Portfolio

We believe in our teams and support the achievement of these goals. We will be happy with you when things are going well and we will roll up our sleeves when you need to give your business a boost.

  • Active
  • Alumni

Bide

Bide

https://www.bide.ee/

Bide on innovatiivseim trükiste tellimise keskkond, mis viib kokku trükise tellija ja trükikoja. Näeme enda missioonina ühendada kliendid üle Euroopa kvaliteetsete trükikodadega ning olla liider kliendi kasutajamugavuses trükiste tellimisel. Meie visioon on olla Euroopa keskne trükiste tellimise platvorm ning pakkuda kliendile täislahendust - disain, trükkimine, transport.

Kontakt: sales@bide.ee, +372 53020900

Bidsly

Bidsly

https://www.bidsly.eu/en

Bidsly is the easiest and fastest platform to recycle things.

Contact: info@bidsly.eu, +372 5686 4224

CAV Solution

CAV Solution

https://vavsol.com/

CAV Solution arendab ja toodab vanusekontrolliseadmeid müügiautomaatide, iseteeninduskassade, müügipunktide ja iseteenindusturgude jaoks.
Tehisintellekt ja masinõpe annavad võimaluse spetsiaalse kaamera ja dokumendisalve abil kliendi vanust täpsemini määrata kui inimene.
Kontor: Sõstramäe 12, Tallinn
Kontakt: +372 5800 9515 +372 618 81 08
info@vavsol.com

Dentocean

Dentocean

https://ai.dentocean.com/

Dentocean helps you get your dental service price worldwide without visiting appointments.

Fairmus

Fairmus

https://fairmus.com

Muusika voogedastusplatvorm, mis jagab kasutajate kuutasu ainult nende artistide vahel, keda kasutaja reaalselt kuulab.

Gewodo

Gewodo

https://gewodo.com/

Gewodo on lihtne ja mugav ärihaldustarkvara mikro- ja väikeettevõtetest teenusepakkujatele. Gewodo võimaldab optimeerida väikeettevõtete tööprotsessi ning muuta seda kliendisõbralikumaks, aidates väiksematel ettevõtetel jõuda digivõimete poolest järgi turuliidritele.
Kontakt: info@gewodo.com; +372 5841 6216

Graspic

Graspic

https://www.graspic.app/

Graspic on turvaline mobiilirakendus peremälestuste kogumiseks ja salvestamiseks. Rakendusse saab salvestada lapse erilisi hetki ja jagada neid pere ja lähedaste sõpradega, jälgida lapse arengut ning avastada uusi ideid. Meie missioon on turvaliselt perekondi ühendada.
Kontakt: Triinu Epler, kaasasutaja +372 56988033, triinu@graspic.app

HeyHorsy

HeyHorsy

https://heyhorsy.com

Ratsasport on äärmiselt kulukas – lisaks sportlasele vajab varustust ja hooldamist ju ka hobune. Aastate jooksul alaga tegeledes nägime tihti, kuidas paljud lõpetasid pelgalt seetõttu, et kaasnevad kulud üha kaugemale jõudes aina enam tõusid. Otsustasime luua vähekasutatud ratsatarvete ostu- ja müügiplatvormi, mille missioon on muuta ratsasport taskukohasemaks ning anda vähekasutatud varustusele uus elu.

Kontakt: hello@heyhorsy.com, Maria Pihlak +372 53316156

InHoud

InHoud

https://inhoud.ee

Uue põlvkonna turundussõnumid. Inhoud toodab brändidele sisuturundust, mis toimib kui vastumürk meediamüra vastu!

E-mail: info@inhoud.ee

Kanvas.ai

Kanvas.ai

https://kanvas.ai/home

Kanvas.ai helps to connect artists and art lovers in a novel way by offering the latest technologies with AR and online exhibition. Opening up traditional art to the global public, NFT market and allowing different payment options including crypto.

Contact: info@kanvas.ai +372 58048145

KRATT

KRATT

https://www.kratt.co/

Veebiplatvorm professionaalidele kaugtööd tegevatest digiekspertidest projektimeeskondade koostamiseks.

litegrav.AI

litegrav.AI

Litegrav.AI töötab välja väikese baasuuringute tegemiseks mõeldud inkubaatorisse mahtuva mikrogravitatsiooni simulaatori, mis pakub olemasolevate lahenduste jaoks uudset juhtimisalgoritmi ja sobib paljude erinevate uurimisinstrumentidega. See võimaldab bioteaduse laboritel ja tööstusel matkida kosmoselennu mõningaid aspekte taskukohasel viisil, võimaldades avastada uusi bioloogilisi teadmisi, mis võivad olla kasulikud nii Maal kui ka tulevastes kosmosemissioonides.
Kontakt: Tallinn, Mäealuse 2/1, 12618, e-mail info@litegrav.ai, +37256397332

Motiveer

Motiveer

Motiveer on sinu tööalase enesearengu tööriist. Lihtne ja kiire viis võtta oma tööalane eneseareng enda kontrolli alla ja leida just sinule parimad arenguvõimalused. Me aitame sul näha sinu tugevusi ja anname soovitusi milliseid oskuseid sa võiksid edasi arendada, et tuua endas parim esile.

Kontakt: info@motiveer.eu

Smiles

Smiles

https://www.smiles.ee/

Smiles is a platform that offers segmented customer databases to companies for SMS marketing.

Contact: info@smiles.ee +372 5207245 Ilja Ankipovits

Sherpa

Sherpa

Sherpa on sotsiaalmeedia rakendus, mis ühendab inimesi, kelle eesmärgik on ennast arendada läbi harjumuste loomise ja eesmärkide seadmise. Inimesed saavad üksteist motiveerida, olla eeskujuks teistele ja võistelda üksteisega läbi Sherpa.
Kontakt: sherpaestonia@gmail.com

Lawato

Lawato

https://lawato.io/

Lawato is a one-stop AI-powered cloud software that improves business continuity and saves more than 20% of the time for a Law Firm.

Contact: info@lawato.io

CAMPLY

CAMPLY

CAMPLY is a community driven motorhome rental platform that aims to make renting and lending campers anywhere in the world easier than ever before - no matter where you are from or what language you speak. Even private owned motorhomes will be monetized with CAMPLY.

Contact: hey@camply.rent

DROOP

DROOP

DROOP on platvorm, mis koondab üksikisikud üheks suureks ostujõuks, andes seeläbi võimaluse tarbijal dikteerida hind, millega ta toodet soovib osta. Mida rohkem on tootel ostjaid, seda madalamaks muutub hind. Samuti on tarbijatel endil võimalus valida, milliseid tooteid nad tulevikus osta tahavad. Tootja / tarnija jaoks pakub DROOP võimalust väga madalate investeeringute ja riskidega müüa suurel hulgal tooteid kvaliteetsele sihtrühmale, sealjuures ei pea tarnija ise tegelema ka klienditeenindusega.

Kontakt: mari@droop.ee / +372 53003191 

E-lapsehoidja 

E-lapsehoidja 

https://www.e-lapsehoidja.ee/

E-lapsehoidja's professional sitters and teachers help parents working from home by engaging preschoolers via video calls. E-lapsehoidja offers a flexible, on-demand virtual childcare service for families and employers to boost remote work productivity and promote work-life balance.

Contact: Liis Siiroja, info@e-lapsehoidja.ee, +372 518 6600
E-lapsehoija is also on Facebook and Instagram.

Energiastuudio

Energiastuudio

https://www.energiastuudio.ee/

Energiastuudio wants to offer complete solutions in the design and construction of building indoor climate solutions. Ease of use and minimal fixed costs are extremely important facts for us in our daily work. The mission is to make high-quality heating solutions available to everyone.

Contact: tere@energiastuudio.ee

Fixmytruck

Fixmytruck

Fixmytruck on rasketehnika remonditööde platvorm mis aitab leida kiirelt sobiva töökoja, ning küsida pakkumisi mille seast saab valida sobivaima kas hinna, asukoha või järjekorra pikkuse alusel.

Kontakt: Indrek@fixmytruck.eu +372 53 738 119

Launchpad

Launchpad

https://launchpad.ee/

Launchpad is a modern business, startup and consulting platform launched by Media Scope Group, a data-driven communication company. With Launchpad you can start and build your business, create new revenue streams, build products and solutions that people would love. You can also run your virtual EU company without bureaucracy, paperwork and costs. Focus on your work, passion and what is important, leave the rest to us.

Contact: hello@launchpad.ee, info@mediascope.group

Launchpad is also on Facebook, LinkedIn and Twitter.

Nerdish.io

Nerdish.io

#Edutainment mobiilirakendus, milles on lühikesed teemad teaduspõhised lahti kirjeldatud kogu maailma kohta. Muudame populaarteaduse veel populaarsemaks!

Kontakt: info@nerdish.io 

Skillus

Skillus

https://www.skillus.app

Skillus on reaalajas töötav mobiiliturg, mis sobitab sõltumatuid teenusepakkujaid kohaliku nõudlusega. Platvorm võimaldab kasutajatel kiiresti ja vaevata kvalifitseeritud abi leida või lisatulu saada.
Kõik teenused ühe katuse all: õpetamine/juhendamine, tervis ja ilu, fotograafia, kodu parandamine (puhastamine, remont, paigaldamine), ehitamine, kolimine, autoremont ja palju muud.

Kontakt: info@skillus.app

Stafflow

Stafflow

Stafflow is automated personnel related tasks management SaaS for SME manufacturing companies to help them decrease employee turnover, make better use of employees' potential and save money on personnel budget. It helps team leaders manage their employees' experiences throughout their life cycle, from entering the company to leaving the company (onboarding, performance, repositioning, exit) - by telling in advance what to do with whom and when.

Contact: hanna@stafflow.eu, +3725216776

Story blanket

Story blanket

Uue generatsiooni ühisrahastusplatvorm, mis opereerib tehisintellekti toel.

Kontakt: info@storyblanket.world

TaxiFind

TaxiFind

TaxiFind is a new app designed to gather price and arrival time information from our partners like Bolt, Uber and Yandex and display it to the user in a comprehensive list.

Contact: taxifnd@gmail.com

Tasu.ee

Tasu.ee

https://tasu.ee/

Tasu.ee pakub lahenduse alltöövõtjate ehituspakkumiste eelarvestusele ja töö teostuse ning dokumentatsiooni haldusele.

Kontakt: karel@tasu.ee +372 5153805

Tikker

Tikker

https://tikkertickets.ee/

Tikker on piletivahenduse platvorm, kus kasutaja saab müüa enda pileteid üritustele kuhu ta ise minna ei saa või osta pileteid kohe algavatele üritustele.

Kontakt: info@tikkertickets.ee

Voxmate

Voxmate

Voxmate on nutitelefonide platvorm pimedatele ja vaegnägijatele. See on mõeldud helirakenduste jaoks ja selle kasutamine käib läbi žestikuleerimise.

Kontakt: info@voxmate.com

Applysis

Applysis

https://applysis.io/

Applysis on andmeanalüüsi tööriist, mis aitab rakendusi omavatel ettevõtetel kiiresti leida asjakohast teavet tuhandete kasutajate arvustuste kohta. Erinevalt teistest analüüsitööriistadest ütleb meie toode rakenduste omanikele, mida järgmisena ehitada vastavalt kliendi soovile. Pakume selget pilti ja ajakava kasutajate arvamustest, palvetest ja kaebustest. Ettevõtted saavad jälgida uusi väljalaskeid ja näha, kuidas nende kliendid neile reageerisid. Me tagame alati, et iga kliendi hääl jõuab ettevõtteni alati mõne minutiga.

contact@applysis.io

BaBash

BaBash

https://babash.eu/

BaBash on tellimisäpp ööklubide, baaride ja pubide jaoks, mis elimineerib järjekorrad lettide taga ning lihtsustab tellimis- ja teenindusprotsessi!
Email - info@babash.eu
Facebook - https://www.facebook.com/BaBashEstonia/

Bide

Bide

https://www.bide.ee/

Bide on innovatiivseim trükiste tellimise keskkond, mis viib kokku trükise tellija ja trükikoja. Näeme enda missioonina ühendada kliendid üle Euroopa kvaliteetsete trükikodadega ning olla liider kliendi kasutajamugavuses trükiste tellimisel. Meie visioon on olla Euroopa keskne trükiste tellimise platvorm ning pakkuda kliendile täislahendust - disain, trükkimine, transport.

Kontakt: sales@bide.ee, +372 53020900

Bidsly

Bidsly

https://www.bidsly.eu/en

Bidsly is the easiest and fastest platform to recycle things.

Contact: info@bidsly.eu, +372 5686 4224

BuildSyn

BuildSyn

BuildSyn loob sünergiat tuues ehitusprotsessis kokkku kliendi vajadustele kõige paremini vastavad osapooled, säästes aega, kindlustades kvaliteeti, vähendades kulusid ning luues vajalikud eeldused parima võimaliku tulemuse saavutamiseks.

Dentocean

Dentocean

https://ai.dentocean.com/

Dentocean helps you get your dental service price worldwide without visiting appointments.

Fairmus

Fairmus

https://fairmus.com

Muusika voogedastusplatvorm, mis jagab kasutajate kuutasu ainult nende artistide vahel, keda kasutaja reaalselt kuulab.

Gewodo

Gewodo

https://gewodo.com/

Gewodo on lihtne ja mugav ärihaldustarkvara mikro- ja väikeettevõtetest teenusepakkujatele. Gewodo võimaldab optimeerida väikeettevõtete tööprotsessi ning muuta seda kliendisõbralikumaks, aidates väiksematel ettevõtetel jõuda digivõimete poolest järgi turuliidritele.
Kontakt: info@gewodo.com; +372 5841 6216

Graspic

Graspic

https://www.graspic.app/

Graspic on turvaline mobiilirakendus peremälestuste kogumiseks ja salvestamiseks. Rakendusse saab salvestada lapse erilisi hetki ja jagada neid pere ja lähedaste sõpradega, jälgida lapse arengut ning avastada uusi ideid. Meie missioon on turvaliselt perekondi ühendada.
Kontakt: Triinu Epler, kaasasutaja +372 56988033, triinu@graspic.app

Group EcoBox

Group EcoBox

https://ecopetbox.com

EcoPetBoxi biolagunevad lemmikloomade liivakastid ja söögi- / jooginõud on valmistatud taaskasutatud materjalidest, et pakkuda lemmikloomade armastajatele maksimaalset mugavust, kahjustamata keskkonda. Mugavalt kasutatav liivakast/ allapanemisalus sobib kasutamiseks kõigis tingimustes ja igat liiki lemmikloomadele. Neid saab uuesti kasutada ja seejärel komposteerida, põletada või utiliseerida. Liivakasti saab kasutada kuni kolm korda ja jooginõusid saab kasutada rohkemgi. Mõlemad tooted on kerged ja sobivad suurepäraselt koju ja reisimiseks.

Info@ecopetbox.com

HeyHorsy

HeyHorsy

https://heyhorsy.com

Ratsasport on äärmiselt kulukas – lisaks sportlasele vajab varustust ja hooldamist ju ka hobune. Aastate jooksul alaga tegeledes nägime tihti, kuidas paljud lõpetasid pelgalt seetõttu, et kaasnevad kulud üha kaugemale jõudes aina enam tõusid. Otsustasime luua vähekasutatud ratsatarvete ostu- ja müügiplatvormi, mille missioon on muuta ratsasport taskukohasemaks ning anda vähekasutatud varustusele uus elu.

Kontakt: hello@heyhorsy.com, Maria Pihlak +372 53316156

Hive

Hive

Hive on IoT-ga ühendatud tark akude laadimisüsteem, mis on mõeldud kasutamiseks eelkõige elektritõukerataste ning -jalgrataste renditeenuse pakkujatele nende operatsioonikulude vähendamiseks. Hive töötab nagu Lego – selle standardiseeritud moodulid võimaldavad seda konstrueerida oma soovidest ja võimalustest lähtuvalt.
Kontakt: CEO-Erik Punane
erik.punane@moblution.com
+372 53585374

HomeGourmet

HomeGourmet

HomeGourmet on platvorm, mis viib kokku parimad kodukokad ja toidunautlejad. HomeGourmet keskkonnas avaneb tõeline kodukokanduse paradiis kõigi jaoks – avastame seda maailma mugavamalt ja innovaatilisemalt kui kunagi varem.

Kontakt: tennkris@gmail.com

InHoud

InHoud

https://inhoud.ee

Uue põlvkonna turundussõnumid. Inhoud toodab brändidele sisuturundust, mis toimib kui vastumürk meediamüra vastu!

E-mail: info@inhoud.ee

iVet Data

iVet Data

https://ivetdata.com

Teie Tasku Loomaarst, millele pääseb juurde igal ajal ja igal pool.
team@ivetdata.com

Kbaas

Kbaas

https://kbaas.ee

Platvorm korteriühistutele ja majahaldusega tegelevatele ettevõtetele, kuhu saab postitada pakkumisi, saada teavet, omavahel suhelda ja ideid vahetada. Pärast pakkumise esitamist meie platvormile saavad lähipiirkonna ehitus- ja teenindusettevõtted selle kohta teate ning saadavad tööde hinnapakkumised.

Info@kbaas.ee

Kanvas.ai

Kanvas.ai

https://kanvas.ai/home

Kanvas.ai helps to connect artists and art lovers in a novel way by offering the latest technologies with AR and online exhibition. Opening up traditional art to the global public, NFT market and allowing different payment options including crypto.

Contact: info@kanvas.ai +372 58048145

KRATT

KRATT

https://www.kratt.co/

Veebiplatvorm professionaalidele kaugtööd tegevatest digiekspertidest projektimeeskondade koostamiseks.

KYC Center

KYC Center

http://kyc-center.com

KYC Center äriidee seisneb globaalse isikusamasuse tuvastamise ühiskeskuse loomises, kus kliendid (füüsilised ja juriidilised isikud) saavad läbida KYC/AML menetlust üks kord ning platvormi abil liituda kohustatud isikute teenustega KYC/AML menetlust teist korda läbimata.

litegrav.AI

litegrav.AI

Litegrav.AI töötab välja väikese baasuuringute tegemiseks mõeldud inkubaatorisse mahtuva mikrogravitatsiooni simulaatori, mis pakub olemasolevate lahenduste jaoks uudset juhtimisalgoritmi ja sobib paljude erinevate uurimisinstrumentidega. See võimaldab bioteaduse laboritel ja tööstusel matkida kosmoselennu mõningaid aspekte taskukohasel viisil, võimaldades avastada uusi bioloogilisi teadmisi, mis võivad olla kasulikud nii Maal kui ka tulevastes kosmosemissioonides.
Kontakt: Tallinn, Mäealuse 2/1, 12618, e-mail info@litegrav.ai, +37256397332

Motiveer

Motiveer

Motiveer on sinu tööalase enesearengu tööriist. Lihtne ja kiire viis võtta oma tööalane eneseareng enda kontrolli alla ja leida just sinule parimad arenguvõimalused. Me aitame sul näha sinu tugevusi ja anname soovitusi milliseid oskuseid sa võiksid edasi arendada, et tuua endas parim esile.

Kontakt: info@motiveer.eu

MuvBud

MuvBud

http://muvbud.com

MuvBud pakub treeningplatvormi, kus sportlased saavad jälgida ja parandada oma vaimset ja füüsilist arengut; treenerid saavad hõlpsasti koostada treeningkalendreid ja omada täielikku ülevaadet sportlaste tervisese ja heaolu üle ning jagada olulist teavet ja meediafaile.
Kontakt: muvbud@muvbud.com, oliver.orav@muvbud.com, denis.losnikov@muvbud.com ja joonas.kaljumae@muvbud.com
+372 58040056, +372 5900448, +372 53445248

NutiParkla

NutiParkla

http://nutiparkla.com

NutiParkla pakub klientidele lihtsa veebi API kaudu reaalajas ja ajaloolisi parkimisvõimaluste andmeid. Parkimisvõimaluse määrame arvutinägemuse abil, st analüüsides parklate vaatega kaamerate kaadreid. See võimaldab meie klientidel, nagu navigeerimisrakendused / parkimisrakendused, pakkuda nutiseadmete juhtidele läheduses asuvate parkimiskohtade reaalaja olekut.
Khuldoon Bukhari, CEO
Email: khuldoon.bukhari@nutiparkla.com
Telefon: +372 5814 4429
https://www.facebook.com/nutiparkla/

Smiles

Smiles

https://www.smiles.ee/

Smiles is a platform that offers segmented customer databases to companies for SMS marketing.

Contact: info@smiles.ee +372 5207245 Ilja Ankipovits

Sherpa

Sherpa

Sherpa on sotsiaalmeedia rakendus, mis ühendab inimesi, kelle eesmärgik on ennast arendada läbi harjumuste loomise ja eesmärkide seadmise. Inimesed saavad üksteist motiveerida, olla eeskujuks teistele ja võistelda üksteisega läbi Sherpa.
Kontakt: sherpaestonia@gmail.com

TransConnector

TransConnector

https://transconnector.eu/

TransConnector - keskkond (väiksele) autovedajale, et hoida neid elujõulisena ning vältida kogu turu jagamist suurte vahel ning seeläbi hinnatõusu.
Contact: info@transconnector.eu

Unsinkable Robotics

Unsinkable Robotics

https://unsinkable.eu/

Unsinkable on autonoomne allveerobot. Selle modulaarne disain võimaldab teostada ridamisi allveetöid seiretest merepõhja kaardistamiseni. Meie uppumatu abiline avardab teie allveeuuringute piire.
Facebook: https://www.facebook.com/Unsinkable2.0/
Email: info@unsinkable.eu

Lawato

Lawato

https://lawato.io/

Lawato is a one-stop AI-powered cloud software that improves business continuity and saves more than 20% of the time for a Law Firm.

