Meie idufirmadele on kevad olnud igati edukas

Startup Inkubaatori idufirmad on edukalt esindatud Ajujahi 20. parima iduettevõtte seas, aga edu on saavutatud mujalgi. Allpool on väike ülevaade sellest, kuidas inkubantidel on kevad möödunud. 

Selgus Ajujahi top 20!

Aprilli lõpus selgitati välja need 20 ettevõtet, kes jätkavad oma teekonda Ajujahi kiirendis. Žürii hindas valiku tegemisel nii idufirmade ideed ja turu potentsiaali kui ka idee elluviimist, meeskonna enesekindlust ja sihipärasust. Startup Inkubaatori ettevõtetest pääsesid edasi Fairmus, Funki, HopLocal.co ja Willuwalk. Soovime kõigile edu ja hoiame pöialt, et võit tuleks koju!

Aga kui peaks juhtuma, et päris võiduni ei jõuta, siis see on ka igati OK. Geenius tegi värske ülevaate ettevõtetest, kes küll Ajujahilt võitu ei saanud, ent kes on tänaseks isegi edukamad kui nende hooaja võitjad. Ja selles nimekirjas on mitmeid ettevõtteid, kes on üht- või teistpidi Tehnopoliga seotud. Näiteks meie linnakus toimetavad FitSphere ja Timbeter, Startup Inkubaatori kasvuprogrammis osalenud Filaret, Connected Health klastri liikmed TempID ja Migrevention, Tehnopoli AI kiirendis osalevad DriveX ja Edumus jne. Tervitame siinkohal neid kõiki!

Ülemaailmsel loominguliste idufirmade võistlusel esindab Eestit SUTU

Eelmisel nädalal selgus, et globaalsel võistlusel Creative Business Cup esindab Eestit Startup Inkubaatori mõjuettevõtete voorus osalev SUTU, mis on välja töötanud pilliroost tehtud materjali, mida saab kasutada näiteks ka pangakaartide tootmiseks.

Võistlus toimub 4.-5. juunil Taanis Kopenhaagenis ja sellest võtab osa ca 80 riiki, kes on valinud end esindama loomingulise ja innovatiivse idufirma.

Žürii esimees Yrjö Ojasaar ütles, et SUTU pälvis tähelepanu sellega, et tegemist on innovatiivse ja taastuva materjaliga, mis on valmistatud kohalikust toormest. “Sellise materjali kasutusvõimalused on lõputud, sellega saaks asendada suures osas plastmassi,“ ütles Ojasaar.

Soovime SUTUle õnne ja edu juuni alguses toimuval võistlusel!

Roadly pälvis tunnustuse kasutajasõbraliku e-poe eest

Roadly, kes samuti osaleb mõjuettevõtete voorus, pälvis Äripäeva teemaveebi Kaubandus.ee korraldatud E-kaubanduse UX konverentsil kategoorias “Kodu, aed, mööbel, ehitus” kõige kasutajasõbralikuma e-poe tiitli.

Teistes kategooriates võitsid sellised nimekad tegijad nagu Euronics, Selver, Loverte, Rahva Raamat, Weekendshoes.

Soovime Roadlyle õnne!

Liitu programmiga!

"*" indicates required fields

Mis on nende rollid?
Milliseid keeli te räägite?*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

"*" indicates required fields

"*" indicates required fields

"*" indicates required fields