Tervise Teaduskiirendi: Kuidas mõõta ja juhtida ettevõtte sotsiaalset jätkusuutlikkust ning mõju?

Kutsume kõiki ettevõtjaid virtuaalsele ESG ehk jätkusuutliku majandamise koolitusele koos Jaan Apsiga. Interaktiivsel koolitusel osalejad saavad teooria, näidete ja harjutuste abil kompaktse ülevaate järgnevast:

  • Kuidas kiirelt orienteeruda ettevõtte olulisemates mõjudes seoses töötajate, tarneahela ja ühiskonnaga laiemalt?
  • Mida ja miks tahavad seoses sotsiaalsete mõjudega ettevõttelt teada investorid ja Euroopa Liit?
  • Millised on sotsiaalse mõju juhtimise, mõõtmise ja aruandluse keerukused praktikas ning kuidas neid ületada?

Koolitusel osalejatel on võimalik küsida tagasisidet oma ettevõtet või algatust puudutavatele küsimustele. Selle kohta on võimalik märku anda ja oma materjale jagada registreerumise ankeedis.

Aeg: 7. veebruar kell 14.00 – 16.00
Koht: Veebis (Zoomi link saadetakse registreerujatele emailile)

Esineja tutvustus:

Jaan Aps veab eest ettevõtet Stories For Impact, mille missioon on suurendada inimeste heaollu ja arengusse panustavate organisatsioonide positiivset mõju. Majandusteaduse haridusega Jaan on ka Vastutustundliku Ettevõtluse Indeksi sotsiaalse mõju komponendi konsultant ja külalislektor Tallinna Ülikoolis ning Estonian Business Schoolis. Varasemalt oli Jaan riigi strateegiliseks partneriks jõudnud Sotsiaalsete Ettevõtete Võrgustiku kaasasutaja ja eestvedaja (2012-2019).

Üritus on tasuta ja avatud kõigile huvilistele. Kohtade arv on piiratud. Pärast registreerumist saadetakse kõigile osalejatele koolituse link emailile. Registreeru siin: https://fienta.com/et/tervise-teaduskiirendi-kuidas-moota-ja-juhtida-ettevotte-sotsiaalset-jatkusuutlikkust-ning-moju

Jätkusuutlikkuse koolitus on osa Tervisetehnoloogiate Teaduskiirendi programmist. Loe lisa https://ut.ee/et/sisu/tervisetehnoloogiate-kiirendiprogramm.

Üritusel osalemine on ettevõtte jaoks vähese tähtsusega abi (VTA). Loe lisa siit. Teenuseid rahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondist „Startup Estonia“ programmi (nr EU60971) raames.

Liitu programmiga!

"*" indicates required fields

Mis on nende rollid?
Milliseid keeli te räägite?*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

"*" indicates required fields

"*" indicates required fields

"*" indicates required fields