Contact: info@lawato.io

Worqaround

Worqaround

https://beta.worqaround.com

Ära raiska oma aega igapäevastele Exceliülesannetele. Worqaround pakub lihtsa lahenduse, kus vaid mõne klikiga on su Exceliga seonduv mure lahendatud.
Kontakt: team@worqaround.com

PhaseGrowth

PhaseGrowth

https://phasegrowth.com/

PhaseGrowth koolitab tuleviku spetsialiste, pakkudes kosmoseandmetel põhinevat interaktiivset, nii-öelda rätseplahendusena valminud õppesisu, mida saab rakendada järgtööstuses (downstream industry). Meie kliendid on ettevõtted, kes soovivad toetada oma töötajate oskuste potentsiaalseid puudujääke varustades neid praktiliste teadmistega georuumiliste andmete kohta. Nii muutub tööstus kasumlikumaks ja suurendab selle globaalset konkurentsivõimet.

Kontakt: info@phasegrowth.com

HoloFitZone

HoloFitZone

https://www.holofitzone.com/

HoloFitZone on erakordne treeningelamus läbi hologramm fitnessi!
Kontakt: silja@holofitzone.com, info@kristiroosimagi.com

ADintel

ADintel

https://ad-intel.com

Meie turunduslahendused aitavad turundajatel teha andmetega toetatud äriotsuseid ja saavutada parema investeeringutasuvuse, kasutades selleks kasulikke teadmisi, kohandatud turundusstrateegiaid, mida juhivad masinõpe ja ennustav analüüs.

Aufort

Aufort

https://aufort.gold

Aufort arendab platvormi, mis annab kullale laialdasema kasutusotstarbe – osta/müüa, hoiustada, laenata, saata ja maksevahendina kasutada. Aufort kombineerib kulla plokiahela tehnoloogia ja e-poe platvormiga, mis võimaldab teha tehinguid kiiremini, mugavamalt ja soodsamalt. Auforti visioon on kasvada uue ajastu kulla pangaks.
Kontakt: info@aufort.gold

CRYPLECT

CRYPLECT

Meie oleme CRYPLECT ja arendame innovaatilist võimalust spordiklubidele ja sportlastelele. Eesmärk on koguda rahalisi vahendeid sportlastele, müües fännidele unikaalseid digitaalseid spordimeeneid, mis põhinevad päris spordisaavutustel ning nende autentsus ja kordumatus on tagatud Etheriumi plokiahelaga.
Kontakt: martin.lond@gmail.com

Falconers Space

Falconers Space

https://falconers.ee

Kaotasid lennuki (või muu objekti)? Falconers peab AI abil arvet kus objektid asuvad Maal.
Kontakt: Martin Simon
+37258141649
martin.simon@falconers.ee

FoxIot

FoxIot

https://foxiot.eu/

FoxIot aitab oma lahendustega teil tuua olemasolevad ja uued seadmed kiiresti ja lihtsalt internetti.
Me pakume avatud lähtekoodiga IoT seadmeid, mille abil on võimalik monitoorida, mõõta ja juhtida ning läbi selle vastu võtta paremaid, effektiivsemaid ja targemaid otsuseid rohelise maailma nimel.
Kontakt: hello@foxiot.eu

KYCer

KYCer

https://www.diginnobsr.eu/

KYCer on rakendus, mis võimaldab luua KYC profiile, mis koguvad automaatselt kõige levinumaid KYC andmeid erinevatest andmebaasidest, sh. riigi andmebaasidest. Portaal vahendab andmeid riigi vahel, st. riiklikud ja muud andmebaasid ning ettevõtete vahel ja ettevõtete endi vahel. Olemasolev profiil on taaskasutatav, alati reaalajas ja inimene saab ise valida, kellega oma profiili andmeid jagada.
Kontakt: info@kycer.eu

Nutriloop

Nutriloop

https://nutriloop.org/

Me kasutame biojäätmeid selleks, et luua efektiivne süsiniku ja toitainete ringlussüsteem. Viime biojäätmetes sisalduva ressurssi tagasi mulda, et kasvatada tervislikku toitu kestlikel põhimõtetel. Meie visioon on muuta kestlikult kasvatatud toit kõigile kättesaadavaks.
Kontakt: ingrid@nutriloop.org

Zilculator

Zilculator

https://www.zilculator.com/

Zilculator on PropTech SaaS tööriist, mis aitab kinnisvarainvestoritel ja kinnisvaramaakleritel tegeleda tehingute analüüsi, turunduse ja müügivihjete loomisega enamasti automatiseeritud protsessi kaudu, mis koostab interaktiivseid kinnisvararuandeid, mis on täis graafikuid, prognoose ja kinnisvara mõõdikuid.
Kontakt: info@zilculator.com

UP Catalyst

UP Catalyst

https://www.upcatalyst.com/

UP Catalyst valmistab CO2-st ning paberi- ja puidutööstuses saada olevast biomassist säästvaid süsiniknanomaterjale ja katalüsaatorpulbreid. Meie süsiniknanomaterjalid asendavad kalleid metallkarbiidist saadud süsinikke ja fossiilkütustest sünteesitud süsinikmaterjale. Pakume väga kõrge puhtusastmega ja kõrgkristallilisi süsiniknanomaterjale mitmetele tipptasemel rakendustele: akud, ultrakondensaatorid, kütuseelemendid, elektroonika ja katalüsaatorikandjatena paljudes teistes tööstusharudes.

BookMD

BookMD

BookMD on platvorm, kus patsient leiab oma vajadustest, soovidest ja võimalustest lähtudes kirurgi üle maailma.
Kontakt: info@bookmd.eu

Mesate

Mesate

https://mesate.ee/

Mesate muudab kontori kasutamise nutikaks digitaliseerides kontoriplaani võimaldades töökohti broneerida. Kontakt: info@mesate.ee

InstaComm for Commissioning

InstaComm for Commissioning

https://www.instaglobeengineering.com

InstaComm for Commissioning
https://www.instaglobeengineering.com

Meie ettevõte on loonud rakenduse seadmete ja paigaldatud süsteemide kasutuselevõtuks ja testimiseks taastuv- ja energiamajanduses. See on hea rakendus inseneridele, elektrikutele, tehnikutele jne inimestele, kes töötavad tööplatsidel.
Kontakt: Ivo Pukk
+372 56500195
ivo.pukk@instaglobeengineering.com

AKSIFY Solution OÜ

AKSIFY Solution OÜ

AKSIFY Solution OÜ on firma, mis arendab nutitelefonide rakendusi tervise valdkonnas nii Eestis kui ülemaailmselt. Meie meeskonnas on oma ala spetsialistid, kellel on kogemus ning ülevaade HIV olukorrast ning turust jaIT-valdkonna spetsialistid, kes teostavad meie visioonid. Nad arendavad nutirakendust BiipMe.

Apply to All

Apply to All

http://www.applytoall.io

Pool-automaatne talentide värbamisteenus tehnoloogiaettevõtetele ja tehniliste talentide turg.

ARNO

ARNO

Arno on avatud veebiplatform mille kaudu saab otsida või pakkuda abi igapäevasteks toimetusteks.

Autolevi

Autolevi

https://autolevi.ee/

Autolevi aitab autoomanike hädas, kus auto põhjustab neile igakuiseid kulusid. Sama-aegselt seistes parklas rohkem, kui 90% ajast. Autolevi pakub inimestele usaldusväärset keskkonda oma auto välja rentimiseks.

Avizu

Avizu

http://www.avizutech.com

Oma lahendusega Avizu pakub operatiivset tehnilise informatsiooni edastamist maksimaalse kiirusega ning suure informatiivsusega.

BEAMPAT

BEAMPAT

https://beampat.com/

BEAMPAT muudab õmblemise lihtsamaks, kuvades digitaalsed õmbluslõiked otse kangale. See likvideerib tülika paberlõigete ettevalmistamise ning hoiustamise probleemi. Seadmega ühildub erinevate lõigete soetamise, loomise ja haldamise platvorm.

Bike-ID

Bike-ID

http://www.bike-id.eu

Kas teadsid, et Euroopas varastatakse üle 3,5 miljoni ratta aastas ehk 6 jalgratast minutis? Ratta registreerimine vähendab varguse riski ning suurendab võimalust varastatud ratta tagastamiseks õigele omanikule. Ratas on Bike-ID andmebaasist leitav selle tootjapoolse raaminumbri järgi.

Bikeep

Bikeep

http://www.bikeep.com

Bikeep toodab nutikaid jalgrataste parkimise lahendusi. Meie tooteid iseloomustab äärmiselt kõrge turvalisus ja suur kasutajamugavus. Ratast on võimalik parklasse lukustada nii mobiilikõne, RFID kaardi kui ka äppi abil. Meie tooted muudavad igapäevase rattaparkimise muretult lihtsaks kogemuseks.

BinFree

BinFree

https://www.facebook.com/Binfree.DoorStepService/

BinFree on ukselt-uksele teenus, mis kogub pakendeid ja taaskasutatavat klaasi kodudest, kohvikutest, baaridest, restoranidest ja ettevõtetest, kes on nõus keskkonda säästma. Iga üleandmise järel on meie klientidel juurdepääs keskkonnasäästliku eluviisi näpunäidetele ja kohalike kaupluste allahindlustele, kes peavad keskkonnasäästlikkust prioriteediks.

Browserbite

Browserbite

http://www.browserbite.com

Veebikeskkondade testimise tööriist

Cafebike.org

Cafebike.org

https://cafebike.org/

'Cafebike.org turns cafes and other public places into hubs of a city wide bike-sharing system. Get a bike in one cafe, ride, leave it in another one. Add your bike to the system to earn money. Let a place you manage become a Cafebike bike-sharing hub to stand out, make your city better and attract new visitors.

CAMPLY

CAMPLY

CAMPLY is a community driven motorhome rental platform that aims to make renting and lending campers anywhere in the world easier than ever before - no matter where you are from or what language you speak. Even private owned motorhomes will be monetized with CAMPLY.

Contact: hey@camply.rent

Cannery

Cannery

http://www.cannery.eu

Cannery tegeleb käsitööjookide purki villimise automatiseerimisega.

Capster

Capster

http://www.capster.ee

Capster arendab lihtsasti kasutatavat meditsiiniseadet, mis mahub taskusse, kestab vähemalt aasta, võimaldades naturaalset leevendust nohuprobleemidele.

Caremate

Caremate

https://www.caremate.ee/

Meie missiooniks on tagada inimõigustest tulenev vabadus ja sõltumatus kõigile, kellel see on hoolduskoormuse tõttu piiratud ja kõrge iga, haigus või puue tekitab professionaalse hooldusabi vajadust. Seame CareMate kasutajate soovid esikohale pakkudes uudseimat ja lihtsaimat viisi hooldusteenuste vahendamiseks nende tellijate ja pakkujate vahel. Teeme seda mugava tehnoloogia kaudu, mis võimaldab hooldajale ka väärika tasu.

Carrum

Carrum

Carrum on innovatiivne mootorsõidukite päringute keskkond, milles saab lihtsalt ja mugavalt teha päringuid, broneerida töökodadesse aegu ning teha palju muud. Keskkond on pidevalt arenev ning suuna määramisel seame prioriteediks nii tava- kui ärikliendi vajadused. Kaetud on kõik valdkonnad alustades autodest ja mootorratastest ning lõpetades põllumajandussõidukite ja garaažiseadmetega. Arendame pidevalt välja uusi lahendusi, et vastata klientide soovidele ning teha mootorsõidukitega seotud päringud lihtsaks ja arusaadavaks kõigile.

ChatCreate

ChatCreate

http://juturobot.com

ChatCreate aitab ettevõttel automatiseerida ja optimiseerida klienditeenindust tänu automaatsele tehis-klienditeenindajale, kes 24/7 tegeleb korduvate kliendi muredega ja neid automaatselt lahendab. Oleme aidanud mitmetel ettevõtetel juturobotitega toimetada, seal hulgas SEB pank, Soome OP pank, PZU kindlustus, Uus Maa Kinnisvara, Eesti e-Residentsuse programm ja paljud teised suuremad ja väiksemad ettevõtted.

Circup

Circup

Circup arendab kompaktseid kiirepesumasinaid korduvkasutatavatele topsidele. Võitleme plastikureostusega vähendades ühekordsete topside kasutamist. Meie eesmärk on muuta korduvkasutatavate topside kasutamine uueks normaalsuseks.

Clipman

Clipman

Clipman on veebitarkvara, millega internetiturundajad ja sisuloojad saavad ükskõik mis tekstist luua video 2 minutiga.

Cognuse

Cognuse

http://www.cognuse.com

Cognuse arendab pilvepõhist kognitiivse teraapia ja taastusravi platformi meditsiiniasutustele ja kodukasutajatele.

CommuniCare

CommuniCare

CommuniCare on vabatahtlike võrgustiku abil loodud platvorm, kus suunatakse vabatahtlike nende kodukoha hooldekodudesse, et sealsete elanikega suhelda - selle läbi ühendada nad välismaailmaga.

CompAct

CompAct

CompAct loob ettevõtetele ja asutustele mõeldud interaktiivset tööriista, mis aitab neil ressursse ja kulusid kokku hoida. CompAct muudab keskkonnasõbraliku käitumise lihtsaks ja lõbusaks väikeste mänguliste meeldetuletuste ja ülesannete abil, mida saab lahendada nii individuaalselt kui tiimides. Töötajaskonna kaasamiseks kasutab CompAct juturobotit (ingl chatbot), mis annab neile igapäevaseid meeldetuletusi ja nõuandeid. Selle tulemusena hoiab ettevõte olulisel määral kokku kulusid ning loob endast rohelise kuvandi. Lisaks suureneb töötajate ühtekuuluvustunne, motivatsioon ning produktiivsus.

Contentquo

Contentquo

https://contentquo.com/

ContentQuo keeleline kvaliteedijuhtimine SaaS aitab Top 10 ülemaailmselt parimal tõlkebürool ja maailma suurimate sisetõlkeosakondadel tegevuskulusid vähendada, hoida parimaid kliente ja müüjaid ning võita uusi ettevõtteid. Meie lahendus võimaldab neil vähendada kvaliteediriske, parandada hankijate jõudlust ja tõsta masintõlke mootorite kvaliteeti ulatuslikult, automatiseerides nende kvaliteedi hindamise ja jõudluse tagasisideprotsesse.

Covisual

Covisual

https://covisual.eu/

Covisual on kommunikatsioonitarkvara igapäevaseks ehitusjoonistega seotud distantsilt suhtluseks.

Cumblo

Cumblo

Crypto Sports Collectible

Crypto Sports Collectible

Tegelevad krüptoplatvormi (blockchain) ehitamisega, mis võimaldab müüa virtuaalseid spordimeeneid ja spordisaavutusi.

Cubehub

Cubehub

http://cubehub.io/

Innovatiivsed järgmise generatsiooni satelliitside maajaamad ja neid ühendav crowdsourced võrgustik.

CureAssist

CureAssist

http://www.cureassist.co/

CureAssist on AI toega hindamis- ja kaugdiagnostika platvorm.
Platvorm võimaldab kasutajatel, olenemata nende asukohast, saada oma tervise kohta esmatasandi hinnangu, diagnoosi meditsiinitöötaja poolt ja juurdepääsu eriarstiabile ilma, et nad peaksid kodust või töökohast lahkuma.

Deekit

Deekit

http://www.deekit.com

Deekit - töökeskkond meeskondadele visuaalsete jooniste tegemiseks

Defendec

Defendec

http://www.defendec.com

Defendec on innovaatiline ettevõte, kelle põhilisteks valdkondadeks on piirikaitse, kriitilised infrastruktuurid ja õlitööstus.

DentiLink

DentiLink

http://www.dentilink.com

Hambaarstid saavad 3D hammastest tehtud faile üles laadida ja laborid saavad teostada soovitud tööd.

Diagnostic Match

Diagnostic Match

http://www.diagnosticmatch.ee/

Diagnostic Match lahendus seisneb digitaalses otsusetoes (pere)artsidele, mis automatiseerib HIV riskirühma leidmist. Lahendus aitab teiste haiguste kaudu välja selekteerida HIV riskirühma kuuluvad inimesed, et suunata nad võimalikult varakult testi tegema. Süsteem võtab aluseks HIV-ga koos esinevad haigused, nagu näiteks B ja C hepatiit, vöötohatis, seeninfektsioonid, korduvad kopsupõletikud, tuberkuloos jt ning aitab perearstil ja edaspidi ka teistel tervishoiutöötajatel teha valiku, kellele kiirtest teha.

DIGIMEDA

DIGIMEDA

http://www.digimeda.org

Digimeda is a private Estonian medical software company established in 2015. Digimeda’s R&D has centered on the retinal analysis for diabetic patients. Digimeda developed a proprietary technology that is based on deep learning technologies. IDARA™- Intelligent Digitally Assisted Retinal Assessment - is a telemedicine platform developed by Digimeda and dedicated to help diabetic patients to save vision. Diabetic retinopathy is the major cause for the blindness in the working-age population.

Difi.net

Difi.net

http://www.difi.net

Difi.net on hariduse, inseneritöö ja tööstuse jaoks vajamineva automaatikatoodete esindaja Eestis. Difi.net-i tooteportfelli kuuluvad tooted, mida on võimalik kasutada IKT, elektroonika ja automaatika toodete disainimiseks, prototüüpimiseks ning projekteerimiseks.

Digimist

Digimist

http://www.digimist.ee

Tahvelarvuti applikatsioon, mis võimaldab lihtsalt koguda ja vahendada traumapatsientide informatsiooni.

Drivest

Drivest

https://drivest.ee/

Drivest on inimeselt-inimesele autorendi platvorm. Me teeme rendiprotsessi võimalikult kiireks ja lihtsaks, mis tähendab, et äpi avamisest mootori käivitamiseni läheb vähem kui üks minut. Autoomanikule võimaldab Drivest teenida ilma vaevata keskmiselt 200 eurot kuus lisatulu.
hello@drivest.ee
https://www.facebook.com/drivestapp

DROOP

DROOP

DROOP on platvorm, mis koondab üksikisikud üheks suureks ostujõuks, andes seeläbi võimaluse tarbijal dikteerida hind, millega ta toodet soovib osta. Mida rohkem on tootel ostjaid, seda madalamaks muutub hind. Samuti on tarbijatel endil võimalus valida, milliseid tooteid nad tulevikus osta tahavad. Tootja / tarnija jaoks pakub DROOP võimalust väga madalate investeeringute ja riskidega müüa suurel hulgal tooteid kvaliteetsele sihtrühmale, sealjuures ei pea tarnija ise tegelema ka klienditeenindusega.

Kontakt: mari@droop.ee / +372 53003191 

EdFox

EdFox

http://www.edfox.eu

EdFox arendab interaktiivset õpikogemust mis muudab teadmiste omandamise huvitavamaks ja parandab õppeprotsesside kasutegurit. EdFoxi digitaalne platvorm sisaldab endas interaktiivseid õppematerjale, analüütikat ja haldustööriistu mis on kooskõlas riiklike haridusprogrammidega.

E-lapsehoidja 

E-lapsehoidja 

https://www.e-lapsehoidja.ee/

E-lapsehoidja's professional sitters and teachers help parents working from home by engaging preschoolers via video calls. E-lapsehoidja offers a flexible, on-demand virtual childcare service for families and employers to boost remote work productivity and promote work-life balance.

Contact: Liis Siiroja, info@e-lapsehoidja.ee, +372 518 6600
E-lapsehoija is also on Facebook and Instagram.

Ehitustark

Ehitustark

http://www.ehitustark.ee

Ehitustark on keskkond, mis viib kokku ehitustööde- ja teenuste pakkujad nende potentsiaalsete klientidega.

endream.me

endream.me

https://endream.me/

Nutikas äratuskell, mis aitab sul palju paremini magada, juhtides valgust ja keskkonda ning treenides su uneharjumusi.

Energiastuudio

Energiastuudio

https://www.energiastuudio.ee/

Energiastuudio wants to offer complete solutions in the design and construction of building indoor climate solutions. Ease of use and minimal fixed costs are extremely important facts for us in our daily work. The mission is to make high-quality heating solutions available to everyone.

Contact: tere@energiastuudio.ee

Erikorgu.ee

Erikorgu.ee

http://www.erikorgu.ee/

Erikorgu.ee on teenus inimestele, kes soovivad oma elustiili muuta ning saada oma kaalu kontrolli alla. Nad pakuvad kasutajatele personaalset toidumenüüd, ostunimekirja, toidupäevikut ning treeningkavasid.

Esensorics

Esensorics

http://www.esensorics.com

Toodangu hindamisi ja tootearendust lihtsustav tarkvara toiduainetööstusele.

ETHR™

ETHR™

ETHR™ disainib, arendab ja turustab erakorralise meditsiini tooteid, mis abistavad elupäästjaid lahinguväljal, linnas ja metsikus looduses. ETHR Airsplint™ on kompaktne ja ultra-kerge universaalne lahas, mis aitab välimeedikutel jäseme vigastusi ajutiselt lahastada

EVAAI

EVAAI

https://evaai.io/

EVAAI on veebiplatvorm, mis võimaldab vaimse tervise asjatundjatel luua AI abilisi, kes pakuvad klientidele põhinõustamist ja -konsultatsioone ning jõuavad ka inimesteni, kellel pole teraapiat võimalik lubada ega saada. EVAAI ühendab professionaalse juhendamisega tegelevad inimesed nende spetsialiseeritud AI-abilistega, kes pakuvad neile põhinõustamist, konsultatsioone, rutiini järgimist, järelmeetmeid, eneseabivahendite komplekte ja juurdepääsu kohtumiste määramiseks vaimse tervise spetsialistidega veebiteraapia jaoks. MentalHealth.govi andmetel vajab vaid 44% diagnoositavate haigustega täiskasvanutest intensiivset ravi, mõnikord piisab selleks, et inimestel vaimselt tervena püsiksid sobivad vahendid ja parem enesehoolduse alane teadmine. EVAAI aitab vähendada vaimse tervise spetsialistide koormust, aidates samal ajal ka neil jõuda uute klientideni, muutes nad iseseisvamaks. See aitab vähendada ravikulusid lõppkasutajate jaoks.

