30. aprill 2020

Startup Inkubaatori uue kasvuprogrammi esimeses voorus alustas 23 startuppi

21. aprillil sai alguse Tehnopol Startup Inkubaatori uuenenud kasvuprogramm, mis pakub alustavatele tehnoloogiaettevõtetele personaalset tippmentorite tiimi ning abi investeeringute kaasamisel, kontaktvõrgustiku loomisel ja eksportturgudele sisenemisel.

Startup Inkubaatori meeskonna mentaliteet „õnnestume üheskoos suurelt või ebaõnnestume koos“ on andnud üllatavaid ja uhkeks tegevaid tulemusi. Ligi 60% Tehnopol Startup Inkubaatori kasvuprogrammi läbinud iduettevõtetest on jätkusuutlikud ka aastaid pärast programmi lõppu.

„Töötame väga varajase faasi startuppidega, kus risk ebaõnnestuda on tegelikult väga suur. Seetõttu on kogenud mentorite abi just selles faasis kriitilise tähtsusega – kõiki kriise ja vigu ei pea ise läbi tegema, nutikamad õpivad teiste omadest ja jõuavad kiiremini eduni. Enamike startuppide jaoks on ka õige investori leidmine väga oluline – hea investor ei toeta sind mitte ainult rahaliselt vaid on tegelikult ka täiendavaks nõuandjaks ning uute kontaktide ja võimaluste loojaks. Seetõttu teeme ka Startup Inkubaatoris tihedalt koostööd EstBani ja ka teiste ingelinvestorite võrgustike ning riskikapitalifondidega,“ ütles Startup Inkubaatori juht Kadri Tammai.

Tehnopol Startup Inkubaator pakub startupile:

  • 6 praktilist ja eksklusiivset koolituspäeva oma ala ekspertidelt;
  • tuhandete eurode väärtuses ekspertnõu praktikutest mentoritelt Eestist ja Euroopast;
  • kaasaegset avatud kontorit ja koosolekuruumide kasutusvõimalust Baltikumi suurimas teadus- ja ärilinnakus Tehnopol;
  • ühtset kogukonda ja laia kontaktide võrgustikku;
  • põnevaid programmiväliseid koolitusi ja üritusi.

Uuenenud kasvuprogramm alustas eelmisel nädalal, mil Startup Inkubaatori pikaaegne võtmementor ning Thorgate tegevjuht Raido Pikkar viis läbi päevase koolituse teemal „ärimudel ja meeskond“. Järgmised 5 koolitust puudutavad teisi olulisi etappe startupi arengusfaasis: tootearendus ja teenusdisain, juriidika, finantsid, turundus ja müük ning pitchimine ja investor pitch decki loomine. Vaata programmi kohta rohkem SIIT.

Esimeses voorus alustas 23 startuppi, kelle tugevusteks on eskaleeruv ja tehnoloogiapõhine äriidee, säravate silmadega motiveeritud meeskond ning ambitsioon töötada parimatest parimatega. Programmiga liitunud startupid arendavad innovaatilisi tooteid ja teenuseid nii tervise-, rohetehnoloogia kui ka äriklientidele suunatud IKT lahenduste valdkonnas. Tutvu portfellis olevate startuppidega SIIN.

Tehnopol Startup Inkubaatori kasvuprogrammi on võimalik kandideerida jooksvalt ning teine voor alustab juunis 2020. Kandideeri SIIN.

Share This