Tehnopol Startup Inkubaatoris toimus investorvalmiduse programm rohetehnoloogia ettevõtetele

Tehnopol viis läbi investorvalmiduse programmi koolitustesarja, milles osales 10 alustavat rohetehnoloogia tegijat, kes on nüüd sammukese lähemal investeeringute kaasamisele.

Rohetehnoloogiate areng ja kasutuselevõtt mängib rohepöördes olulist rolli ning investorite huvi selles vallas on märkimisväärselt kasvanud. Raha kaasamiseks on alustaval ettevõtjal vaja eskaleeritavat ärimudelit, osaluslepinguid, investorpaketti, finantsplaani, turule sisenemise strateegiat, ideaalset investor deck’i jm.

4-osaline koolitussari hõlmas endas kasulikke teemasid:

  • Äriidee kihutuskõne ja investor deck
  • Rahastusvõimalused ja investorvaade
  • Juriidika ja finantsid
  • Ettevõtte jalajälg ja jätkusuutlikkus

Koolitusi viisid läbi tipptasemel ärimentorid ja rohetehnoloogia eksperdid Eestist ja mujalt – M Wallace Green (ActNow Ventures Partners), Aleksander Tõnnisson (.CoCoon Program), Kadri Uus (NOAR), Ardo Mardisoo (Funderbeam), Kati Pino (Hedman Law Firm), Marko Siller ja Susanna Vain (Sustinere), Ragne Maasel (LHV) ja Indrek Kaldoja (eAgronom).

Koolitussarjas osalesid: Steelmonitor, Plugfree, Sutu, Makeitneutral, Skycorp, Grenefy, Solintel, Hauseco, WasteLocker, FudLoop.

Tehnopol toetab Eesti rohetehnoloogia ettevõtjaid ja aitab neil kasvada kestlikeks ärideks, kaasata investeeringuid, leida potentsiaalseid kliente ning avada uksi uutele turgudele, et Eestis loodud maailmamuutvad innovatsiooni lahendused jõuaksid maailma.

Programmi viis läbi Tehnopol Startup Inkubaator ja toetas Eesti riik läbi Keskkonnaministeeriumi ja Keskkonnainvesteeringute Keskuse.