EZIIL

EZIIL

http://www.eziil.com

Eziil on tootmisettevõtte juhi visuaalne tööde planeerimise töölaud millelt jõuab info töötajate nutiseadmesse. Tehisintellekt õpib kasutaja tegevusest ja soovitab optimaalsemaid lahendusi.

Fastask

Fastask

http://fastask.me

Fastask viib sind kokku hinnatud ja kontrollitud kohalike teenusepakkujatega.

Meie tegijad täidavad teie igapäevaseid ülesandeid, mis võimaldab teil rohkem keskenduda oma elule, mitte rutiinile.

Fastap

Fastap

Fastapi eesmärk on muuta kontaktivahetamine efektiivsemaks, mugavamaks ja loodussäästlikumaks. Tuues traditsioonilistele visiitkaartide asemele NFC põhised lahendused ja rakenduse, mis võimaldab luua endale digitaalse visiitkaardi ja jagada seda vaid ühe puudutusega teise inimese telefonil.

Kontakt: fastap.info@gmail.com
Olev Kork +372 58127521
Karl-Eduard Möldre +372 5531504

Ferla

Ferla

https://ferme.ee/

Ferme toodab probiootilisi köögivilja toormahlasid ja smuutisid. Eesti turul on need seni ainsad fermenteeritud taimsed mahlad. Tegemist on suhkruvabade vitamiinijookidega, mis soodustavad seedimist ja toetavad immuunsüsteemi.

Fixmytruck

Fixmytruck

Fixmytruck on rasketehnika remonditööde platvorm mis aitab leida kiirelt sobiva töökoja, ning küsida pakkumisi mille seast saab valida sobivaima kas hinna, asukoha või järjekorra pikkuse alusel.

Kontakt: Indrek@fixmytruck.eu +372 53 738 119

For Future's Sake

For Future's Sake

For Future’s Sake on affiliate turunduse digitaalne platvorm, mis keskendub jätkusuutlike ja keskkonnasõbralike elustiilitoodete reklaamimisele roheliste suunamudijate kaudu kogu maailmas.
Contact: info@forfuturessake.eu

FleetlApp

FleetlApp

https://www.fleetlapp.com

Fleetl on ilutööstuse platvorm, mis pakub spetsialistidele professionaalseid vahendeid ja teiselt poolt mobiilrakendusi kasutajatele. Platvorm hõlmab endas juhtimis-, broneerimis- ja maksevõimalusi ning ühendab wellness-sektori turul tegutsevaid inimesi klientidega ühtses mobiilses keskkonnas.

FlexiBell

FlexiBell

http://www.flexibell.eu

FlexiBell on tark uksekell ja kommunikatsiooni seade, mis on mõeldud nii uksele kui ka väravale. Ta võimaldab koduomanikel ja B&B-del suhelda külalistega ning anda neile vajadusel ligipääs oma territooriumile. Seda kõike kasutades vaid telefoni.

Flydog Marine

Flydog Marine

http://www.flydogmarine.com/

Ettevõtte arendab süsteemi merekeskkonna reaalajas kontaktmõõtmisteks

Flyvor

Flyvor

Flyvor on asukohapõhine turundusplatvorm, mis pakub söögikohtadele uudset ja kuluefektiivset viisi uute klientide leidmiseks.
Kontakt: Ilja Ankipovits tel: +372 5207245 email: ilja@flyvor.com

FoodDocs

FoodDocs

http://www.fooddocs.eu

FoodDocs aitab toiduga tegelevatel ettevõtetel tagada, et tema toiduohutuse dokumendid vastaksid seadusele ja kõik vajalikud nõuded oleksid alati täidetud.

Kõik toiduettevõtted - kohvikud, restoranid, poed, tanklad, lasteaiad, koolid, ööklubid, tootmised - kõigil peab alati olema kehtiv toiduohutuse plaan (enesekontrolliplaan). FoodDocs aitab sul seda lihtsasti luua ja hallata.

See, kuidas FoodDocs töötab, vaata siit: https://www.youtube.com/watch?v=qLUYVTI-E7s&t=8s

Full Profile

Full Profile

http://full-profile.com/

Full Profile on Sherlock Holmes turundajatele, pakkudes kliendiuuringuid, mis viiakse läbi kliendilt midagi küsimata.

Küsitluste läbiviimine on ja jääb kalliks, ajamahukaks ja erialaseid oskusi nõudvaks tegevuseks. Sisuliselt saavad kliendiuuringuid lubada endale üksnes suured firmad.

Full Profile’i teenus võimaldab Sul aga saada oma klientide profiil teada 100 euro eest 1-e tunni jooksul. Ja see kõik on Sinu jaoks sama lihtne kui e-kirja saatmine.

FuseBox by Energia Juhtimiskeskus OÜ

FuseBox by Energia Juhtimiskeskus OÜ

http://www.juhtimiskeskus.ee

Energia Juhtimiskeskus tegeleb tarbimise juhtimisega elektri suurtarbijate juures, eesmärgiga energiakulude vähendamine ja energiakaubandusest teenitava kasumi teenimine tarbijale. Energia Juhtimiskeskus aitab vähendada ettevõtte ökoloogilise jalajälje suurust, vähendades tarbimist tiputundidel. Nad tekitavad arvestatava rahalise sissetuleku - kasutades nende IT tarkvara, on võimalik jälgida elektri tarbimist reaalajas ning teha kaalutletud otsuseid.

FusionPedal

FusionPedal

FusionPedal arendab kitarripedaalide riist- ja tarkvara, et aidata kitarristidel vabaneda vajadusest juhtida pedaale käsitsi, andes võimaluse "sound'ide" mällu panekuks ja lihtsaks taastamiseks.

Gelatex

Gelatex

http://www.gela-tex.com

Gelatex on keskkõnnasõbralik nahasarnane tekstiil, mis on keemiliselt identne nahale. Materjali peamiseks tooraineks on želatiin, mis on toodetud lihatööstuse väheväärtuslikest jäätmetest. Gelatex on taskukohane keskkonnasõbralik tekstiil, mida on lihtne toota suurtes kogustes.

Genosity

Genosity

http://www.genosity.org

Genosity teeb geenitestid arusaadavaks ja kättesaadavaks kõigile. Meie esimene sihtturg on koolid, et õpilased saaksid bioloogia tunnis ise enda geene uurida

Global Reader

Global Reader

http://globalreader.eu/

GlobalReader koondab enda alla ühtse lahendus, mille abil on võimalik jälgida tööstusseadmeid.
Paindlik lahendus aitab optimeerida tööprotsessi ja kindlustab kiire ülevaate.

Seadistatav teavitussüsteem
Lihtne ülesseadmine
Täpsed ja ajakohased andmed
Ülevaatlik kasutajaliides

GoInvite

GoInvite

https://www.goinvite.app/

GoInvite on universaalne inimeselt-inimesele elamuste vahendamise platvorm ehk eraisikute ürituste äpp. GoInvite äpp annab igaühele võimaluse olla ise ürituse korraldaja ja sellega raha teenida. Külastajatele on see suurepärane võimalus tutvuda uute inimestega ning kogeda personaalsemaid elamusi.
info@goinvite.app
https://www.facebook.com/Go1nvite
https://www.instagram.com/go1nvite
https://www.youtube.com/channel/UCHW8EvFatCq5N9SMgpBZo8A

Golbriak Space

Golbriak Space

https://www.golbriak.space

Meie missiooniks on arendada ja rakendada teenuseid ja tehnoloogiaid satelliidimissioonideks, täiustades sellega telekommunikatsiooni võimalusi väikeste ja mikrosatelliitide jaoks optilises valdkonnas. Meie esimene ja peamine toode on optiline telekommunikatsiooni terminal, mille eesmärgiks, kuid mitte ainult, on kiire satelliitsidevaheline andmevahetus.

Guestjoy

Guestjoy

http://www.guestjoy.com

Guestjoy CRM aitab hotellidel personaliseerida kogu suhtlus külastajaga. Läbi Guestjoy tekib võimalus näha külastajale adresseeritud pakkumisi, neid broneerida ja edastada kõik oma erisoovid saabuvaks reisiks.

Hablo

Hablo

https://hablocompany.com/

Hablo muudab lapsevanemaks olemise lihtsamaks ja naljakamaks, pakkudes AI platvormi, mis võimaldab vanematel mõista ja analüüsida imikute nutmist reaalajas.

Email : contact@hablocompany.com /
Tel : +372 58 06 97 00

HackMotion

HackMotion

Hackmotion on loonud nutika riietuse, milles paiknevad sensorid annavad laudurile reaalajas tagasisidet tema kehahoiaku ja liigutuste kohta ja on nii suureks abiks lauaga sõitmaõppimisel.

Hairvel

Hairvel

http://www.hairvel.com/

Hairvel on uue põlvkonna juuksehooldusvahendite koostisosade arendaja ja tootja. Meie võimaldame toota ohutuid, efektiivsemaid ja pikaajalise toimega juuksehooldusvahendeid.

Helpific

Helpific

Helpific on veebipõhine tugikeskkond, mille kaudu erivajadustega inimesed saavad tellida vabatahtlikke abistajaid või tasulisi teenuseid. Helpific on inimeselt inimesele lahendus, aidates luua tugevamaid kogukondi.

Hepta Airborne

Hepta Airborne

https://hepta.ee/

Hepta Airborne automatiseerib elektriliinide defektide analüüsimise protsesse. Me oleme arendanud välja kopterdroonid, mis asendavad mehitatud koptereid ja suudavad ühe korraga lennata autonoomselt kuni 600 km/6 tundi ja andmetöötlusplatvormid tehnilise analüüsi jaoks.

hINF

hINF

http://www.hinf.eu/

hINF lahendus seisneb mobiilirakenduses, mis toetab raviplaani korrektselt järgivaid HIV-positiivseid patsiente, vähendades ambulatoorsete arstivisiitide vajadust, mis omakorda võimaldab probleemsematele ja uutele patsientidele rohkem tähelepanu pöörata. Mobiilirakenduse abil on HIV-positiivsetel võimalik endale leida ka kogemustega tugiisik.

Hiwe

Hiwe

https://hiwe.io/

Hiwe on mõne noore naiivne unistus luua virtuaalne assistent, mis muudaks vabakutselise elu sama lihtsaks nagu see on tavalisel töötajal. Esmalt lubavad nad oma platvormiga vabakutselised saata parimasse asukohta tööle.
Kontakt: +372 59087579; hi@hiwe.io

Homely

Homely

http://www.homely.ee

Homely aitab ühendada koristusteenust vajavad ja pakkuvad inimesed lähipiirkonnas parima tunnihinnaga turul. Maksa ja halda oma broneeringuid otse Internetist!


Homely aitab ühendada koristusteenust vajavad ja pakkuvad inimesed lähipiirkonnas parima tunnihinnaga turul. Maksa ja halda oma broneeringuid otse Internetist!

Hopa Fit

Hopa Fit

https://www.hopafit.ee

Iga päev jäävad miljonid inimesed ilma võimalusest osaleda kvaliteetsetes rühmatreeningutes oma kodukoha lähedal, seda eriti just väljaspool suurlinnu.
Hopa Fit pakub võimalust treenida meie poolt koolitatud instruktorite käe all just oma kodukandis. Arendame platvormi, kus viime kokku Hopa instrukorid ja hopatajad ning pakume mängustatud trennide, toitumise ja harjumuste programmi. Platvorm võimaldab ka hopatajal end mugavalt trenni broneerida, trenni eest tasuda ja vajadusel trenn tühistada.
Kontakt: katrin@hopatv.ee

HopKid

HopKid

http://www.hopkid.ee

HopKid on nutikas sõidu- ja saatmisteenuse platvorm laste turvalise ja mõnusa liikumise tagamiseks.


HopKid aitab lastel mõnusalt läbida vahemaid, lastevanematel efektiivselt korraldada laste transporti ning sõidutajatel teenida lisaraha.


HopKidi tegevuse kaudu leiavad aset positiivsed muudatused - autode ühiskasutus leevendab keskkonnaprobleeme, maapiirkondades tõhustub teenuste kättesaadavus ja paraneb naiste tööhõive ning suureneb valikuvõimalus ja alternatiiv ühistranspordi kitsaskohtade ületamiseks.

ZÄP

ZÄP

https://www.zap-in.com/

hygify arendab automatiseeritud seadet käte nõuetekohase puhastamise treenimiseks avalike ja erasektori institutsioonides. Institutsionaalselt kontrollitud regulaarsed käte puhastamise treeningud on mõjusaim viis vähendamaks haiguspäevadega seotud kulusid.
Kontakt: riho.antsmae@cleanhand.media

I Can Move

I Can Move

Manuaalse ratastooli rummusisese elektrimootoriga rattad, mis võimendavad nõrkade käte tõuke- ja pidurdusjõudu.

Ideasgym

Ideasgym

Ideasgym pakub globaalset online ja mobiilset haridust/koolitusi kooliõpilastele ja õpetajatele.

Inkspin1

Inkspin1

http://www.vispel.com

Ettevõtte toode Vispel võimaldab teil pakkuda lisaväärtust oma klientidele - videokõnede lisamine rakendustele ja võrgutoodetele. Vispel on kergesti ühildatav videokõnede tarkvara erinevatele tarbeelektroonika toodetele.

InWay

InWay

Tööstusmasinad töötavad ööpäevaringselt ja need on täidetud oluliste komponentidega nagu laagrid. INWAY süsteem on monitoorimislahendus, mis annab laagri tervisele üldhinnangu, et tehnik saaks õigel ajal teha masina hoolduse.

Juuste Akadeemia OÜ

Juuste Akadeemia OÜ

http://www.juusteakadeemia.ee

Juuste Akadeemia OÜ pakub ainukesena Eestis ja Balti riikides juuksejuure ja juuksejuure rakkude uuringuid. Uuringuid teostatakse mikroskoobi abiga, mis leiab üles kõik juuste väljalangemist ja peanaha probleeme põhjustavad tegurid, et aidata kaasa tugevamate ja tihedamate juuste kasvule. On imeline näha, millist informatsiooni on võimalik välja lugeda juuksejuurtest.


Loodud juuksejuure uuringu meetod toetab dermatoloogide tööd, kes vereanalüüsi tulemusi analüüsides saavad kindlaks teha teatud juuksekasvu mõjutavad tegurid. Juuksejuuri ja juuksejuure rakke analüüsides on võimalik tuvastada lisaks suur hulk teisi juustekavu mõjutavaid tegureid (näiteks vajalike toitainete puudus juuksejuure rakkude tasandil, sh kasulike rasvhapete, vee, antioksüdantide puudus, samuti põletiku foon, mis mõjutab juuste kasvu, mikrobioomi tasakaalutus, parasitaarsed probleemid, kapillaarivereringe probleemid, hormonaalne tasakaalutus, ummistused juuksekanalites, jne).


Meie konseptsioon - juuksejuure ja juuksejuure rakkude analüüs, juukse- ja peanaha protseduurid ning ökoloogiline juuksuriteenus koos loovad võimaluse aidata inimesi mitmete erinevate juuste- ja peanaha probleemide korral. Siin mõningad tulemused juuste tagasikasvamise protsessist meie klientidel https://www.juusteakadeemia.ee/et/juukseravi/7644-pildid-juuste-tagasikasvamise-protsessist

Klinio

Klinio

http://www.klinio.com

Klinio arendab psühholoogia valdkonnas haiguslugude dokumenteerimise ja kaardistamise platvormi, mis kasutab tehisintellektil põhinevat virtuaalset assisteerimist ja jälgimist.

Laava Tech

Laava Tech

https://laavatech.com/

Laava Tech arendab ja toodab LED kasvulampe, et optimeerida taimede kasvu kasvumajades ja teistes kasvatusrajatistes. Igal taimel on erinevad kasvutingimused ja valgusvihu õige tüübi ja hulga leidmine mõjutab saagikust oluliselt. Meie tarkvara kontrollib ja juhib energiatõhusaid LED-tulesid, et pakkuda igale taimele teatud valgusspektri impulsse, mis on optimeeritud just sellele taimele.

LabToWellness

LabToWellness

http://www.labtowellness.com

LabToWellness on internetipõhine terviseandmete ja informatsiooni haldamise platvorm, mis on mõeldud kasutamiseks laboritele ja tervishoiuasutustele.

Launchpad

Launchpad

https://launchpad.ee/

Launchpad is a modern business, startup and consulting platform launched by Media Scope Group, a data-driven communication company. With Launchpad you can start and build your business, create new revenue streams, build products and solutions that people would love. You can also run your virtual EU company without bureaucracy, paperwork and costs. Focus on your work, passion and what is important, leave the rest to us.

Contact: hello@launchpad.ee, info@mediascope.group

Launchpad is also on Facebook, LinkedIn and Twitter.

LiTech

LiTech

LiTech pakub platvormi andmeaitade testimise automatiseerimiseks, võimaldades kasutajatel testida ärireegleid, andmebaaside arhitektuuri ning lähteallikaid.
Kontakt: info@litech.app

Litehires

Litehires

https://www.litehires.com/Client

Uute töötajate palkamine võib olla väga väsitav ja tülikas. Tööandjad veedavad peaaegu 80% oma ajast resümeesid lugedes. Peab olema parem viis! Litehires on kiireim platvorm selleks. Meie aitame teid tehnoloogilise poolega ning sorteerimisega, teie ülesandeks on vaid kohtuda kandidaatidega!

E: ankit.khanduri@litehires.com
P: +91-8630877206, +9111-40604837

LiveHIV

LiveHIV

LiveHIV lahendus koosneb kaasahaaravast veebi püsikampaaniast ja kodulehest, et julgustada terveid täiskasvanud inimesi ennast regulaarselt testima, tutvustada kodutestimise võimalusi ja suunata positiivse vastuse saanud vajalike teenusteni. Alternatiivina anonüümses kabinetis kiirtesti tegemisele soovib LiveHIV.ee olla ka esimene ja operatiivseim allikas, kust hakkab alates novembri lõpust saama infot kodutestimise võimaluste kohta. Kuna ravil olev HIV-positiivne elab tavalist igapäevaelu ja teisi ei nakata, näebki LiveHIV oma projekti põhipanust HIV nakatumise olulisel pidurdamisel heteroseksuaalses 35+ vanuserühmas.

Lokimo

Lokimo

https://lokimo.ee

Lokimo on platvorm, mis võimaldab turistidel üle kogu maailma tutvuda nende sihtkohaga läbi digitaalsete tuuride. Rakendus on saadaval nii iOSile kui ka Androidile.
Kontakt: Maxim Shilo, maxim@lokimo.ee

Loquiz

Loquiz

http://www.360.ee/

Parim abimees väliste meeskonnamängude loomiseks.

LU LU

LU LU

https://www.facebook.com/nomesscatlitter

Biolagunev puidust kassiliiv ühekordses kassiliiva kastis.

Lynx3D

Lynx3D

Lynx3D on kõrgekvaliteediline 3D printer, mille eripärad on suur printimiskiirus, tööala ning võimekus printida pea kõiki erinevaid filamente. Uuendused prinditavates materjalides ning tehnoloogias ei probleemiks, kuna printimispea on lihtsasti vahetatav uue versiooni vastu.

Kersti Vatter

MEC Insenerilahendused

MEC Insenerilahendused

http://www.mec.ee

Ettevõte tegeleb inseneriteenuste pakkumisega laevadele ja sadamatehnoloogiatele.

medaid

medaid

Intelligentne suhtluskanal patsiendi ja perearsti vahel.
Kontakt: hi@medaid.io

MEP Software

MEP Software

MEP Software võimaldab suurandmete analüüsi, mis tugevdab poliitikakujundamise läbipaistvust ja terviklikkust ning aitab kindlaks määrata õigusaktide mõju ettevõtetele.
Kontakt: info@mepsoftware.eu

Modesat

Modesat

http://www.xilinx.com/

Modesat Communications (2012 üle võetud Xillinx’I poolt), arendas innovaatilisi digitaalseid modemite tehnoloogiaid kasutamiseks raadio ja traadiga sidevõrkudes.

Multikey

Multikey

https://www.multikey.app/

Multikey on geolokatsiooni ja huvide põhine keelepraktika võrgustik. Sa võid praktiseerida online ja kohtuda inimestega reaalelus. Multikey kaardi peal sa leiad ka kohad ja sündmused sinu ümber, kus saab valitud keelt praktiseerida.

multikey.app@gmail.com
+37256658222

MyGames

MyGames

https://mygames.ee

MyGames parandab tenniseväljakute täituvust ja loob rohkem võimalusi tennise harrastamiseks.

MySpotit

MySpotit

http://www.spotitwise.com

Spotitwise on revolutsiooniline platvorm, mis aitab ettevõtetel leida unikaalseid ruume, et korraldada inspireerivaid koosolekuid ning üritusi koos kõigi vajalike lisateenustega.

Nanordica Medical

Nanordica Medical

https://nanordica.com/

Nanordica Medical OÜ on teadus- ja arendusettevõte, mis toodab ainulaadseid väga efektiivseid antibakteriaalseid haavasidemeid. Nanordica Medical tooted sisaldavad nanoosakesi, mis on palju tõhusamad, kui praegu turul olevad alternatiivid.

Kontakt: info@nanordica.com

Negative Space

Negative Space

https://negative.ee

Negative Space OÜ arendab abivahendi (tööriista) mis on mõeldud programmeerijatele ja mille abil on võimalik programmkoodi kirjutamise automatiseerimine (genereerimine) ja sellega oluliselt vähendada ajalist ja rahalist kulu rakenduse või tarkvara loomisel.

Nerdish.io

Nerdish.io

#Edutainment mobiilirakendus, milles on lühikesed teemad teaduspõhised lahti kirjeldatud kogu maailma kohta. Muudame populaarteaduse veel populaarsemaks!

