjad ja eksperdid.

Tehnopoli Startup Inkubaatori juht Kadri Tammai veab kahte vestlust. Esimene neist toimub 25. augustil ja juttu tuleb teadmismahukate tehnoloogiate rahastamisest. Vestluses osalevad Inka Mero, Kärt Tomberg, Rainis Venta, Vaido Mikheim ja Gary Urb.

Teine Kadri juhitud vestlus leiab aset 26. augustil ja räägime sellest, kuidas luua investoritele huvipakkuvat, kui mitte öelda lausa vastupandamatut, startuppi. Vestluses osalevad Heidi Kakko, Reigo Ahver ja Kaspar Päll.

Reedel, 26. augustil võtame fookusse tervisetehnoloogia: Tehnopoli tervisetehnoloogia valdkonna ja Connected Health klastri juht Piret Hirv vestleb Ain Aaviksooga sellest, mis on oluline tervishoiu valdkonnas idufirma loomiseks.

Inkubaatori kasvuprogrammi idufirmad astuvad kihutuskõnedega lavale 25. augustil kell 10.30, mil toimub Startup Inkubaatori demopäev. Demopäeval osalevad MotiveerKideoCallBilanceWayrenKonnectzIT.

Programm ja piletid: startupday.ee

Meie Tehnopolis teame hästi, et idufirma loomine ja ülesehitamine on üks paras sõit Ameerika mägedel, meeliülendavate tõusude ja ootamatute langustega, aga see sõit on tunduvalt parem siis, kui sul on tugev seljatagune. Leia meie boks demoalalt üles ja sõidame koos!

Meenutusi eelmise aasta sTARTUp Day’lt leiad Tehnopoli kodulehelt.