Tehnopol tunnustas aasta silmapaistvamaid kolleege

Nagu juba traditsiooniks saanud, tunnustasime taas kolleege, kes on aasta jooksul Tehnopoli väärtusi esindanud kõige silmatorkavamalt. Olgem ausad, seda teevad tegelikult kõik meie töötajad ja igaüks neist vääriks esiletõstmist, aga on mõned kolleegid, kes on oma tegemistega veidi enam säranud ja tähelepanu äratanud. Lisaks kolmele põhikategooriale – koostööle avatud, innustav ja innovaatiline kolleeg – olid seekord ka mõned üllatuskategooriad.

KOOSTÖÖLE AVATUD – Merilin Varsamaa (innovatsioonijuht). Kolleegid iseloomustasid Merilini nii: “Meriliniga on väga kerge Tehnopoli siseselt koostööd teha. See, kuidas ta Innovatsiooniliidrite klubi liikmeid värbab, tundub näiliselt nii kerge ja ilma vaevata, aga tegelikult tähendab kõva sisulist tööd ning pühendumist. Läbi oma tegevuste suudab Merilin luua potentsiaalsete klientide ja Tehnopoli vahel usalduse ning süstib neisse soovi meiega koostööd teha. Lisaks tunnustab Merilin oma tiimi ning toetab hea sõnaga.”

INNUSTAV – Kristi Jõeäär (turundus- ja kommunikatsioonijuht). Kolleegid kirjutasid: “Kristi vastab ideaalselt innustava väärtuse eeskuju tiitlile. Tema suhtumine ja toetav hoiak on väga tervitatav. Läbi Kristi innustava koostöö jõutakse põnevate lahenusteni. Tema energia annab tiivad, mis kannavad edasi ja kaugele.”

INNOVAATILINE – Brait Pilvik (turunduse ja müügi projektijuht). Kolleegid iseloomustasid Braiti nii: “Tema võime näha kõike teistmoodi kui teised on innovaatiline. Brait suudab mõelda välja teistsuguseid üritusi, viia ellu teistsuguseid projekte ja uuendusmeelselt ning teistsuguselt asjadele lähendeda. Brait on Tehnopolis paistnud silma uuendusmeelse lähenemise eestvedajana.”

Üllatuskategooriates said ära märgitud:

  • Tehnopoli ambassador ja kõneisik – Kadri Tammai
  • Kõige säravam täht (väsimatu vedur; inspireeriv, hea, lahke ja abistav) – Kristiina Libe
  • Startup ingel (kogukonna hing ja süda, pühendunud panustaja) – Anne-Liisa Elbrecht
  • The Wizard (hoiab Tehnopoli ühtsena ja hoolitseb, et kaardimaja püsiks tugevana) – Maarit Jalakas
  • Multitalent (pole probleemi, mida tema lahendada ei suuda) – Marten Peiel
  • Aasta artist (elav, julge, lõbus; suurte mõtetega Tehnopoli hing) – Brait Pilvik
  • Aasta uued tulijad – Katriin Tees, Pavel Poljakov, Laina Mesila-Kaarmann, Triin Kuldmaa, Angelina Veštalo, Maris Kruusmaa, Helen Tammo, Paulin Jürjens.

Veel pälvis tunnustuse Piret Hirv, kelle eestvedamisel sai Tehnopoli juhitud Connected Health klaster klastrite hindamisel kuldse märgise, ja ettevõtte tegevjuht Indrek Orav, kes kogu tiimi kindlalt ning tasakaalukalt juhib.

Liitu programmiga!

"*" indicates required fields

Palun selgitage võimalikult detailselt, soovitatavalt eraldi välja tuua arendus- ja administratiivkulude osakaal
Kirjeldage, mis faasis on teie ettevõte (idee, tootearendus pooleli, valmistumine turule tulekuks, varajane tulu või muu).
Mul on koostööpartner, kellega koos piloteerimise faasis lahendust testida*

"*" indicates required fields

"*" indicates required fields