Kontakt: info@nerdish.io 

NOBE

NOBE

Disainime ja toodame originaalseid, kolmerattalisi, uus-retro stiilis elektrilisi väikesõidukeid - kruiser, sport ja kastikas.

https://youtu.be/JclScw6r5Bo

NighSense

NighSense

NighSense arendab nutikat ja avatud IoT platvorm era- ja avalike LoraWAN-võrkude loomiseks. Lisaks tarkvaralisele platvormile arendab ettevõte akutoitega andureid, mida saab kasutada erinevate kaugseire ülesannete täitmiseks.
Email: contact@nighsense.com
Phone: +372 58102757

Nyx – A Digital Card Game

Nyx – A Digital Card Game

Nyx on digitiaalne multiplatformiline kaardimäng, mis ühendab traditsioonilise kaardimängu menu modernse virtuaalkeskkonnaga. Nyx loob platformi mängijatele omavahel suhtlemiseks, kauplemiseks ning mängimiseks. Nyx on rajalooja ja innovaator oma valdkonnas.

OverlApp

OverlApp

Uus viis muusikaloomeks. OverlApp on muusikaentusiastide sotsiaalvõrgustik ühiseks muusikaloomeks ning võimalus amatöörmuusikutel oma loomet müüa.

Overlay Technology

Overlay Technology

https://overlay.technology/

Overlay disainib liikumisautomaatikaid tööstusvaldkonnas, võimaldades lahendusi, mis katavad ära kogu tehase digitaliseerimise elutsükli: konstrueerimisest hoolduseni.
Kontakt: hello@overlay.technology

PacKing

PacKing

Meie eesmärgiks on arendada väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele pakendamise ja logistiliste lahenduste optimeerimise tarkvara mis aitab vähendada pakendamise ja transpordiga seotud kulusid, pakendite optimeerimise ja ruumi optimaalse ära kasutamisega.

Pagerr

Pagerr

https://pagerr.ee

Pagerr aitab säästa loodust tänu spetsiaalsele trükiste optimeerimise viisile, mis muudab kasutamata jäänud trükipotensiaali uuteks klientideks. Iga päev visatakse ainuüksi Eesti trükikodades ära umbes 50 tonni paberit ehk keskmiselt 7% kogu trükitoodangust, sest õigel ajal ei olnud trükiplaadile midagi trükkida. Pagerr saab klientidele pakkuda kuni 4 korda odavamat hinda, sest ära kasutatakse muidu raisku minev paber ning tellimisprotsess on läbi veebilehe lihtne ja kiire. Kasu saavad ka trükikojad, kuna läbi antud tehnoloogia saavad nad teenida 20 korda rohkem raha üle jäänud paberi eest võrreldes sellega, kui paber müüakse kokkuostjale. Pagerri tiimijuht Rudolf-Gustav Hanni omab 8 aastat kogemust kirjastuse juhtimisel. Tiimis on ka trükiekspert, Eesti edukamates start-upides töötanud arendaja kui ka suurepärane müügi-ja turundustiim.
Kontakt: hello@pagerr.net, 56616462

Pick&Try

Pick&Try

http://www.picktry.ee

Pick&Try on turunduskanal. See on ainulaadne veebiportaal, mis annab tarbijatele võimaluse avastada uusi tooteid läbi nende proovimise. Turundajad saavad aga seeläbi teha kvaliteetset turundust, mille läbi iga tester jõuab toote kõige potentsiaalsema kliendini. Et iga ost oleks parim ost!

#Pillirookõrs

#Pillirookõrs

https://suckors.com

#Pillirookõrs on Saaremaa roheinnovatsiooni start up, kes tuli turule pilliroost valmistatud korduvkasutavate keskkonnasõbralike joogikõrtega.
Lisaks on nad välja töötanud uue pillirool põhineva materjalikoosluse, millest arendavad uusi alternatiivseid tooteid ühekordsele plastikule, nagu topsid, taldrikud, pastapliiatsid, kompostikogujad jne.
Facebook: Pillirookõrs, Instagram: @pillirookors
E-mail: info@pillirookors.ee

Placeabout (Saas Os)

Placeabout (Saas Os)

http://www.placeabout.com/

Loovad platformi, mis aitab online's hallata offline äri.

PocketHelper

PocketHelper

https://pockethelper.eu/

PocketHelper on platvorm, mis viib Sind kokku kohalike spetsialistidega, et Sinu ülesanded saaksid täidetud.

Polite

Polite

https://polite.ee/

Polite arendab kaasaegset kindlustustehnoloogiat aitamaks kindlustusseltsidel hinnata kindlustatud isiku käitumuslikku riski reaalajas tõeliselt personaalsete kindlustuspakkumiste ja teenuste jaoks.

Kontakt: info@polite.ee
LinkedIn: linkedin.com/company/politeinsure
Twitter: twitter.com/PoliteInsure

PowerStore

PowerStore

Pakkume Li-ion lahendused akude pakist konteinerini. Sobib nii transpordiks, kui ka statsionaarseks.
Kontakt: info@powerstoreeng.com, +37259047898

Prebook24

Prebook24

https://prebook24.com/

Prebook24 pakub teenusepakkujatele meeldetuletus-, broneerimis- ja koduleheteenust. Klient saab valida ühe soodsa kuutasu eest endale sobiva(d) teenused. Teenus on suunatud eraisikutele ning väikeettevõtjatele.
Kontakt: info@prebook24.com

PRO-1 NANOSolutions

PRO-1 NANOSolutions

http://www.pro1nanosolutions.eu/

PRO-1 NANOSolutions eesmärk on muuta nanotehnoloogiad kõigile kättesaadavaks ja lahendada globaalseid keskkonnaprobleeme nagu näiteks vee puhastamine. Lisaks pakuvad nad konsultatsioone nanotehnoloogia alal.

Proflsoft

Proflsoft

http://www.profl.eu

Proflsoft pakub toiduaine tööstusele lihtsaid ja intuitiivseid vahendeid oma toodete degusteerimiseks.

PxMile

PxMile

http://www.pxmile.com

PxMile fotoboks on green-screen tehnoloogial toimiv ja nutirakenduse abil juhitav interaktiivne pildistamise platvorm.


Tegemist on fotoboksiga, kus kasutaja valib endale nutirakendusest (või veebisaidilt) meelepärase taustapildi, teeb seejärel pildi green-screen taustal ning meie poolt loodud tarkvara abil, ilmub kasutaja nutiseadmesse koheselt pilt.

Questcity

Questcity

https://questcity.ee/en/

Questcity on toode interaktiivsete ja harivate seikluste loomiseks ja läbimiseks mobiilirakenduse abil. Rakendust on võimalik alla laadida Google Play või App Store’ist. Questcity annab igale kasutajale ligipääsu lõputusse seikluste maailma.
Grigori Ilkevitš, info@questcity.ee

Recovery Companion

Recovery Companion

https://recovcompanion.com/

Recovery Companion on mobiili- ja veebirakendus, mis kasutab matchmaking algoritme, et kokku sobitada sarnaselt mõtlevad ja sarnase diagnoosiga patsiendid mentoritega ühiseks teekonnaks.

recovcompanion@gmail.com, +372 5785 0183
Facebook @RecovCompanion (https://www.facebook.com/RecovCompanion),
LinkedIn @RecovCompanion (https://www.linkedin.com/company/recovcompanion/)

Redlitec

Redlitec

Redlitec arendab valgusstimulatsiooni seadmeid inimvõimekuse piiride nihutamiseks.

Kontakt: sten@ursum.ee, +37257863364

Seatwizer

Seatwizer

http://seatwizer.com/

Seatwizer is developing an application that helps to buy flight-tickets according to your personal needs on airplane seats.

Seeker Solutions

Seeker Solutions

https://www.seeker.solutions/

Novaatorlik videotel põhinevat töövahendus- ja koolituslahendus, mille eesmärk on painutada iganenud mõtteviise ning tagada parim võimalik lahendus, mis aitab säästa ennekõike kõige väärtuslikumat – aega.

SEMU

SEMU

http://www.semu.co

SEMU disainib koduautomaatika lahendust nägemispuudega inimestele. Meie seade annab informatsiooni kodus toimuva kohta, seeläbi muutes vaegnägijate igapäeva elu iseseisvamaks, mugavamaks ja turvalisemaks.

Sensition

Sensition

http://staging.sensition.com

Kaamera seadeldis, mis aitab filmi tegijatel fokusseerida pilti.

Sentinel

Sentinel

http://www.sidekik.ai

Sidekik loob su andmetest tehisintellekti sinu, kelle läbi sa saad oma elu kohta rohkem teada.

Sharewell

Sharewell

https://sharewell.eu/

Sharewell on kasutajakogemuse testimise platvorm, mis aitab saada tagasisidet tõelistelt klientidelt. Platvormil on sobivad tööriistad ning päris testkasutajad.

sten.kreisberg@sharewell.eu, tel +372 52 07598

Signwise

Signwise

http://www.signwise.org

Paberivaba asjaajamine ja allkirjastamine

Silento

Silento

QR-koodiga kleebis hauakivil - digitaalsed mälestused lahkunud lähedasest.
E-mail: info@silento.ee
Tel. nr: +372 53753153

Skillus

Skillus

https://www.skillus.app

Skillus on reaalajas töötav mobiiliturg, mis sobitab sõltumatuid teenusepakkujaid kohaliku nõudlusega. Platvorm võimaldab kasutajatel kiiresti ja vaevata kvalifitseeritud abi leida või lisatulu saada.
Kõik teenused ühe katuse all: õpetamine/juhendamine, tervis ja ilu, fotograafia, kodu parandamine (puhastamine, remont, paigaldamine), ehitamine, kolimine, autoremont ja palju muud.

Kontakt: info@skillus.app

Skuuper

Skuuper

http://www.skuuper.com

Skuuper on nutikas keeletehnoloogia platvorm. Pakume intuitiivset tõlketööriista ehk tõlkerit, veebipõhist tõlketeenust ja tööd vabakutselistele tõlkijatele.

SlicePay

SlicePay

http://www.slicepay.co

SlicePay ühendab järelmaksu pakkujad, kaupmehed ning ostjad. SlicePay võimaldab järelmaksu pakkujatele ja kaupmeestele ligipääsu uutele turgudele ning lihtsustab järelmaksu taotlemise protsessi ostja jaoks.

Smart Load Solutions

Smart Load Solutions

http://www.smartloadsolutions.eu

Innovatiivne optimeerimise teenus elektriteenuste klientidele ning tootjatele

SmartVent

SmartVent

http://www.smartvent.ee

SmartVent loob hoonehaldustarkvara hoonete energiatõhususe ja hoones viibijate elukvaliteedi tagamiseks. Energiatarbe vähendamine hoonesviibijate tagasisidet arvestades võimaldab SmartVentil säästa loodusressursse ja inimeste tervist.

Solintel

Solintel

https://solintel.com/

Solintel OÜ on Eesti ettevõtte, mis arendab autonoomseid ja hübriid, päikeseenergial töötavaid tarku Smart City platvormil toimivaid tänavavalgusteid.

Kontakt: Raul Reemet
Tel.: +372 5655482
E-mail: raul@solintel.com

Sol Navitas

Sol Navitas

http://www.solnavitas.eu

Sol Navitas tegeleb päikese-õhküttepaneelide tootmise, müügi ja arendamisega. Nende klientiteks on peamiselt eramajad ja suvekodud.

Tänane toode on autonoomne lisakütte ja ventilatsiooni allikas Teie hoonele.

Sphebotics

Sphebotics

http://sphebotics.com/

Paranda oma päikesepaneelide tohusust! Püüa päikest Sphebotics'iga mis tahes pinnalt – majakatuselt, maakodu küngastelt ja kas voi veepinnalt.

SprayPrinter

SprayPrinter

http://www.sprayprinter.com

SprayPrinteri on uus tööriist nutitelefonis oleva graafilise disaini juhtmevabalt suurele pinnale trükkimiseks.

SRM360

SRM360

SRM360 on tarneahelas uuringute ja küsitluste läbiviimise platvorm, millega koguda, kontrollida ja hallata infot, sertifikaate ja vastavusdeklaratsioone tarnijatelt nende toodete ja ettevõtte kohta.

Kontakt: solutions@supplytank.eu

Stafflow

Stafflow

Stafflow is automated personnel related tasks management SaaS for SME manufacturing companies to help them decrease employee turnover, make better use of employees' potential and save money on personnel budget. It helps team leaders manage their employees' experiences throughout their life cycle, from entering the company to leaving the company (onboarding, performance, repositioning, exit) - by telling in advance what to do with whom and when.

Contact: hanna@stafflow.eu, +3725216776

Story blanket

Story blanket

Uue generatsiooni ühisrahastusplatvorm, mis opereerib tehisintellekti toel.

Kontakt: info@storyblanket.world

Streamtainment Systems

Streamtainment Systems

http://www.streamtainment.com/

Streamtainment Systems töötas välja tarkvaraplatvormi, mille abil saab elutoa teleri ning olemasoleva andmesidevõrgu abil lisaks tavapärasele digitelevisioonile nautida ka tippkvaliteediga mänge, videokõnesid, veebivideosid ja palju muud.

Sympower

Sympower

http://www.sympower.net

Sympower pakub pilvepõhist platformi, mis aitab tasakaalustada elektrisüsteemi reaalajas kasutades selleks üle riigi asuvate tarkade kodude elektritarbimise paindlikkust.

TaxiFind

TaxiFind

TaxiFind is a new app designed to gather price and arrival time information from our partners like Bolt, Uber and Yandex and display it to the user in a comprehensive list.

Contact: taxifnd@gmail.com

Tark Energia

Tark Energia

Tark Energia integreerib serveri riistvara mooduleid hoonete keskküttesüsteemidesse eesmärgiga säästa jahutus- ja investeerimiskuludelt tootes seejuures kasulikku soojust hoone jaoks.

Tasu.ee

Tasu.ee

https://tasu.ee/

Tasu.ee pakub lahenduse alltöövõtjate ehituspakkumiste eelarvestusele ja töö teostuse ning dokumentatsiooni haldusele.

Kontakt: karel@tasu.ee +372 5153805

Tebo

Tebo

http://www.tebo.me

Tebo (Eestis opiveeb.ee) teeb õppimise huvitavaks. Õpetaja jagab õpilastega videod, interaktiivseid harjutusi ja õpimänge. Jagatud sisust tekib õpetajatel ühine materjalide pank. Nii saab kasutada ka teiste loodud valmismaterjale. Nüüd saab õpilastele iga tund jagada tõeliselt haaravat materjali.

TempID

TempID

http://www.tempid.ee

Ettevõte TempID tegeleb uudsete tervisetehnoloogiate väljatöötamise ja rakendamisega. Meie toode TempID on kehatemperatuuri mõõtev ja salvestav kehale kleebitav pehme nuti-termomeeter. Mobiilirakendusega saab analüüsida oma tervisenäitajaid, kasutada kui ravipäevikut, jälgida raviplaani mõju ning suhelda arstiga. Toode on kodukasutajale korduvkasutatav kuni 1a.

The Mo’Joes

The Mo’Joes

http://www.themojoes.eu

Muusikainstrument meelelahutuseks

THS

THS

https://www.ths.ee/

THS on kommunikatsioonikeskkond sisseostetavate on-demand teenuste haldamiseks lepingupartnerite vahel – vajadusest lahenduseni, pakkumisest teostuseni. Võimaldab kõigile osapooltele täielikku ülevaadet kogu teenuse osutamise protsessist ning hoiab kokku teenuste haldamisele ja aruandlusele kuluvat ressurssi.
M: +372 511 8336 | E: info@ths.ee

Tikker

Tikker

https://tikkertickets.ee/

Tikker on piletivahenduse platvorm, kus kasutaja saab müüa enda pileteid üritustele kuhu ta ise minna ei saa või osta pileteid kohe algavatele üritustele.

Kontakt: info@tikkertickets.ee

Timey

Timey

Toodame tarku parim enne indikaatoreid külmketi toodetele.

Toggl

Toggl

https://www.toggl.com/

Toggl on lihtne ajaarvestamise tarkvara.

Token A

Token A

Token A on kunstikogukonnaliikmetele mõeldud lahendus. Tegemist on blokiahela (blockchain) tehnoloogial põhineva äriplatvormiga, mille eesmärgiks on suurendada tehingute usaldusväärsust, kiirendada tehinguid, vähendada kulusid ja pettuste ohte. Token A on mõeldud muutmaks kaubandustehingute ja -dokumentidega töötamist lihtsamaks

Tradesman

Tradesman

https://tradesman.eu/

Tradesman pakub lühiajalisi ehistusalade spetsialistiteenused mobiiliäpi vahendusel. Klient valib probleemi tüübi, annab lühikirjelduse ja lahendamise soovitud aja ning valib sobiva spetsialisti.
Kontakt: Arles Taal 5059281

Traffel

Traffel

http://www.traffel.com

Traffel.com on uudiskiri ja mobiiliapp odavate lennupiletite leidmiseks soodsaks reisimiseks.

TransferFast

TransferFast

http://www.transferfast.eu

Kiired pankadevahelised ülekanded nädalavahetustel, õhtuti ja ka päeva sees kiiremalt kui praegused pangad pakkuda suudavad.

Transformative

Transformative

http://transformative.ai/

Revolutsioon tervishoius läbi tehisintellekti.

Transport Charter Systems

Transport Charter Systems

http://www.tellibuss.ee

TravelUnion

TravelUnion

http://support@travelunion.net

We're embarking on a journey that will redefine business travel. We welcome you to join us.

TravelUnion is a secure cost effective peer to peer travel service for business travelers. We have deep understanding of business travelers needs on one end, and property owners need on the other end.

TripTripHurray

TripTripHurray

http://www.triptriphurray.com

TripTripHurray on nagu suunatud ja personaliseeritud TripAdvisor inimestele konkreetset, olukorrast vajadustele reisimisel kohapeal lähedal või välismaal. Need inimesed, sealhulgas peredele beebidele ja väikelastele, koeraomanikud, ratastooli või jalutuskäik ratas kasutajad ja inimeste erilisi toitumisvajadusi, nõuavad kohandatud otsingu sõiduplaani ja broneerimine veebilehekülg, mis tegurid oma nõuded enne / ajal reisi.

U24 Solutions

U24 Solutions

http://u24solutions.com

U24 Solutions arendab tipptasemel virtuaalreaalsuse mänge, mis loovad realistliku kogemuse.

Ubik Solutions

Ubik Solutions

http://www.ubiksolutions.eu/

Ubik Solutions OÜ tegeleb uudsete jõuelektroonika muundurite arendusega keskendudes täna peamiselt just päikesepaneelidele (PV) mõeldud mikromuunduri arendusele (st iga paneeli juurde integreeritakse eraldi DC-AC muundur). Käesolevaks hetkeks on Ubiku poolt välja arendatud ja uudsel kvaasi- impedantsallika (QZ source) topoloogial töötav tark PV mikromuundur mis tagab kõrgema energiasaagikuse võrreldes täna turul pakutavate lahendustega.

Ultrinia

Ultrinia

https://www.ultrinia.com/

ULTRINIA loob nanotehnoloogial põhineva meetodi haiguste või dopingujuhtude kiiremaks ja odavamaks tuvastamiseks.

Upsteem

Upsteem

http://www.upsteem.com

Lihtsad talendijuhtimise funktsioonid kiire seadistuse ning taskukohase hinnaga.

Venturis

Venturis

http://www.venturis.ee

Nutikodu lahendused - müüme ja paneme ka tööle. Enam ei pea sa ise programmeerijaks hakkama - kõik lihtsalt töötab. Lahendused al. 300 eurost ja paigaldus seinu lõhkumata.

Videolind

Videolind

https://www.videolind.com/

Videolind on video-põhine värbamistarkvara, mis kiirendab eelvalikut ja asendab esmaseid kandidaadikohtumisi ning grupivestlusi.

Voxmate

Voxmate

Voxmate on nutitelefonide platvorm pimedatele ja vaegnägijatele. See on mõeldud helirakenduste jaoks ja selle kasutamine käib läbi žestikuleerimise.

Kontakt: info@voxmate.com

Wastefox

Wastefox

https://wastefox.ee/

Wastefox toodab kompaktseid välikompostreid, mis taaskäitlevad toidujäätmed kuni 10 korda kiiremini, ilma haisuta, ning aastaringselt. Komposter muudab toidujäägid väetiseks keskmiselt nelja nädalaga ning tänu sellele ei jõua aastas prügimäele kuni 600 liitrit biojääke.
Kontakt: info@wastefox.ee

WebARX

WebARX

https://www.webarxsecurity.com

WebARXon uue generatsiooni veebiagentuur, kelle tegevusalaks on veebiturvalisus- ja arendus.


webARX on veebilehe turvalisuse tõstmiseks mõeldud tarkvara, mis kaitseb kodulehte häkkerite rünnakute eest ning teostab veebilehel automaatseid parandustöid. Seda kõike ka siis, kui teie veebilehel puudub igapäevaselt tegutsev haldaja, kes oskaks süsteemi hooldada. webARX on mõeldud veebilehtedele ning epoodidele, mille arendamisel on kasutatud sisuhaldusüsteeme, nagu näiteks Wordpress, Joomla, Magento ja paljud teised. Lahendus on kergesti seadistatav ning taskukohane ka kõige pisemate veebilehtede omanikele.

Wemply

Wemply

https://wemply.com/

Wemply on universaalne, lihtne ja mugav tööaja-, puhkuse- ja personalitarkvara. Automatiseerime ettevõtte töö planeerimise ja arvestamise.
Kontakt: info@wemply.com

Weps

Weps

http://weps.ee/

Arvuti loodud kodulehed kahe minutiga.

WhatTheBus

WhatTheBus

Helps travellers purchase bus tickets online in and around Europe.

WildAR

WildAR

http://www.rewild.ee/

WildARi põhitegevuseks on populatsioonide ruumiline modelleerimine ja kaardistamine.

