Mis juhtub pärast raha kaasamist? Saa teada veebieminaril 16. detsembril

16. detsembril toimub veebiseminar “Elu pärast raha kaasamist – kuidas hoida aktsionäre õnnelikuna ja ettevõtet kiires arengus”, kuhu ootame osalema kõiki huvilisi. Üritus toimub inglise keeles ja registreerimine toimub SIIN.

Olete kokku pannud ja edukalt kaasanud esimese või juba teise investeeringuringi ning nüüd on tekkinud olukord, kus uued ja elevil aktsionärid hoiavad kätt teie ettevõtte tegevusel pulsil. Kuidas nende ootustele vastata ja lubadusi täita? Milline võiks olla aruandlustsükli formaat, et info liikumine oleks mõõdukas ja keegi ei tunneks end kõrvalejäetuna?

Samuti on ettevõtte sees huvitav olukord, kus peale selle eduka etapi tähistamist ootab ees väga tegus periood, et tagada ettevõtte areng – kas ja kui palju inimesi juurde palgata; kuidas ja mille peale raha kulutada?

Nendele küsimustele annab vastuse 16. detsembril toimuval veebiseminaril Yrjö Ojasaar, kes on riskikapitalifondi Change Ventures partner, ingelinvestor, mentor, avalik esineja ja palju muud.

Üritus on tasuta ja on mõeldud idufirmadele, kes valmistuvad või on juba saanud eelseemne või iduinvesteeringu. Kõigile registreerunutele saadetakse veebiseminari link.

Kohtumiseni 16. detsembril!