27. veebruar 2020

Tehnopol Startup Inkubaator tervitab uusi startuppe inkubatsiooniprogrammis

Tehnopol Startup Inkubaatoril on hea meel, et inkubatsiooniprogrammiga on hiljuti liitunud 4 uut startuppi. Saame nendega tuttavaks.

Uute töötajate palkamine võib olla väga väsitav ja tülikas. Tööandjad veedavad peaaegu 80% oma ajast resümeesid lugedes. Litehires leiab, et selleks peab olema parem ja kiirem viis ning pakub selleks platvormi. Nad aitavad tehnoloogilise poolega ning sorteerimisega ning kliendi ülesandeks jääb vaid kohtuda kandidaatidega!

SRM360 on tarneahelas uuringute ja küsitluste läbiviimise platvorm, millega koguda, kontrollida ja hallata infot, sertifikaate ja vastavusdeklaratsioone tarnijatelt nende toodete ja ettevõtte kohta.

Seadmed on võimaldanud meil avastada maailma mitut moodi viisidel, mis ei olnud võimalik kõigest paar aastakümmet tagasi. Suurim piirang kõikide seadmete puhul on patareid, need piiravad meie vabadust lokaliseeritud energia väljundite ümber ning seadmete laadimine varieerub ebamugavuse ja ellujäämise vahel. WUTANY eesmärk on mõelda teistmoodi, kuidas inimesed saaksid hoida oma seadmeid laetuna võimaldades neil seeläbi maailma avastada ilma piiranguteta.

Powerstore pakub Li-ion lahendusi akude pakist konteinerini. Sobib nii transpordiks kui ka statsionaarseks.

Vaata ka teisi startuppe Startup Inkubaatori portfellis siit.

Share This