Wisemile

Wisemile

Wisemile kasutab reaalajas transpordiinfot ning ühendab ja kombineerib erinevaid transpordiliike omavahel, aidates inimestel leida parima viisi ühest linnast teise reisimiseks. Wisemiles on esindatud nii ühistransport (bussid, rongid taksod) kui ka sõidujagamine ning autorent. Lisaks reisiplaneerijale saab kasutaja kõikide sõitude eest mugavalt tasuda otse Wisemile äpis.

WISEVELOCITY

WISEVELOCITY

http://www.wisevelocity.com

Südame löögisageduste monitor sõidukitele ja mootorratastele

Woodpecker Systems

Woodpecker Systems

https://www.woodpeckersystems.com/

Suurepärane tarkvara spetsiaalselt puidutööstusele ja -kaubandusele.

WUTANY

WUTANY

Seadmed on võimaldanud meil avastada maailma mitut moodi viisidel mis ei olnud võimalik kõigest paar aastakümmet tagasi. Suurim piirang kõikide seadmete puhul on patareid, need piiravad meie vabadust lokaliseeritud energia väljundite ümber ning seadmete laadimine varieerub ebamugavuse ja ellujäämise vahel. Meie eesmärk WUTANY-s on mõelda teistmoodi kuidas inimesed saaksid hoida oma seadmeid laetuna võimaldades neil seeläbi avastada ilma piiranguteta.

Kontakt: nolvemartin@gmail.com

Zubax Robotics

Zubax Robotics

https://zubax.com/

Zubax Robotics is a research and development company that focuses on electric drives, satellite positioning technologies, unmanned aerial vehicles, and spacecraft avionics.

Zuumer

Zuumer

http://zuumer.net

Zuumer on kliendihaldustarkvara, mis on disainitud võrkturunduse partneritele lähtuvalt selle valdkonna erisustest. See on võimas tööriist, mis aitab partneritel tõsta otsemüügi efektiivsust ja valdkonna mainet ühiskonnas. Seda tarkvara on väga lihtne kasutama õppida.

Scanit

Scanit

SCANIT is a cutting-edge digital solution for scanning corporate documents filled by hand for lightning-quick input into an ERP or CRM system.
Contact:
scanit.startup.team@gmail.com

Bidrento

Bidrento

https://bidrento.com/

Bidrento digitaliseerib üüriturgu ja pakub üüriäris tegutsevatele inimestele ja firmadele pilvepõhist platvormi ja tarkvara, mis aitab nii üürniku leidmisel kui ka hilisemal haldamisel, säästes üürileandjale raha ja aega ning juhib paremini tulusid ja vakantsust. Bidrento puhul on tegemist tervikliku äritarkvaraga üürikinnisvara juhtimiseks, kus on automatiseeritud kõik tähtsamad tegevused nagu üüriobjektide, üürnike, arvete, lepingute haldus ja palju muud.
taavo.annus@bidrento.ee, +372 52 99 345

ZenFlower

ZenFlower

https://zenflower.eu/

ZenFlower on lillepoodide koondaja koos kalendri, kliendile tarnimise ja kimpude kujundamise võimalusega. Teenus aitab planeerida kõiki lilleostusid eelolevaks aastaks, prognoositava hinna ja jaotusega koos igakuiste maksetega. Selleks oleme loonud oma veebi- ja mobiilirakenduse, mille abil saate kiiresti sisestada andmeid, saada meeldetuletusi, jälgida kohaletoimetamist. Seega kingime käsitööna valminud kimbud tavapärase hinnaga. Lilleseadjad saavad ettearvatavaid tellimusi, isegi kui neil pole oma poodi.

Kontakt: hello@zenflower.eu

ARN.

ARN.

AR-i toega ajalool põhinevad ülesanded ja ekskursioonid. Turismi viimine unustatud paikadesse, väikeettevõtete kaasamine ja noorte ajaloolise hariduse edendamine.

Vetik

Vetik

https://vetik.eu/

Vetik aitab kosmeetikatootjatel asendada ebatervislikke värvained uue punavetikast saadava punase värvainega, mis on looduslik, vegan ning nahka uuendavate omadustega.

Applysis

Applysis

https://applysis.io/

Applysis on andmeanalüüsi tööriist, mis aitab rakendusi omavatel ettevõtetel kiiresti leida asjakohast teavet tuhandete kasutajate arvustuste kohta. Erinevalt teistest analüüsitööriistadest ütleb meie toode rakenduste omanikele, mida järgmisena ehitada vastavalt kliendi soovile. Pakume selget pilti ja ajakava kasutajate arvamustest, palvetest ja kaebustest. Ettevõtted saavad jälgida uusi väljalaskeid ja näha, kuidas nende kliendid neile reageerisid. Me tagame alati, et iga kliendi hääl jõuab ettevõtteni alati mõne minutiga.

contact@applysis.io

BaBash

BaBash

https://babash.eu/

BaBash on tellimisäpp ööklubide, baaride ja pubide jaoks, mis elimineerib järjekorrad lettide taga ning lihtsustab tellimis- ja teenindusprotsessi!
Email - info@babash.eu
Facebook - https://www.facebook.com/BaBashEstonia/

Bidrento

Bidrento

https://bidrento.com/

Bidrento digitaliseerib üüriturgu ja pakub üüriäris tegutsevatele inimestele ja firmadele pilvepõhist platvormi ja tarkvara, mis aitab nii üürniku leidmisel kui ka hilisemal haldamisel, säästes üürileandjale raha ja aega ning juhib paremini tulusid ja vakantsust. Bidrento puhul on tegemist tervikliku äritarkvaraga üürikinnisvara juhtimiseks, kus on automatiseeritud kõik tähtsamad tegevused nagu üüriobjektide, üürnike, arvete, lepingute haldus ja palju muud.
taavo.annus@bidrento.ee, +372 52 99 345

Bide

Bide

https://www.bide.ee/

Bide on innovatiivseim trükiste tellimise keskkond, mis viib kokku trükise tellija ja trükikoja. Näeme enda missioonina ühendada kliendid üle Euroopa kvaliteetsete trükikodadega ning olla liider kliendi kasutajamugavuses trükiste tellimisel. Meie visioon on olla Euroopa keskne trükiste tellimise platvorm ning pakkuda kliendile täislahendust - disain, trükkimine, transport.

Kontakt: sales@bide.ee, +372 53020900

Bidsly

Bidsly

https://www.bidsly.eu/en

Bidsly is the easiest and fastest platform to recycle things.

Contact: info@bidsly.eu, +372 5686 4224

CAV Solution

CAV Solution

https://vavsol.com/

CAV Solution arendab ja toodab vanusekontrolliseadmeid müügiautomaatide, iseteeninduskassade, müügipunktide ja iseteenindusturgude jaoks.
Tehisintellekt ja masinõpe annavad võimaluse spetsiaalse kaamera ja dokumendisalve abil kliendi vanust täpsemini määrata kui inimene.
Kontor: Sõstramäe 12, Tallinn
Kontakt: +372 5800 9515 +372 618 81 08
info@vavsol.com

Dentocean

Dentocean

https://ai.dentocean.com/

Dentocean helps you get your dental service price worldwide without visiting appointments.

Fairmus

Fairmus

https://fairmus.com

Muusika voogedastusplatvorm, mis jagab kasutajate kuutasu ainult nende artistide vahel, keda kasutaja reaalselt kuulab.

Gewodo

Gewodo

https://gewodo.com/

Gewodo on lihtne ja mugav ärihaldustarkvara mikro- ja väikeettevõtetest teenusepakkujatele. Gewodo võimaldab optimeerida väikeettevõtete tööprotsessi ning muuta seda kliendisõbralikumaks, aidates väiksematel ettevõtetel jõuda digivõimete poolest järgi turuliidritele.
Kontakt: info@gewodo.com; +372 5841 6216

Graspic

Graspic

https://www.graspic.app/

Graspic on turvaline mobiilirakendus peremälestuste kogumiseks ja salvestamiseks. Rakendusse saab salvestada lapse erilisi hetki ja jagada neid pere ja lähedaste sõpradega, jälgida lapse arengut ning avastada uusi ideid. Meie missioon on turvaliselt perekondi ühendada.
Kontakt: Triinu Epler, kaasasutaja +372 56988033, triinu@graspic.app

HeyHorsy

HeyHorsy

https://heyhorsy.com

Ratsasport on äärmiselt kulukas – lisaks sportlasele vajab varustust ja hooldamist ju ka hobune. Aastate jooksul alaga tegeledes nägime tihti, kuidas paljud lõpetasid pelgalt seetõttu, et kaasnevad kulud üha kaugemale jõudes aina enam tõusid. Otsustasime luua vähekasutatud ratsatarvete ostu- ja müügiplatvormi, mille missioon on muuta ratsasport taskukohasemaks ning anda vähekasutatud varustusele uus elu.

Kontakt: hello@heyhorsy.com, Maria Pihlak +372 53316156

InHoud

InHoud

https://inhoud.ee

Uue põlvkonna turundussõnumid. Inhoud toodab brändidele sisuturundust, mis toimib kui vastumürk meediamüra vastu!

E-mail: info@inhoud.ee

Kanvas.ai

Kanvas.ai

https://kanvas.ai/home

Kanvas.ai helps to connect artists and art lovers in a novel way by offering the latest technologies with AR and online exhibition. Opening up traditional art to the global public, NFT market and allowing different payment options including crypto.

Contact: info@kanvas.ai +372 58048145

KRATT

KRATT

https://www.kratt.co/

Veebiplatvorm professionaalidele kaugtööd tegevatest digiekspertidest projektimeeskondade koostamiseks.

litegrav.AI

litegrav.AI

Litegrav.AI töötab välja väikese baasuuringute tegemiseks mõeldud inkubaatorisse mahtuva mikrogravitatsiooni simulaatori, mis pakub olemasolevate lahenduste jaoks uudset juhtimisalgoritmi ja sobib paljude erinevate uurimisinstrumentidega. See võimaldab bioteaduse laboritel ja tööstusel matkida kosmoselennu mõningaid aspekte taskukohasel viisil, võimaldades avastada uusi bioloogilisi teadmisi, mis võivad olla kasulikud nii Maal kui ka tulevastes kosmosemissioonides.
Kontakt: Tallinn, Mäealuse 2/1, 12618, e-mail info@litegrav.ai, +37256397332

Motiveer

Motiveer

Motiveer on sinu tööalase enesearengu tööriist. Lihtne ja kiire viis võtta oma tööalane eneseareng enda kontrolli alla ja leida just sinule parimad arenguvõimalused. Me aitame sul näha sinu tugevusi ja anname soovitusi milliseid oskuseid sa võiksid edasi arendada, et tuua endas parim esile.

Kontakt: info@motiveer.eu

Smiles

Smiles

https://www.smiles.ee/

Smiles is a platform that offers segmented customer databases to companies for SMS marketing.

Contact: info@smiles.ee +372 5207245 Ilja Ankipovits

Sherpa

Sherpa

Sherpa on sotsiaalmeedia rakendus, mis ühendab inimesi, kelle eesmärgik on ennast arendada läbi harjumuste loomise ja eesmärkide seadmise. Inimesed saavad üksteist motiveerida, olla eeskujuks teistele ja võistelda üksteisega läbi Sherpa.
Kontakt: sherpaestonia@gmail.com

Lawato

Lawato

https://lawato.io/

Lawato is a one-stop AI-powered cloud software that improves business continuity and saves more than 20% of the time for a Law Firm.

Contact: info@lawato.io

CAMPLY

CAMPLY

CAMPLY is a community driven motorhome rental platform that aims to make renting and lending campers anywhere in the world easier than ever before - no matter where you are from or what language you speak. Even private owned motorhomes will be monetized with CAMPLY.

Contact: hey@camply.rent

DROOP

DROOP

DROOP on platvorm, mis koondab üksikisikud üheks suureks ostujõuks, andes seeläbi võimaluse tarbijal dikteerida hind, millega ta toodet soovib osta. Mida rohkem on tootel ostjaid, seda madalamaks muutub hind. Samuti on tarbijatel endil võimalus valida, milliseid tooteid nad tulevikus osta tahavad. Tootja / tarnija jaoks pakub DROOP võimalust väga madalate investeeringute ja riskidega müüa suurel hulgal tooteid kvaliteetsele sihtrühmale, sealjuures ei pea tarnija ise tegelema ka klienditeenindusega.

Kontakt: mari@droop.ee / +372 53003191 

E-lapsehoidja 

E-lapsehoidja 

https://www.e-lapsehoidja.ee/

E-lapsehoidja's professional sitters and teachers help parents working from home by engaging preschoolers via video calls. E-lapsehoidja offers a flexible, on-demand virtual childcare service for families and employers to boost remote work productivity and promote work-life balance.

Contact: Liis Siiroja, info@e-lapsehoidja.ee, +372 518 6600
E-lapsehoija is also on Facebook and Instagram.

Energiastuudio

Energiastuudio

https://www.energiastuudio.ee/

Energiastuudio wants to offer complete solutions in the design and construction of building indoor climate solutions. Ease of use and minimal fixed costs are extremely important facts for us in our daily work. The mission is to make high-quality heating solutions available to everyone.

Contact: tere@energiastuudio.ee

Fixmytruck

Fixmytruck

Fixmytruck on rasketehnika remonditööde platvorm mis aitab leida kiirelt sobiva töökoja, ning küsida pakkumisi mille seast saab valida sobivaima kas hinna, asukoha või järjekorra pikkuse alusel.

Kontakt: Indrek@fixmytruck.eu +372 53 738 119

Launchpad

Launchpad

https://launchpad.ee/

Launchpad is a modern business, startup and consulting platform launched by Media Scope Group, a data-driven communication company. With Launchpad you can start and build your business, create new revenue streams, build products and solutions that people would love. You can also run your virtual EU company without bureaucracy, paperwork and costs. Focus on your work, passion and what is important, leave the rest to us.

Contact: hello@launchpad.ee, info@mediascope.group

Launchpad is also on Facebook, LinkedIn and Twitter.

Nerdish.io

Nerdish.io

#Edutainment mobiilirakendus, milles on lühikesed teemad teaduspõhised lahti kirjeldatud kogu maailma kohta. Muudame populaarteaduse veel populaarsemaks!

Kontakt: info@nerdish.io 

Skillus

Skillus

https://www.skillus.app

Skillus on reaalajas töötav mobiiliturg, mis sobitab sõltumatuid teenusepakkujaid kohaliku nõudlusega. Platvorm võimaldab kasutajatel kiiresti ja vaevata kvalifitseeritud abi leida või lisatulu saada.
Kõik teenused ühe katuse all: õpetamine/juhendamine, tervis ja ilu, fotograafia, kodu parandamine (puhastamine, remont, paigaldamine), ehitamine, kolimine, autoremont ja palju muud.

Kontakt: info@skillus.app

Stafflow

Stafflow

Stafflow is automated personnel related tasks management SaaS for SME manufacturing companies to help them decrease employee turnover, make better use of employees' potential and save money on personnel budget. It helps team leaders manage their employees' experiences throughout their life cycle, from entering the company to leaving the company (onboarding, performance, repositioning, exit) - by telling in advance what to do with whom and when.

Contact: hanna@stafflow.eu, +3725216776

Story blanket

Story blanket

Uue generatsiooni ühisrahastusplatvorm, mis opereerib tehisintellekti toel.

Kontakt: info@storyblanket.world

TaxiFind

TaxiFind

TaxiFind is a new app designed to gather price and arrival time information from our partners like Bolt, Uber and Yandex and display it to the user in a comprehensive list.

Contact: taxifnd@gmail.com

Tasu.ee

Tasu.ee

https://tasu.ee/

Tasu.ee pakub lahenduse alltöövõtjate ehituspakkumiste eelarvestusele ja töö teostuse ning dokumentatsiooni haldusele.

Kontakt: karel@tasu.ee +372 5153805

Tikker

Tikker

https://tikkertickets.ee/

Tikker on piletivahenduse platvorm, kus kasutaja saab müüa enda pileteid üritustele kuhu ta ise minna ei saa või osta pileteid kohe algavatele üritustele.

Kontakt: info@tikkertickets.ee

Voxmate

Voxmate

Voxmate on nutitelefonide platvorm pimedatele ja vaegnägijatele. See on mõeldud helirakenduste jaoks ja selle kasutamine käib läbi žestikuleerimise.

Kontakt: info@voxmate.com

Applysis

Applysis

https://applysis.io/

Applysis on andmeanalüüsi tööriist, mis aitab rakendusi omavatel ettevõtetel kiiresti leida asjakohast teavet tuhandete kasutajate arvustuste kohta. Erinevalt teistest analüüsitööriistadest ütleb meie toode rakenduste omanikele, mida järgmisena ehitada vastavalt kliendi soovile. Pakume selget pilti ja ajakava kasutajate arvamustest, palvetest ja kaebustest. Ettevõtted saavad jälgida uusi väljalaskeid ja näha, kuidas nende kliendid neile reageerisid. Me tagame alati, et iga kliendi hääl jõuab ettevõtteni alati mõne minutiga.

contact@applysis.io

BaBash

BaBash

https://babash.eu/

BaBash on tellimisäpp ööklubide, baaride ja pubide jaoks, mis elimineerib järjekorrad lettide taga ning lihtsustab tellimis- ja teenindusprotsessi!
Email - info@babash.eu
Facebook - https://www.facebook.com/BaBashEstonia/

Bidrento

Bidrento

https://bidrento.com/

Bidrento digitaliseerib üüriturgu ja pakub üüriäris tegutsevatele inimestele ja firmadele pilvepõhist platvormi ja tarkvara, mis aitab nii üürniku leidmisel kui ka hilisemal haldamisel, säästes üürileandjale raha ja aega ning juhib paremini tulusid ja vakantsust. Bidrento puhul on tegemist tervikliku äritarkvaraga üürikinnisvara juhtimiseks, kus on automatiseeritud kõik tähtsamad tegevused nagu üüriobjektide, üürnike, arvete, lepingute haldus ja palju muud.
taavo.annus@bidrento.ee, +372 52 99 345

BruceBEM

BruceBEM

https://bruceplatform.com/

BruceBEM (ehk Built Environment Manager) on pilvepõhine veebirakendus ehitatud keskkonna efektiivsemaks haldamiseks. BruceBEM on loodud ehitus, kinnisvara ja kinnisvara korrashoiu valdkondades töötavatele inimestele: omanikud, haldurid ja teenusepakkujad (koristajad, töömehed).
Kontakt: info@bruceplatform.com
BruceBEMiga saab hallata varasid (sh mööbel, varustus, ehitised, hoonekompleksid), süsteeme, projekte, lepinguid, tööjõudu, planeeritud ja planeerimata hooldustöid, arveid ja makseid.

BuildSyn

BuildSyn

BuildSyn loob sünergiat tuues ehitusprotsessis kokkku kliendi vajadustele kõige paremini vastavad osapooled, säästes aega, kindlustades kvaliteeti, vähendades kulusid ning luues vajalikud eeldused parima võimaliku tulemuse saavutamiseks.

Digilogistika Keskus

Digilogistika Keskus

http://dlk.ee/

Digilogistika Keskus arendab logistika valdkonna infovahetusplatvormi, milles liiguvad rahvusvaheliste kaubavedude dokumendid ja andmed nii, et erinevad osapooled saavad neid näha ja kasutada vastavalt oma õigustele.

Group EcoBox

Group EcoBox

https://ecopetbox.com

EcoPetBoxi biolagunevad lemmikloomade liivakastid ja söögi- / jooginõud on valmistatud taaskasutatud materjalidest, et pakkuda lemmikloomade armastajatele maksimaalset mugavust, kahjustamata keskkonda. Mugavalt kasutatav liivakast/ allapanemisalus sobib kasutamiseks kõigis tingimustes ja igat liiki lemmikloomadele. Neid saab uuesti kasutada ja seejärel komposteerida, põletada või utiliseerida. Liivakasti saab kasutada kuni kolm korda ja jooginõusid saab kasutada rohkemgi. Mõlemad tooted on kerged ja sobivad suurepäraselt koju ja reisimiseks.

Info@ecopetbox.com

Hive

Hive

Hive on IoT-ga ühendatud tark akude laadimisüsteem, mis on mõeldud kasutamiseks eelkõige elektritõukerataste ning -jalgrataste renditeenuse pakkujatele nende operatsioonikulude vähendamiseks. Hive töötab nagu Lego – selle standardiseeritud moodulid võimaldavad seda konstrueerida oma soovidest ja võimalustest lähtuvalt.
Kontakt: CEO-Erik Punane
erik.punane@moblution.com
+372 53585374

HomeGourmet

HomeGourmet

HomeGourmet on platvorm, mis viib kokku parimad kodukokad ja toidunautlejad. HomeGourmet keskkonnas avaneb tõeline kodukokanduse paradiis kõigi jaoks – avastame seda maailma mugavamalt ja innovaatilisemalt kui kunagi varem.

Kontakt: tennkris@gmail.com

iVet Data

iVet Data

https://ivetdata.com

Teie Tasku Loomaarst, millele pääseb juurde igal ajal ja igal pool.
team@ivetdata.com

Kbaas

Kbaas

https://kbaas.ee

Platvorm korteriühistutele ja majahaldusega tegelevatele ettevõtetele, kuhu saab postitada pakkumisi, saada teavet, omavahel suhelda ja ideid vahetada. Pärast pakkumise esitamist meie platvormile saavad lähipiirkonna ehitus- ja teenindusettevõtted selle kohta teate ning saadavad tööde hinnapakkumised.

Info@kbaas.ee

KYC Center

KYC Center

http://kyc-center.com

KYC Center äriidee seisneb globaalse isikusamasuse tuvastamise ühiskeskuse loomises, kus kliendid (füüsilised ja juriidilised isikud) saavad läbida KYC/AML menetlust üks kord ning platvormi abil liituda kohustatud isikute teenustega KYC/AML menetlust teist korda läbimata.

MuvBud

MuvBud

http://muvbud.com

MuvBud pakub treeningplatvormi, kus sportlased saavad jälgida ja parandada oma vaimset ja füüsilist arengut; treenerid saavad hõlpsasti koostada treeningkalendreid ja omada täielikku ülevaadet sportlaste tervisese ja heaolu üle ning jagada olulist teavet ja meediafaile.
Kontakt: muvbud@muvbud.com, oliver.orav@muvbud.com, denis.losnikov@muvbud.com ja joonas.kaljumae@muvbud.com
+372 58040056, +372 5900448, +372 53445248

NutiParkla

NutiParkla

http://nutiparkla.com

NutiParkla pakub klientidele lihtsa veebi API kaudu reaalajas ja ajaloolisi parkimisvõimaluste andmeid. Parkimisvõimaluse määrame arvutinägemuse abil, st analüüsides parklate vaatega kaamerate kaadreid. See võimaldab meie klientidel, nagu navigeerimisrakendused / parkimisrakendused, pakkuda nutiseadmete juhtidele läheduses asuvate parkimiskohtade reaalaja olekut.
Khuldoon Bukhari, CEO
Email: khuldoon.bukhari@nutiparkla.com
Telefon: +372 5814 4429
https://www.facebook.com/nutiparkla/

TransConnector

TransConnector

https://transconnector.eu/

TransConnector - keskkond (väiksele) autovedajale, et hoida neid elujõulisena ning vältida kogu turu jagamist suurte vahel ning seeläbi hinnatõusu.
Contact: info@transconnector.eu

Unsinkable Robotics

Unsinkable Robotics

https://unsinkable.eu/

Unsinkable on autonoomne allveerobot. Selle modulaarne disain võimaldab teostada ridamisi allveetöid seiretest merepõhja kaardistamiseni. Meie uppumatu abiline avardab teie allveeuuringute piire.
Facebook: https://www.facebook.com/Unsinkable2.0/
Email: info@unsinkable.eu

Worqaround

Worqaround

https://beta.worqaround.com

Ära raiska oma aega igapäevastele Exceliülesannetele. Worqaround pakub lihtsa lahenduse, kus vaid mõne klikiga on su Exceliga seonduv mure lahendatud.
Kontakt: team@worqaround.com

ZenFlower

ZenFlower

https://zenflower.eu/

ZenFlower on lillepoodide koondaja koos kalendri, kliendile tarnimise ja kimpude kujundamise võimalusega. Teenus aitab planeerida kõiki lilleostusid eelolevaks aastaks, prognoositava hinna ja jaotusega koos igakuiste maksetega. Selleks oleme loonud oma veebi- ja mobiilirakenduse, mille abil saate kiiresti sisestada andmeid, saada meeldetuletusi, jälgida kohaletoimetamist. Seega kingime käsitööna valminud kimbud tavapärase hinnaga. Lilleseadjad saavad ettearvatavaid tellimusi, isegi kui neil pole oma poodi.

Kontakt: hello@zenflower.eu

PhaseGrowth

PhaseGrowth

https://phasegrowth.com/

PhaseGrowth koolitab tuleviku spetsialiste, pakkudes kosmoseandmetel põhinevat interaktiivset, nii-öelda rätseplahendusena valminud õppesisu, mida saab rakendada järgtööstuses (downstream industry). Meie kliendid on ettevõtted, kes soovivad toetada oma töötajate oskuste potentsiaalseid puudujääke varustades neid praktiliste teadmistega georuumiliste andmete kohta. Nii muutub tööstus kasumlikumaks ja suurendab selle globaalset konkurentsivõimet.

Kontakt: info@phasegrowth.com

HoloFitZone

HoloFitZone

https://www.holofitzone.com/

HoloFitZone on erakordne treeningelamus läbi hologramm fitnessi!
Kontakt: silja@holofitzone.com, info@kristiroosimagi.com

ADintel

ADintel

https://ad-intel.com

Meie turunduslahendused aitavad turundajatel teha andmetega toetatud äriotsuseid ja saavutada parema investeeringutasuvuse, kasutades selleks kasulikke teadmisi, kohandatud turundusstrateegiaid, mida juhivad masinõpe ja ennustav analüüs.

Aufort

Aufort

https://aufort.gold

Aufort arendab platvormi, mis annab kullale laialdasema kasutusotstarbe – osta/müüa, hoiustada, laenata, saata ja maksevahendina kasutada. Aufort kombineerib kulla plokiahela tehnoloogia ja e-poe platvormiga, mis võimaldab teha tehinguid kiiremini, mugavamalt ja soodsamalt. Auforti visioon on kasvada uue ajastu kulla pangaks.
Kontakt: info@aufort.gold

CRYPLECT

CRYPLECT

Meie oleme CRYPLECT ja arendame innovaatilist võimalust spordiklubidele ja sportlastelele. Eesmärk on koguda rahalisi vahendeid sportlastele, müües fännidele unikaalseid digitaalseid spordimeeneid, mis põhinevad päris spordisaavutustel ning nende autentsus ja kordumatus on tagatud Etheriumi plokiahelaga.
Kontakt: martin.lond@gmail.com

Falconers Space

Falconers Space

https://falconers.ee

Kaotasid lennuki (või muu objekti)? Falconers peab AI abil arvet kus objektid asuvad Maal.
Kontakt: Martin Simon
+37258141649
martin.simon@falconers.ee

FoxIot

FoxIot

https://foxiot.eu/

FoxIot aitab oma lahendustega teil tuua olemasolevad ja uued seadmed kiiresti ja lihtsalt internetti.
Me pakume avatud lähtekoodiga IoT seadmeid, mille abil on võimalik monitoorida, mõõta ja juhtida ning läbi selle vastu võtta paremaid, effektiivsemaid ja targemaid otsuseid rohelise maailma nimel.
Kontakt: hello@foxiot.eu

KYCer

KYCer

https://www.diginnobsr.eu/

KYCer on rakendus, mis võimaldab luua KYC profiile, mis koguvad automaatselt kõige levinumaid KYC andmeid erinevatest andmebaasidest, sh. riigi andmebaasidest. Portaal vahendab andmeid riigi vahel, st. riiklikud ja muud andmebaasid ning ettevõtete vahel ja ettevõtete endi vahel. Olemasolev profiil on taaskasutatav, alati reaalajas ja inimene saab ise valida, kellega oma profiili andmeid jagada.
Kontakt: info@kycer.eu

Nutriloop

Nutriloop

https://nutriloop.org/

Me kasutame biojäätmeid selleks, et luua efektiivne süsiniku ja toitainete ringlussüsteem. Viime biojäätmetes sisalduva ressurssi tagasi mulda, et kasvatada tervislikku toitu kestlikel põhimõtetel. Meie visioon on muuta kestlikult kasvatatud toit kõigile kättesaadavaks.
Kontakt: ingrid@nutriloop.org

Zilculator

Zilculator

https://www.zilculator.com/

Zilculator on PropTech SaaS tööriist, mis aitab kinnisvarainvestoritel ja kinnisvaramaakleritel tegeleda tehingute analüüsi, turunduse ja müügivihjete loomisega enamasti automatiseeritud protsessi kaudu, mis koostab interaktiivseid kinnisvararuandeid, mis on täis graafikuid, prognoose ja kinnisvara mõõdikuid.
Kontakt: info@zilculator.com

UP Catalyst

UP Catalyst

https://www.upcatalyst.com/

UP Catalyst valmistab CO2-st ning paberi- ja puidutööstuses saada olevast biomassist säästvaid süsiniknanomaterjale ja katalüsaatorpulbreid. Meie süsiniknanomaterjalid asendavad kalleid metallkarbiidist saadud süsinikke ja fossiilkütustest sünteesitud süsinikmaterjale. Pakume väga kõrge puhtusastmega ja kõrgkristallilisi süsiniknanomaterjale mitmetele tipptasemel rakendustele: akud, ultrakondensaatorid, kütuseelemendid, elektroonika ja katalüsaatorikandjatena paljudes teistes tööstusharudes.

BookMD

BookMD

BookMD on platvorm, kus patsient leiab oma vajadustest, soovidest ja võimalustest lähtudes kirurgi üle maailma.
Kontakt: info@bookmd.eu

Mesate

Mesate

https://mesate.ee/

Mesate muudab kontori kasutamise nutikaks digitaliseerides kontoriplaani võimaldades töökohti broneerida. Kontakt: info@mesate.ee

InstaComm for Commissioning

InstaComm for Commissioning

https://www.instaglobeengineering.com

InstaComm for Commissioning
https://www.instaglobeengineering.com

Meie ettevõte on loonud rakenduse seadmete ja paigaldatud süsteemide kasutuselevõtuks ja testimiseks taastuv- ja energiamajanduses. See on hea rakendus inseneridele, elektrikutele, tehnikutele jne inimestele, kes töötavad tööplatsidel.
Kontakt: Ivo Pukk
+372 56500195
ivo.pukk@instaglobeengineering.com

AKSIFY Solution OÜ

AKSIFY Solution OÜ

AKSIFY Solution OÜ on firma, mis arendab nutitelefonide rakendusi tervise valdkonnas nii Eestis kui ülemaailmselt. Meie meeskonnas on oma ala spetsialistid, kellel on kogemus ning ülevaade HIV olukorrast ning turust jaIT-valdkonna spetsialistid, kes teostavad meie visioonid. Nad arendavad nutirakendust BiipMe.

Apply to All

Apply to All

http://www.applytoall.io

Pool-automaatne talentide värbamisteenus tehnoloogiaettevõtetele ja tehniliste talentide turg.

ARN.

ARN.

AR-i toega ajalool põhinevad ülesanded ja ekskursioonid. Turismi viimine unustatud paikadesse, väikeettevõtete kaasamine ja noorte ajaloolise hariduse edendamine.

ARNO

ARNO

Arno on avatud veebiplatform mille kaudu saab otsida või pakkuda abi igapäevasteks toimetusteks.

Autolevi

Autolevi

https://autolevi.ee/

Autolevi aitab autoomanike hädas, kus auto põhjustab neile igakuiseid kulusid. Sama-aegselt seistes parklas rohkem, kui 90% ajast. Autolevi pakub inimestele usaldusväärset keskkonda oma auto välja rentimiseks.

Avizu

Avizu

http://www.avizutech.com

Oma lahendusega Avizu pakub operatiivset tehnilise informatsiooni edastamist maksimaalse kiirusega ning suure informatiivsusega.

BEAMPAT

BEAMPAT

https://beampat.com/

BEAMPAT muudab õmblemise lihtsamaks, kuvades digitaalsed õmbluslõiked otse kangale. See likvideerib tülika paberlõigete ettevalmistamise ning hoiustamise probleemi. Seadmega ühildub erinevate lõigete soetamise, loomise ja haldamise platvorm.

Bike-ID

Bike-ID

http://www.bike-id.eu

Kas teadsid, et Euroopas varastatakse üle 3,5 miljoni ratta aastas ehk 6 jalgratast minutis? Ratta registreerimine vähendab varguse riski ning suurendab võimalust varastatud ratta tagastamiseks õigele omanikule. Ratas on Bike-ID andmebaasist leitav selle tootjapoolse raaminumbri järgi.

Bikeep

Bikeep

http://www.bikeep.com

Bikeep toodab nutikaid jalgrataste parkimise lahendusi. Meie tooteid iseloomustab äärmiselt kõrge turvalisus ja suur kasutajamugavus. Ratast on võimalik parklasse lukustada nii mobiilikõne, RFID kaardi kui ka äppi abil. Meie tooted muudavad igapäevase rattaparkimise muretult lihtsaks kogemuseks.

BinFree

BinFree

https://www.facebook.com/Binfree.DoorStepService/

BinFree on ukselt-uksele teenus, mis kogub pakendeid ja taaskasutatavat klaasi kodudest, kohvikutest, baaridest, restoranidest ja ettevõtetest, kes on nõus keskkonda säästma. Iga üleandmise järel on meie klientidel juurdepääs keskkonnasäästliku eluviisi näpunäidetele ja kohalike kaupluste allahindlustele, kes peavad keskkonnasäästlikkust prioriteediks.

Browserbite

Browserbite

http://www.browserbite.com

Veebikeskkondade testimise tööriist

Cafebike.org

Cafebike.org

https://cafebike.org/

'Cafebike.org turns cafes and other public places into hubs of a city wide bike-sharing system. Get a bike in one cafe, ride, leave it in another one. Add your bike to the system to earn money. Let a place you manage become a Cafebike bike-sharing hub to stand out, make your city better and attract new visitors.

Cannery

Cannery

http://www.cannery.eu

Cannery tegeleb käsitööjookide purki villimise automatiseerimisega.

Capster

Capster

http://www.capster.ee

Capster arendab lihtsasti kasutatavat meditsiiniseadet, mis mahub taskusse, kestab vähemalt aasta, võimaldades naturaalset leevendust nohuprobleemidele.

Caremate

Caremate

https://www.caremate.ee/

Meie missiooniks on tagada inimõigustest tulenev vabadus ja sõltumatus kõigile, kellel see on hoolduskoormuse tõttu piiratud ja kõrge iga, haigus või puue tekitab professionaalse hooldusabi vajadust. Seame CareMate kasutajate soovid esikohale pakkudes uudseimat ja lihtsaimat viisi hooldusteenuste vahendamiseks nende tellijate ja pakkujate vahel. Teeme seda mugava tehnoloogia kaudu, mis võimaldab hooldajale ka väärika tasu.

Carrum

Carrum

Carrum on innovatiivne mootorsõidukite päringute keskkond, milles saab lihtsalt ja mugavalt teha päringuid, broneerida töökodadesse aegu ning teha palju muud. Keskkond on pidevalt arenev ning suuna määramisel seame prioriteediks nii tava- kui ärikliendi vajadused. Kaetud on kõik valdkonnad alustades autodest ja mootorratastest ning lõpetades põllumajandussõidukite ja garaažiseadmetega. Arendame pidevalt välja uusi lahendusi, et vastata klientide soovidele ning teha mootorsõidukitega seotud päringud lihtsaks ja arusaadavaks kõigile.

ChatCreate

ChatCreate

http://juturobot.com

ChatCreate aitab ettevõttel automatiseerida ja optimiseerida klienditeenindust tänu automaatsele tehis-klienditeenindajale, kes 24/7 tegeleb korduvate kliendi muredega ja neid automaatselt lahendab. Oleme aidanud mitmetel ettevõtetel juturobotitega toimetada, seal hulgas SEB pank, Soome OP pank, PZU kindlustus, Uus Maa Kinnisvara, Eesti e-Residentsuse programm ja paljud teised suuremad ja väiksemad ettevõtted.

Circup

Circup

Circup arendab kompaktseid kiirepesumasinaid korduvkasutatavatele topsidele. Võitleme plastikureostusega vähendades ühekordsete topside kasutamist. Meie eesmärk on muuta korduvkasutatavate topside kasutamine uueks normaalsuseks.

Clipman

Clipman

Clipman on veebitarkvara, millega internetiturundajad ja sisuloojad saavad ükskõik mis tekstist luua video 2 minutiga.

Cognuse

Cognuse

http://www.cognuse.com

Cognuse arendab pilvepõhist kognitiivse teraapia ja taastusravi platformi meditsiiniasutustele ja kodukasutajatele.

CommuniCare

CommuniCare

CommuniCare on vabatahtlike võrgustiku abil loodud platvorm, kus suunatakse vabatahtlike nende kodukoha hooldekodudesse, et sealsete elanikega suhelda - selle läbi ühendada nad välismaailmaga.

CompAct

CompAct

CompAct loob ettevõtetele ja asutustele mõeldud interaktiivset tööriista, mis aitab neil ressursse ja kulusid kokku hoida. CompAct muudab keskkonnasõbraliku käitumise lihtsaks ja lõbusaks väikeste mänguliste meeldetuletuste ja ülesannete abil, mida saab lahendada nii individuaalselt kui tiimides. Töötajaskonna kaasamiseks kasutab CompAct juturobotit (ingl chatbot), mis annab neile igapäevaseid meeldetuletusi ja nõuandeid. Selle tulemusena hoiab ettevõte olulisel määral kokku kulusid ning loob endast rohelise kuvandi. Lisaks suureneb töötajate ühtekuuluvustunne, motivatsioon ning produktiivsus.

Contentquo

Contentquo

https://contentquo.com/

ContentQuo keeleline kvaliteedijuhtimine SaaS aitab Top 10 ülemaailmselt parimal tõlkebürool ja maailma suurimate sisetõlkeosakondadel tegevuskulusid vähendada, hoida parimaid kliente ja müüjaid ning võita uusi ettevõtteid. Meie lahendus võimaldab neil vähendada kvaliteediriske, parandada hankijate jõudlust ja tõsta masintõlke mootorite kvaliteeti ulatuslikult, automatiseerides nende kvaliteedi hindamise ja jõudluse tagasisideprotsesse.

Covisual

Covisual

https://covisual.eu/

Covisual on kommunikatsioonitarkvara igapäevaseks ehitusjoonistega seotud distantsilt suhtluseks.

Cumblo

Cumblo

Crypto Sports Collectible

Crypto Sports Collectible

Tegelevad krüptoplatvormi (blockchain) ehitamisega, mis võimaldab müüa virtuaalseid spordimeeneid ja spordisaavutusi.

Cubehub

Cubehub

http://cubehub.io/

Innovatiivsed järgmise generatsiooni satelliitside maajaamad ja neid ühendav crowdsourced võrgustik.

CureAssist

CureAssist

http://www.cureassist.co/

CureAssist on AI toega hindamis- ja kaugdiagnostika platvorm.
Platvorm võimaldab kasutajatel, olenemata nende asukohast, saada oma tervise kohta esmatasandi hinnangu, diagnoosi meditsiinitöötaja poolt ja juurdepääsu eriarstiabile ilma, et nad peaksid kodust või töökohast lahkuma.

Deekit

Deekit

http://www.deekit.com

Deekit - töökeskkond meeskondadele visuaalsete jooniste tegemiseks

Defendec

Defendec

http://www.defendec.com

Defendec on innovaatiline ettevõte, kelle põhilisteks valdkondadeks on piirikaitse, kriitilised infrastruktuurid ja õlitööstus.

DentiLink

DentiLink

http://www.dentilink.com

Hambaarstid saavad 3D hammastest tehtud faile üles laadida ja laborid saavad teostada soovitud tööd.

Diagnostic Match

Diagnostic Match

http://www.diagnosticmatch.ee/

Diagnostic Match lahendus seisneb digitaalses otsusetoes (pere)artsidele, mis automatiseerib HIV riskirühma leidmist. Lahendus aitab teiste haiguste kaudu välja selekteerida HIV riskirühma kuuluvad inimesed, et suunata nad võimalikult varakult testi tegema. Süsteem võtab aluseks HIV-ga koos esinevad haigused, nagu näiteks B ja C hepatiit, vöötohatis, seeninfektsioonid, korduvad kopsupõletikud, tuberkuloos jt ning aitab perearstil ja edaspidi ka teistel tervishoiutöötajatel teha valiku, kellele kiirtest teha.

DIGIMEDA

DIGIMEDA

http://www.digimeda.org

Digimeda is a private Estonian medical software company established in 2015. Digimeda’s R&D has centered on the retinal analysis for diabetic patients. Digimeda developed a proprietary technology that is based on deep learning technologies. IDARA™- Intelligent Digitally Assisted Retinal Assessment - is a telemedicine platform developed by Digimeda and dedicated to help diabetic patients to save vision. Diabetic retinopathy is the major cause for the blindness in the working-age population.

Difi.net

Difi.net

http://www.difi.net

Difi.net on hariduse, inseneritöö ja tööstuse jaoks vajamineva automaatikatoodete esindaja Eestis. Difi.net-i tooteportfelli kuuluvad tooted, mida on võimalik kasutada IKT, elektroonika ja automaatika toodete disainimiseks, prototüüpimiseks ning projekteerimiseks.

Digimist

Digimist

http://www.digimist.ee

Tahvelarvuti applikatsioon, mis võimaldab lihtsalt koguda ja vahendada traumapatsientide informatsiooni.

Drivest

Drivest

https://drivest.ee/

Drivest on inimeselt-inimesele autorendi platvorm. Me teeme rendiprotsessi võimalikult kiireks ja lihtsaks, mis tähendab, et äpi avamisest mootori käivitamiseni läheb vähem kui üks minut. Autoomanikule võimaldab Drivest teenida ilma vaevata keskmiselt 200 eurot kuus lisatulu.
hello@drivest.ee
https://www.facebook.com/drivestapp

EdFox

EdFox

http://www.edfox.eu

EdFox arendab interaktiivset õpikogemust mis muudab teadmiste omandamise huvitavamaks ja parandab õppeprotsesside kasutegurit. EdFoxi digitaalne platvorm sisaldab endas interaktiivseid õppematerjale, analüütikat ja haldustööriistu mis on kooskõlas riiklike haridusprogrammidega.

Ehitustark

Ehitustark

http://www.ehitustark.ee

Ehitustark on keskkond, mis viib kokku ehitustööde- ja teenuste pakkujad nende potentsiaalsete klientidega.

endream.me

endream.me

https://endream.me/

Nutikas äratuskell, mis aitab sul palju paremini magada, juhtides valgust ja keskkonda ning treenides su uneharjumusi.

Erikorgu.ee

Erikorgu.ee

http://www.erikorgu.ee/

Erikorgu.ee on teenus inimestele, kes soovivad oma elustiili muuta ning saada oma kaalu kontrolli alla. Nad pakuvad kasutajatele personaalset toidumenüüd, ostunimekirja, toidupäevikut ning treeningkavasid.

Esensorics

Esensorics

http://www.esensorics.com

Toodangu hindamisi ja tootearendust lihtsustav tarkvara toiduainetööstusele.

ETHR™

ETHR™

ETHR™ disainib, arendab ja turustab erakorralise meditsiini tooteid, mis abistavad elupäästjaid lahinguväljal, linnas ja metsikus looduses. ETHR Airsplint™ on kompaktne ja ultra-kerge universaalne lahas, mis aitab välimeedikutel jäseme vigastusi ajutiselt lahastada

EVAAI

EVAAI

https://evaai.io/

EVAAI on veebiplatvorm, mis võimaldab vaimse tervise asjatundjatel luua AI abilisi, kes pakuvad klientidele põhinõustamist ja -konsultatsioone ning jõuavad ka inimesteni, kellel pole teraapiat võimalik lubada ega saada. EVAAI ühendab professionaalse juhendamisega tegelevad inimesed nende spetsialiseeritud AI-abilistega, kes pakuvad neile põhinõustamist, konsultatsioone, rutiini järgimist, järelmeetmeid, eneseabivahendite komplekte ja juurdepääsu kohtumiste määramiseks vaimse tervise spetsialistidega veebiteraapia jaoks. MentalHealth.govi andmetel vajab vaid 44% diagnoositavate haigustega täiskasvanutest intensiivset ravi, mõnikord piisab selleks, et inimestel vaimselt tervena püsiksid sobivad vahendid ja parem enesehoolduse alane teadmine. EVAAI aitab vähendada vaimse tervise spetsialistide koormust, aidates samal ajal ka neil jõuda uute klientideni, muutes nad iseseisvamaks. See aitab vähendada ravikulusid lõppkasutajate jaoks.

EZIIL

EZIIL

http://www.eziil.com

Eziil on tootmisettevõtte juhi visuaalne tööde planeerimise töölaud millelt jõuab info töötajate nutiseadmesse. Tehisintellekt õpib kasutaja tegevusest ja soovitab optimaalsemaid lahendusi.

Fastask

Fastask

http://fastask.me

Fastask viib sind kokku hinnatud ja kontrollitud kohalike teenusepakkujatega.

Meie tegijad täidavad teie igapäevaseid ülesandeid, mis võimaldab teil rohkem keskenduda oma elule, mitte rutiinile.

Fastap

Fastap

Fastapi eesmärk on muuta kontaktivahetamine efektiivsemaks, mugavamaks ja loodussäästlikumaks. Tuues traditsioonilistele visiitkaartide asemele NFC põhised lahendused ja rakenduse, mis võimaldab luua endale digitaalse visiitkaardi ja jagada seda vaid ühe puudutusega teise inimese telefonil.

Kontakt: fastap.info@gmail.com
Olev Kork +372 58127521
Karl-Eduard Möldre +372 5531504

Ferla

Ferla

https://ferme.ee/

Ferme toodab probiootilisi köögivilja toormahlasid ja smuutisid. Eesti turul on need seni ainsad fermenteeritud taimsed mahlad. Tegemist on suhkruvabade vitamiinijookidega, mis soodustavad seedimist ja toetavad immuunsüsteemi.

For Future's Sake

For Future's Sake

For Future’s Sake on affiliate turunduse digitaalne platvorm, mis keskendub jätkusuutlike ja keskkonnasõbralike elustiilitoodete reklaamimisele roheliste suunamudijate kaudu kogu maailmas.
Contact: info@forfuturessake.eu

FleetlApp

FleetlApp

https://www.fleetlapp.com

Fleetl on ilutööstuse platvorm, mis pakub spetsialistidele professionaalseid vahendeid ja teiselt poolt mobiilrakendusi kasutajatele. Platvorm hõlmab endas juhtimis-, broneerimis- ja maksevõimalusi ning ühendab wellness-sektori turul tegutsevaid inimesi klientidega ühtses mobiilses keskkonnas.

FlexiBell

FlexiBell

http://www.flexibell.eu

FlexiBell on tark uksekell ja kommunikatsiooni seade, mis on mõeldud nii uksele kui ka väravale. Ta võimaldab koduomanikel ja B&B-del suhelda külalistega ning anda neile vajadusel ligipääs oma territooriumile. Seda kõike kasutades vaid telefoni.

Flydog Marine

Flydog Marine

http://www.flydogmarine.com/

Ettevõtte arendab süsteemi merekeskkonna reaalajas kontaktmõõtmisteks

Flyvor

Flyvor

Flyvor on asukohapõhine turundusplatvorm, mis pakub söögikohtadele uudset ja kuluefektiivset viisi uute klientide leidmiseks.
Kontakt: Ilja Ankipovits tel: +372 5207245 email: ilja@flyvor.com

FoodDocs

FoodDocs

http://www.fooddocs.eu

FoodDocs aitab toiduga tegelevatel ettevõtetel tagada, et tema toiduohutuse dokumendid vastaksid seadusele ja kõik vajalikud nõuded oleksid alati täidetud.

Kõik toiduettevõtted - kohvikud, restoranid, poed, tanklad, lasteaiad, koolid, ööklubid, tootmised - kõigil peab alati olema kehtiv toiduohutuse plaan (enesekontrolliplaan). FoodDocs aitab sul seda lihtsasti luua ja hallata.

See, kuidas FoodDocs töötab, vaata siit: https://www.youtube.com/watch?v=qLUYVTI-E7s&t=8s

Full Profile

Full Profile

http://full-profile.com/

Full Profile on Sherlock Holmes turundajatele, pakkudes kliendiuuringuid, mis viiakse läbi kliendilt midagi küsimata.

Küsitluste läbiviimine on ja jääb kalliks, ajamahukaks ja erialaseid oskusi nõudvaks tegevuseks. Sisuliselt saavad kliendiuuringuid lubada endale üksnes suured firmad.

Full Profile’i teenus võimaldab Sul aga saada oma klientide profiil teada 100 euro eest 1-e tunni jooksul. Ja see kõik on Sinu jaoks sama lihtne kui e-kirja saatmine.

FuseBox by Energia Juhtimiskeskus OÜ

FuseBox by Energia Juhtimiskeskus OÜ

http://www.juhtimiskeskus.ee

Energia Juhtimiskeskus tegeleb tarbimise juhtimisega elektri suurtarbijate juures, eesmärgiga energiakulude vähendamine ja energiakaubandusest teenitava kasumi teenimine tarbijale. Energia Juhtimiskeskus aitab vähendada ettevõtte ökoloogilise jalajälje suurust, vähendades tarbimist tiputundidel. Nad tekitavad arvestatava rahalise sissetuleku - kasutades nende IT tarkvara, on võimalik jälgida elektri tarbimist reaalajas ning teha kaalutletud otsuseid.

FusionPedal

FusionPedal

FusionPedal arendab kitarripedaalide riist- ja tarkvara, et aidata kitarristidel vabaneda vajadusest juhtida pedaale käsitsi, andes võimaluse "sound'ide" mällu panekuks ja lihtsaks taastamiseks.

Gelatex

Gelatex

http://www.gela-tex.com

Gelatex on keskkõnnasõbralik nahasarnane tekstiil, mis on keemiliselt identne nahale. Materjali peamiseks tooraineks on želatiin, mis on toodetud lihatööstuse väheväärtuslikest jäätmetest. Gelatex on taskukohane keskkonnasõbralik tekstiil, mida on lihtne toota suurtes kogustes.

Genosity

Genosity

http://www.genosity.org

Genosity teeb geenitestid arusaadavaks ja kättesaadavaks kõigile. Meie esimene sihtturg on koolid, et õpilased saaksid bioloogia tunnis ise enda geene uurida

Global Reader

Global Reader

http://globalreader.eu/

GlobalReader koondab enda alla ühtse lahendus, mille abil on võimalik jälgida tööstusseadmeid.
Paindlik lahendus aitab optimeerida tööprotsessi ja kindlustab kiire ülevaate.

Seadistatav teavitussüsteem
Lihtne ülesseadmine
Täpsed ja ajakohased andmed
Ülevaatlik kasutajaliides

GoInvite

GoInvite

https://www.goinvite.app/

GoInvite on universaalne inimeselt-inimesele elamuste vahendamise platvorm ehk eraisikute ürituste äpp. GoInvite äpp annab igaühele võimaluse olla ise ürituse korraldaja ja sellega raha teenida. Külastajatele on see suurepärane võimalus tutvuda uute inimestega ning kogeda personaalsemaid elamusi.
info@goinvite.app
https://www.facebook.com/Go1nvite
https://www.instagram.com/go1nvite
https://www.youtube.com/channel/UCHW8EvFatCq5N9SMgpBZo8A

Golbriak Space

Golbriak Space

https://www.golbriak.space

Meie missiooniks on arendada ja rakendada teenuseid ja tehnoloogiaid satelliidimissioonideks, täiustades sellega telekommunikatsiooni võimalusi väikeste ja mikrosatelliitide jaoks optilises valdkonnas. Meie esimene ja peamine toode on optiline telekommunikatsiooni terminal, mille eesmärgiks, kuid mitte ainult, on kiire satelliitsidevaheline andmevahetus.

Guestjoy

Guestjoy

http://www.guestjoy.com

Guestjoy CRM aitab hotellidel personaliseerida kogu suhtlus külastajaga. Läbi Guestjoy tekib võimalus näha külastajale adresseeritud pakkumisi, neid broneerida ja edastada kõik oma erisoovid saabuvaks reisiks.

Hablo

Hablo

https://hablocompany.com/

Hablo muudab lapsevanemaks olemise lihtsamaks ja naljakamaks, pakkudes AI platvormi, mis võimaldab vanematel mõista ja analüüsida imikute nutmist reaalajas.

Email : contact@hablocompany.com /
Tel : +372 58 06 97 00

HackMotion

HackMotion

Hackmotion on loonud nutika riietuse, milles paiknevad sensorid annavad laudurile reaalajas tagasisidet tema kehahoiaku ja liigutuste kohta ja on nii suureks abiks lauaga sõitmaõppimisel.

Hairvel

Hairvel

http://www.hairvel.com/

Hairvel on uue põlvkonna juuksehooldusvahendite koostisosade arendaja ja tootja. Meie võimaldame toota ohutuid, efektiivsemaid ja pikaajalise toimega juuksehooldusvahendeid.

Helpific

Helpific

Helpific on veebipõhine tugikeskkond, mille kaudu erivajadustega inimesed saavad tellida vabatahtlikke abistajaid või tasulisi teenuseid. Helpific on inimeselt inimesele lahendus, aidates luua tugevamaid kogukondi.

Hepta Airborne

Hepta Airborne

https://hepta.ee/

Hepta Airborne automatiseerib elektriliinide defektide analüüsimise protsesse. Me oleme arendanud välja kopterdroonid, mis asendavad mehitatud koptereid ja suudavad ühe korraga lennata autonoomselt kuni 600 km/6 tundi ja andmetöötlusplatvormid tehnilise analüüsi jaoks.

hINF

hINF

http://www.hinf.eu/

hINF lahendus seisneb mobiilirakenduses, mis toetab raviplaani korrektselt järgivaid HIV-positiivseid patsiente, vähendades ambulatoorsete arstivisiitide vajadust, mis omakorda võimaldab probleemsematele ja uutele patsientidele rohkem tähelepanu pöörata. Mobiilirakenduse abil on HIV-positiivsetel võimalik endale leida ka kogemustega tugiisik.

Hiwe

Hiwe

https://hiwe.io/

Hiwe on mõne noore naiivne unistus luua virtuaalne assistent, mis muudaks vabakutselise elu sama lihtsaks nagu see on tavalisel töötajal. Esmalt lubavad nad oma platvormiga vabakutselised saata parimasse asukohta tööle.
Kontakt: +372 59087579; hi@hiwe.io

Homely

Homely

http://www.homely.ee

Homely aitab ühendada koristusteenust vajavad ja pakkuvad inimesed lähipiirkonnas parima tunnihinnaga turul. Maksa ja halda oma broneeringuid otse Internetist!


Homely aitab ühendada koristusteenust vajavad ja pakkuvad inimesed lähipiirkonnas parima tunnihinnaga turul. Maksa ja halda oma broneeringuid otse Internetist!

Hopa Fit

Hopa Fit

https://www.hopafit.ee

Iga päev jäävad miljonid inimesed ilma võimalusest osaleda kvaliteetsetes rühmatreeningutes oma kodukoha lähedal, seda eriti just väljaspool suurlinnu.
Hopa Fit pakub võimalust treenida meie poolt koolitatud instruktorite käe all just oma kodukandis. Arendame platvormi, kus viime kokku Hopa instrukorid ja hopatajad ning pakume mängustatud trennide, toitumise ja harjumuste programmi. Platvorm võimaldab ka hopatajal end mugavalt trenni broneerida, trenni eest tasuda ja vajadusel trenn tühistada.
Kontakt: katrin@hopatv.ee

HopKid

HopKid

http://www.hopkid.ee

HopKid on nutikas sõidu- ja saatmisteenuse platvorm laste turvalise ja mõnusa liikumise tagamiseks.


HopKid aitab lastel mõnusalt läbida vahemaid, lastevanematel efektiivselt korraldada laste transporti ning sõidutajatel teenida lisaraha.


HopKidi tegevuse kaudu leiavad aset positiivsed muudatused - autode ühiskasutus leevendab keskkonnaprobleeme, maapiirkondades tõhustub teenuste kättesaadavus ja paraneb naiste tööhõive ning suureneb valikuvõimalus ja alternatiiv ühistranspordi kitsaskohtade ületamiseks.

ZÄP

ZÄP

https://www.zap-in.com/

hygify arendab automatiseeritud seadet käte nõuetekohase puhastamise treenimiseks avalike ja erasektori institutsioonides. Institutsionaalselt kontrollitud regulaarsed käte puhastamise treeningud on mõjusaim viis vähendamaks haiguspäevadega seotud kulusid.
Kontakt: riho.antsmae@cleanhand.media

I Can Move

I Can Move

Manuaalse ratastooli rummusisese elektrimootoriga rattad, mis võimendavad nõrkade käte tõuke- ja pidurdusjõudu.

Ideasgym

Ideasgym

Ideasgym pakub globaalset online ja mobiilset haridust/koolitusi kooliõpilastele ja õpetajatele.

Inkspin1

Inkspin1

http://www.vispel.com

Ettevõtte toode Vispel võimaldab teil pakkuda lisaväärtust oma klientidele - videokõnede lisamine rakendustele ja võrgutoodetele. Vispel on kergesti ühildatav videokõnede tarkvara erinevatele tarbeelektroonika toodetele.

InWay

InWay

Tööstusmasinad töötavad ööpäevaringselt ja need on täidetud oluliste komponentidega nagu laagrid. INWAY süsteem on monitoorimislahendus, mis annab laagri tervisele üldhinnangu, et tehnik saaks õigel ajal teha masina hoolduse.

Juuste Akadeemia OÜ

Juuste Akadeemia OÜ

http://www.juusteakadeemia.ee

Juuste Akadeemia OÜ pakub ainukesena Eestis ja Balti riikides juuksejuure ja juuksejuure rakkude uuringuid. Uuringuid teostatakse mikroskoobi abiga, mis leiab üles kõik juuste väljalangemist ja peanaha probleeme põhjustavad tegurid, et aidata kaasa tugevamate ja tihedamate juuste kasvule. On imeline näha, millist informatsiooni on võimalik välja lugeda juuksejuurtest.


Loodud juuksejuure uuringu meetod toetab dermatoloogide tööd, kes vereanalüüsi tulemusi analüüsides saavad kindlaks teha teatud juuksekasvu mõjutavad tegurid. Juuksejuuri ja juuksejuure rakke analüüsides on võimalik tuvastada lisaks suur hulk teisi juustekavu mõjutavaid tegureid (näiteks vajalike toitainete puudus juuksejuure rakkude tasandil, sh kasulike rasvhapete, vee, antioksüdantide puudus, samuti põletiku foon, mis mõjutab juuste kasvu, mikrobioomi tasakaalutus, parasitaarsed probleemid, kapillaarivereringe probleemid, hormonaalne tasakaalutus, ummistused juuksekanalites, jne).


Meie konseptsioon - juuksejuure ja juuksejuure rakkude analüüs, juukse- ja peanaha protseduurid ning ökoloogiline juuksuriteenus koos loovad võimaluse aidata inimesi mitmete erinevate juuste- ja peanaha probleemide korral. Siin mõningad tulemused juuste tagasikasvamise protsessist meie klientidel https://www.juusteakadeemia.ee/et/juukseravi/7644-pildid-juuste-tagasikasvamise-protsessist

Klinio

Klinio

http://www.klinio.com

Klinio arendab psühholoogia valdkonnas haiguslugude dokumenteerimise ja kaardistamise platvormi, mis kasutab tehisintellektil põhinevat virtuaalset assisteerimist ja jälgimist.

Laava Tech

Laava Tech

https://laavatech.com/

Laava Tech arendab ja toodab LED kasvulampe, et optimeerida taimede kasvu kasvumajades ja teistes kasvatusrajatistes. Igal taimel on erinevad kasvutingimused ja valgusvihu õige tüübi ja hulga leidmine mõjutab saagikust oluliselt. Meie tarkvara kontrollib ja juhib energiatõhusaid LED-tulesid, et pakkuda igale taimele teatud valgusspektri impulsse, mis on optimeeritud just sellele taimele.

LabToWellness

LabToWellness

http://www.labtowellness.com

LabToWellness on internetipõhine terviseandmete ja informatsiooni haldamise platvorm, mis on mõeldud kasutamiseks laboritele ja tervishoiuasutustele.

LiTech

LiTech

LiTech pakub platvormi andmeaitade testimise automatiseerimiseks, võimaldades kasutajatel testida ärireegleid, andmebaaside arhitektuuri ning lähteallikaid.
Kontakt: info@litech.app

Litehires

Litehires

https://www.litehires.com/Client

Uute töötajate palkamine võib olla väga väsitav ja tülikas. Tööandjad veedavad peaaegu 80% oma ajast resümeesid lugedes. Peab olema parem viis! Litehires on kiireim platvorm selleks. Meie aitame teid tehnoloogilise poolega ning sorteerimisega, teie ülesandeks on vaid kohtuda kandidaatidega!

E: ankit.khanduri@litehires.com
P: +91-8630877206, +9111-40604837

LiveHIV

LiveHIV

LiveHIV lahendus koosneb kaasahaaravast veebi püsikampaaniast ja kodulehest, et julgustada terveid täiskasvanud inimesi ennast regulaarselt testima, tutvustada kodutestimise võimalusi ja suunata positiivse vastuse saanud vajalike teenusteni. Alternatiivina anonüümses kabinetis kiirtesti tegemisele soovib LiveHIV.ee olla ka esimene ja operatiivseim allikas, kust hakkab alates novembri lõpust saama infot kodutestimise võimaluste kohta. Kuna ravil olev HIV-positiivne elab tavalist igapäevaelu ja teisi ei nakata, näebki LiveHIV oma projekti põhipanust HIV nakatumise olulisel pidurdamisel heteroseksuaalses 35+ vanuserühmas.

Lokimo

Lokimo

https://lokimo.ee

Lokimo on platvorm, mis võimaldab turistidel üle kogu maailma tutvuda nende sihtkohaga läbi digitaalsete tuuride. Rakendus on saadaval nii iOSile kui ka Androidile.
Kontakt: Maxim Shilo, maxim@lokimo.ee

Loquiz

Loquiz

http://www.360.ee/

Parim abimees väliste meeskonnamängude loomiseks.

LU LU

LU LU

https://www.facebook.com/nomesscatlitter

Biolagunev puidust kassiliiv ühekordses kassiliiva kastis.

Lynx3D

Lynx3D

Lynx3D on kõrgekvaliteediline 3D printer, mille eripärad on suur printimiskiirus, tööala ning võimekus printida pea kõiki erinevaid filamente. Uuendused prinditavates materjalides ning tehnoloogias ei probleemiks, kuna printimispea on lihtsasti vahetatav uue versiooni vastu.

Kersti Vatter

MEC Insenerilahendused

MEC Insenerilahendused

http://www.mec.ee

Ettevõte tegeleb inseneriteenuste pakkumisega laevadele ja sadamatehnoloogiatele.

medaid

medaid

Intelligentne suhtluskanal patsiendi ja perearsti vahel.
Kontakt: hi@medaid.io

MEP Software

MEP Software

MEP Software võimaldab suurandmete analüüsi, mis tugevdab poliitikakujundamise läbipaistvust ja terviklikkust ning aitab kindlaks määrata õigusaktide mõju ettevõtetele.
Kontakt: info@mepsoftware.eu

Modesat

Modesat

http://www.xilinx.com/

Modesat Communications (2012 üle võetud Xillinx’I poolt), arendas innovaatilisi digitaalseid modemite tehnoloogiaid kasutamiseks raadio ja traadiga sidevõrkudes.

Multikey

Multikey

https://www.multikey.app/

Multikey on geolokatsiooni ja huvide põhine keelepraktika võrgustik. Sa võid praktiseerida online ja kohtuda inimestega reaalelus. Multikey kaardi peal sa leiad ka kohad ja sündmused sinu ümber, kus saab valitud keelt praktiseerida.

multikey.app@gmail.com
+37256658222

MyGames

MyGames

https://mygames.ee

MyGames parandab tenniseväljakute täituvust ja loob rohkem võimalusi tennise harrastamiseks.

MySpotit

MySpotit

http://www.spotitwise.com

Spotitwise on revolutsiooniline platvorm, mis aitab ettevõtetel leida unikaalseid ruume, et korraldada inspireerivaid koosolekuid ning üritusi koos kõigi vajalike lisateenustega.

Nanordica Medical

Nanordica Medical

https://nanordica.com/

Nanordica Medical OÜ on teadus- ja arendusettevõte, mis toodab ainulaadseid väga efektiivseid antibakteriaalseid haavasidemeid. Nanordica Medical tooted sisaldavad nanoosakesi, mis on palju tõhusamad, kui praegu turul olevad alternatiivid.

Kontakt: info@nanordica.com

Negative Space

Negative Space

https://negative.ee

Negative Space OÜ arendab abivahendi (tööriista) mis on mõeldud programmeerijatele ja mille abil on võimalik programmkoodi kirjutamise automatiseerimine (genereerimine) ja sellega oluliselt vähendada ajalist ja rahalist kulu rakenduse või tarkvara loomisel.

NOBE

NOBE

Disainime ja toodame originaalseid, kolmerattalisi, uus-retro stiilis elektrilisi väikesõidukeid - kruiser, sport ja kastikas.

https://youtu.be/JclScw6r5Bo

NighSense

NighSense

NighSense arendab nutikat ja avatud IoT platvorm era- ja avalike LoraWAN-võrkude loomiseks. Lisaks tarkvaralisele platvormile arendab ettevõte akutoitega andureid, mida saab kasutada erinevate kaugseire ülesannete täitmiseks.
Email: contact@nighsense.com
Phone: +372 58102757

Nyx – A Digital Card Game

Nyx – A Digital Card Game

Nyx on digitiaalne multiplatformiline kaardimäng, mis ühendab traditsioonilise kaardimängu menu modernse virtuaalkeskkonnaga. Nyx loob platformi mängijatele omavahel suhtlemiseks, kauplemiseks ning mängimiseks. Nyx on rajalooja ja innovaator oma valdkonnas.

OverlApp

OverlApp

Uus viis muusikaloomeks. OverlApp on muusikaentusiastide sotsiaalvõrgustik ühiseks muusikaloomeks ning võimalus amatöörmuusikutel oma loomet müüa.

Overlay Technology

Overlay Technology

https://overlay.technology/

Overlay disainib liikumisautomaatikaid tööstusvaldkonnas, võimaldades lahendusi, mis katavad ära kogu tehase digitaliseerimise elutsükli: konstrueerimisest hoolduseni.
Kontakt: hello@overlay.technology

PacKing

PacKing

Meie eesmärgiks on arendada väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele pakendamise ja logistiliste lahenduste optimeerimise tarkvara mis aitab vähendada pakendamise ja transpordiga seotud kulusid, pakendite optimeerimise ja ruumi optimaalse ära kasutamisega.

Pagerr

Pagerr

https://pagerr.ee

Pagerr aitab säästa loodust tänu spetsiaalsele trükiste optimeerimise viisile, mis muudab kasutamata jäänud trükipotensiaali uuteks klientideks. Iga päev visatakse ainuüksi Eesti trükikodades ära umbes 50 tonni paberit ehk keskmiselt 7% kogu trükitoodangust, sest õigel ajal ei olnud trükiplaadile midagi trükkida. Pagerr saab klientidele pakkuda kuni 4 korda odavamat hinda, sest ära kasutatakse muidu raisku minev paber ning tellimisprotsess on läbi veebilehe lihtne ja kiire. Kasu saavad ka trükikojad, kuna läbi antud tehnoloogia saavad nad teenida 20 korda rohkem raha üle jäänud paberi eest võrreldes sellega, kui paber müüakse kokkuostjale. Pagerri tiimijuht Rudolf-Gustav Hanni omab 8 aastat kogemust kirjastuse juhtimisel. Tiimis on ka trükiekspert, Eesti edukamates start-upides töötanud arendaja kui ka suurepärane müügi-ja turundustiim.
Kontakt: hello@pagerr.net, 56616462

Pick&Try

Pick&Try

http://www.picktry.ee

Pick&Try on turunduskanal. See on ainulaadne veebiportaal, mis annab tarbijatele võimaluse avastada uusi tooteid läbi nende proovimise. Turundajad saavad aga seeläbi teha kvaliteetset turundust, mille läbi iga tester jõuab toote kõige potentsiaalsema kliendini. Et iga ost oleks parim ost!

#Pillirookõrs

#Pillirookõrs

https://suckors.com

#Pillirookõrs on Saaremaa roheinnovatsiooni start up, kes tuli turule pilliroost valmistatud korduvkasutavate keskkonnasõbralike joogikõrtega.
Lisaks on nad välja töötanud uue pillirool põhineva materjalikoosluse, millest arendavad uusi alternatiivseid tooteid ühekordsele plastikule, nagu topsid, taldrikud, pastapliiatsid, kompostikogujad jne.
Facebook: Pillirookõrs, Instagram: @pillirookors
E-mail: info@pillirookors.ee

Placeabout (Saas Os)

Placeabout (Saas Os)

http://www.placeabout.com/

Loovad platformi, mis aitab online's hallata offline äri.

PocketHelper

PocketHelper

https://pockethelper.eu/

PocketHelper on platvorm, mis viib Sind kokku kohalike spetsialistidega, et Sinu ülesanded saaksid täidetud.

Polite

Polite

https://polite.ee/

Polite arendab kaasaegset kindlustustehnoloogiat aitamaks kindlustusseltsidel hinnata kindlustatud isiku käitumuslikku riski reaalajas tõeliselt personaalsete kindlustuspakkumiste ja teenuste jaoks.

Kontakt: info@polite.ee
LinkedIn: linkedin.com/company/politeinsure
Twitter: twitter.com/PoliteInsure

PowerStore

PowerStore

Pakkume Li-ion lahendused akude pakist konteinerini. Sobib nii transpordiks, kui ka statsionaarseks.
Kontakt: info@powerstoreeng.com, +37259047898

Prebook24

Prebook24

https://prebook24.com/

Prebook24 pakub teenusepakkujatele meeldetuletus-, broneerimis- ja koduleheteenust. Klient saab valida ühe soodsa kuutasu eest endale sobiva(d) teenused. Teenus on suunatud eraisikutele ning väikeettevõtjatele.
Kontakt: info@prebook24.com

PRO-1 NANOSolutions

PRO-1 NANOSolutions

http://www.pro1nanosolutions.eu/

PRO-1 NANOSolutions eesmärk on muuta nanotehnoloogiad kõigile kättesaadavaks ja lahendada globaalseid keskkonnaprobleeme nagu näiteks vee puhastamine. Lisaks pakuvad nad konsultatsioone nanotehnoloogia alal.

Proflsoft

Proflsoft

http://www.profl.eu

Proflsoft pakub toiduaine tööstusele lihtsaid ja intuitiivseid vahendeid oma toodete degusteerimiseks.

PxMile

PxMile

http://www.pxmile.com

PxMile fotoboks on green-screen tehnoloogial toimiv ja nutirakenduse abil juhitav interaktiivne pildistamise platvorm.


Tegemist on fotoboksiga, kus kasutaja valib endale nutirakendusest (või veebisaidilt) meelepärase taustapildi, teeb seejärel pildi green-screen taustal ning meie poolt loodud tarkvara abil, ilmub kasutaja nutiseadmesse koheselt pilt.

Questcity

Questcity

https://questcity.ee/en/

Questcity on toode interaktiivsete ja harivate seikluste loomiseks ja läbimiseks mobiilirakenduse abil. Rakendust on võimalik alla laadida Google Play või App Store’ist. Questcity annab igale kasutajale ligipääsu lõputusse seikluste maailma.
Grigori Ilkevitš, info@questcity.ee

Recovery Companion

Recovery Companion

https://recovcompanion.com/

Recovery Companion on mobiili- ja veebirakendus, mis kasutab matchmaking algoritme, et kokku sobitada sarnaselt mõtlevad ja sarnase diagnoosiga patsiendid mentoritega ühiseks teekonnaks.

recovcompanion@gmail.com, +372 5785 0183
Facebook @RecovCompanion (https://www.facebook.com/RecovCompanion),
LinkedIn @RecovCompanion (https://www.linkedin.com/company/recovcompanion/)

Redlitec

Redlitec

Redlitec arendab valgusstimulatsiooni seadmeid inimvõimekuse piiride nihutamiseks.

Kontakt: sten@ursum.ee, +37257863364

Seatwizer

Seatwizer

http://seatwizer.com/

Seatwizer is developing an application that helps to buy flight-tickets according to your personal needs on airplane seats.

Seeker Solutions

Seeker Solutions

https://www.seeker.solutions/

Novaatorlik videotel põhinevat töövahendus- ja koolituslahendus, mille eesmärk on painutada iganenud mõtteviise ning tagada parim võimalik lahendus, mis aitab säästa ennekõike kõige väärtuslikumat – aega.

SEMU

SEMU

http://www.semu.co

SEMU disainib koduautomaatika lahendust nägemispuudega inimestele. Meie seade annab informatsiooni kodus toimuva kohta, seeläbi muutes vaegnägijate igapäeva elu iseseisvamaks, mugavamaks ja turvalisemaks.

Sensition

Sensition

http://staging.sensition.com

Kaamera seadeldis, mis aitab filmi tegijatel fokusseerida pilti.

Sentinel

Sentinel

http://www.sidekik.ai

Sidekik loob su andmetest tehisintellekti sinu, kelle läbi sa saad oma elu kohta rohkem teada.

Sharewell

Sharewell

https://sharewell.eu/

Sharewell on kasutajakogemuse testimise platvorm, mis aitab saada tagasisidet tõelistelt klientidelt. Platvormil on sobivad tööriistad ning päris testkasutajad.

sten.kreisberg@sharewell.eu, tel +372 52 07598

Signwise

Signwise

http://www.signwise.org

Paberivaba asjaajamine ja allkirjastamine

Silento

Silento

QR-koodiga kleebis hauakivil - digitaalsed mälestused lahkunud lähedasest.
E-mail: info@silento.ee
Tel. nr: +372 53753153

Skuuper

Skuuper

http://www.skuuper.com

Skuuper on nutikas keeletehnoloogia platvorm. Pakume intuitiivset tõlketööriista ehk tõlkerit, veebipõhist tõlketeenust ja tööd vabakutselistele tõlkijatele.

SlicePay

SlicePay

http://www.slicepay.co

SlicePay ühendab järelmaksu pakkujad, kaupmehed ning ostjad. SlicePay võimaldab järelmaksu pakkujatele ja kaupmeestele ligipääsu uutele turgudele ning lihtsustab järelmaksu taotlemise protsessi ostja jaoks.

Smart Load Solutions

Smart Load Solutions

http://www.smartloadsolutions.eu

Innovatiivne optimeerimise teenus elektriteenuste klientidele ning tootjatele

SmartVent

SmartVent

http://www.smartvent.ee

SmartVent loob hoonehaldustarkvara hoonete energiatõhususe ja hoones viibijate elukvaliteedi tagamiseks. Energiatarbe vähendamine hoonesviibijate tagasisidet arvestades võimaldab SmartVentil säästa loodusressursse ja inimeste tervist.

Solintel

Solintel

https://solintel.com/

Solintel OÜ on Eesti ettevõtte, mis arendab autonoomseid ja hübriid, päikeseenergial töötavaid tarku Smart City platvormil toimivaid tänavavalgusteid.

Kontakt: Raul Reemet
Tel.: +372 5655482
E-mail: raul@solintel.com

Sol Navitas

Sol Navitas

http://www.solnavitas.eu

Sol Navitas tegeleb päikese-õhküttepaneelide tootmise, müügi ja arendamisega. Nende klientiteks on peamiselt eramajad ja suvekodud.

Tänane toode on autonoomne lisakütte ja ventilatsiooni allikas Teie hoonele.

Sphebotics

Sphebotics

http://sphebotics.com/

Paranda oma päikesepaneelide tohusust! Püüa päikest Sphebotics'iga mis tahes pinnalt – majakatuselt, maakodu küngastelt ja kas voi veepinnalt.

SprayPrinter

SprayPrinter

http://www.sprayprinter.com

SprayPrinteri on uus tööriist nutitelefonis oleva graafilise disaini juhtmevabalt suurele pinnale trükkimiseks.

SRM360

SRM360

SRM360 on tarneahelas uuringute ja küsitluste läbiviimise platvorm, millega koguda, kontrollida ja hallata infot, sertifikaate ja vastavusdeklaratsioone tarnijatelt nende toodete ja ettevõtte kohta.

Kontakt: solutions@supplytank.eu

Streamtainment Systems

Streamtainment Systems

http://www.streamtainment.com/

Streamtainment Systems töötas välja tarkvaraplatvormi, mille abil saab elutoa teleri ning olemasoleva andmesidevõrgu abil lisaks tavapärasele digitelevisioonile nautida ka tippkvaliteediga mänge, videokõnesid, veebivideosid ja palju muud.

Sympower

Sympower

http://www.sympower.net

Sympower pakub pilvepõhist platformi, mis aitab tasakaalustada elektrisüsteemi reaalajas kasutades selleks üle riigi asuvate tarkade kodude elektritarbimise paindlikkust.

Tark Energia

Tark Energia

Tark Energia integreerib serveri riistvara mooduleid hoonete keskküttesüsteemidesse eesmärgiga säästa jahutus- ja investeerimiskuludelt tootes seejuures kasulikku soojust hoone jaoks.

Tebo

Tebo

http://www.tebo.me

Tebo (Eestis opiveeb.ee) teeb õppimise huvitavaks. Õpetaja jagab õpilastega videod, interaktiivseid harjutusi ja õpimänge. Jagatud sisust tekib õpetajatel ühine materjalide pank. Nii saab kasutada ka teiste loodud valmismaterjale. Nüüd saab õpilastele iga tund jagada tõeliselt haaravat materjali.

TempID

TempID

http://www.tempid.ee

Ettevõte TempID tegeleb uudsete tervisetehnoloogiate väljatöötamise ja rakendamisega. Meie toode TempID on kehatemperatuuri mõõtev ja salvestav kehale kleebitav pehme nuti-termomeeter. Mobiilirakendusega saab analüüsida oma tervisenäitajaid, kasutada kui ravipäevikut, jälgida raviplaani mõju ning suhelda arstiga. Toode on kodukasutajale korduvkasutatav kuni 1a.

The Mo’Joes

The Mo’Joes

http://www.themojoes.eu

Muusikainstrument meelelahutuseks

THS

THS

https://www.ths.ee/

THS on kommunikatsioonikeskkond sisseostetavate on-demand teenuste haldamiseks lepingupartnerite vahel – vajadusest lahenduseni, pakkumisest teostuseni. Võimaldab kõigile osapooltele täielikku ülevaadet kogu teenuse osutamise protsessist ning hoiab kokku teenuste haldamisele ja aruandlusele kuluvat ressurssi.
M: +372 511 8336 | E: info@ths.ee

Timey

Timey

Toodame tarku parim enne indikaatoreid külmketi toodetele.

Toggl

Toggl

https://www.toggl.com/

Toggl on lihtne ajaarvestamise tarkvara.

Token A

Token A

Token A on kunstikogukonnaliikmetele mõeldud lahendus. Tegemist on blokiahela (blockchain) tehnoloogial põhineva äriplatvormiga, mille eesmärgiks on suurendada tehingute usaldusväärsust, kiirendada tehinguid, vähendada kulusid ja pettuste ohte. Token A on mõeldud muutmaks kaubandustehingute ja -dokumentidega töötamist lihtsamaks

Tradesman

Tradesman

https://tradesman.eu/

Tradesman pakub lühiajalisi ehistusalade spetsialistiteenused mobiiliäpi vahendusel. Klient valib probleemi tüübi, annab lühikirjelduse ja lahendamise soovitud aja ning valib sobiva spetsialisti.
Kontakt: Arles Taal 5059281

Traffel

Traffel

http://www.traffel.com

Traffel.com on uudiskiri ja mobiiliapp odavate lennupiletite leidmiseks soodsaks reisimiseks.

TransferFast

TransferFast

http://www.transferfast.eu

Kiired pankadevahelised ülekanded nädalavahetustel, õhtuti ja ka päeva sees kiiremalt kui praegused pangad pakkuda suudavad.

Transformative

Transformative

http://transformative.ai/

Revolutsioon tervishoius läbi tehisintellekti.

Transport Charter Systems

Transport Charter Systems

http://www.tellibuss.ee

TravelUnion

TravelUnion

http://support@travelunion.net

We're embarking on a journey that will redefine business travel. We welcome you to join us.

TravelUnion is a secure cost effective peer to peer travel service for business travelers. We have deep understanding of business travelers needs on one end, and property owners need on the other end.

TripTripHurray

TripTripHurray

http://www.triptriphurray.com

TripTripHurray on nagu suunatud ja personaliseeritud TripAdvisor inimestele konkreetset, olukorrast vajadustele reisimisel kohapeal lähedal või välismaal. Need inimesed, sealhulgas peredele beebidele ja väikelastele, koeraomanikud, ratastooli või jalutuskäik ratas kasutajad ja inimeste erilisi toitumisvajadusi, nõuavad kohandatud otsingu sõiduplaani ja broneerimine veebilehekülg, mis tegurid oma nõuded enne / ajal reisi.

U24 Solutions

U24 Solutions

http://u24solutions.com

U24 Solutions arendab tipptasemel virtuaalreaalsuse mänge, mis loovad realistliku kogemuse.

Ubik Solutions

Ubik Solutions

http://www.ubiksolutions.eu/

Ubik Solutions OÜ tegeleb uudsete jõuelektroonika muundurite arendusega keskendudes täna peamiselt just päikesepaneelidele (PV) mõeldud mikromuunduri arendusele (st iga paneeli juurde integreeritakse eraldi DC-AC muundur). Käesolevaks hetkeks on Ubiku poolt välja arendatud ja uudsel kvaasi- impedantsallika (QZ source) topoloogial töötav tark PV mikromuundur mis tagab kõrgema energiasaagikuse võrreldes täna turul pakutavate lahendustega.

Ultrinia

Ultrinia

https://www.ultrinia.com/

ULTRINIA loob nanotehnoloogial põhineva meetodi haiguste või dopingujuhtude kiiremaks ja odavamaks tuvastamiseks.

Upsteem

Upsteem

http://www.upsteem.com

Lihtsad talendijuhtimise funktsioonid kiire seadistuse ning taskukohase hinnaga.

Venturis

Venturis

http://www.venturis.ee

Nutikodu lahendused - müüme ja paneme ka tööle. Enam ei pea sa ise programmeerijaks hakkama - kõik lihtsalt töötab. Lahendused al. 300 eurost ja paigaldus seinu lõhkumata.

Vetik

Vetik

https://vetik.eu/

Vetik aitab kosmeetikatootjatel asendada ebatervislikke värvained uue punavetikast saadava punase värvainega, mis on looduslik, vegan ning nahka uuendavate omadustega.

Videolind

Videolind

https://www.videolind.com/

Videolind on video-põhine värbamistarkvara, mis kiirendab eelvalikut ja asendab esmaseid kandidaadikohtumisi ning grupivestlusi.

VITS ehk Virtuaalne töökeskkonnaspetsialist

VITS ehk Virtuaalne töökeskkonnaspetsialist

VITS ehk Virtuaalne töökeskkonnaspetsialist on veebiplatvorm, mis aitab ettevõtetel töötervishoiu ja tööohutuse dokumentstasiooni lihtsamalt ja efektiivsemalt korraldada. Kasutades VITSa saab ettevõte kulutada rohkem aega oma põhitööle.

Wastefox

Wastefox

https://wastefox.ee/

Wastefox toodab kompaktseid välikompostreid, mis taaskäitlevad toidujäätmed kuni 10 korda kiiremini, ilma haisuta, ning aastaringselt. Komposter muudab toidujäägid väetiseks keskmiselt nelja nädalaga ning tänu sellele ei jõua aastas prügimäele kuni 600 liitrit biojääke.
Kontakt: info@wastefox.ee

WebARX

WebARX

https://www.webarxsecurity.com

WebARXon uue generatsiooni veebiagentuur, kelle tegevusalaks on veebiturvalisus- ja arendus.


webARX on veebilehe turvalisuse tõstmiseks mõeldud tarkvara, mis kaitseb kodulehte häkkerite rünnakute eest ning teostab veebilehel automaatseid parandustöid. Seda kõike ka siis, kui teie veebilehel puudub igapäevaselt tegutsev haldaja, kes oskaks süsteemi hooldada. webARX on mõeldud veebilehtedele ning epoodidele, mille arendamisel on kasutatud sisuhaldusüsteeme, nagu näiteks Wordpress, Joomla, Magento ja paljud teised. Lahendus on kergesti seadistatav ning taskukohane ka kõige pisemate veebilehtede omanikele.

Wemply

Wemply

https://wemply.com/

Wemply on universaalne, lihtne ja mugav tööaja-, puhkuse- ja personalitarkvara. Automatiseerime ettevõtte töö planeerimise ja arvestamise.
Kontakt: info@wemply.com

Weps

Weps

http://weps.ee/

Arvuti loodud kodulehed kahe minutiga.

WhatTheBus

WhatTheBus

Helps travellers purchase bus tickets online in and around Europe.

WildAR

WildAR

http://www.rewild.ee/

WildARi põhitegevuseks on populatsioonide ruumiline modelleerimine ja kaardistamine.

Wisemile

Wisemile

Wisemile kasutab reaalajas transpordiinfot ning ühendab ja kombineerib erinevaid transpordiliike omavahel, aidates inimestel leida parima viisi ühest linnast teise reisimiseks. Wisemiles on esindatud nii ühistransport (bussid, rongid taksod) kui ka sõidujagamine ning autorent. Lisaks reisiplaneerijale saab kasutaja kõikide sõitude eest mugavalt tasuda otse Wisemile äpis.

WISEVELOCITY

WISEVELOCITY

http://www.wisevelocity.com

Südame löögisageduste monitor sõidukitele ja mootorratastele

Woodpecker Systems

Woodpecker Systems

https://www.woodpeckersystems.com/

Suurepärane tarkvara spetsiaalselt puidutööstusele ja -kaubandusele.

WUTANY

WUTANY

Seadmed on võimaldanud meil avastada maailma mitut moodi viisidel mis ei olnud võimalik kõigest paar aastakümmet tagasi. Suurim piirang kõikide seadmete puhul on patareid, need piiravad meie vabadust lokaliseeritud energia väljundite ümber ning seadmete laadimine varieerub ebamugavuse ja ellujäämise vahel. Meie eesmärk WUTANY-s on mõelda teistmoodi kuidas inimesed saaksid hoida oma seadmeid laetuna võimaldades neil seeläbi avastada ilma piiranguteta.

Kontakt: nolvemartin@gmail.com

Zubax Robotics

Zubax Robotics

https://zubax.com/

Zubax Robotics is a research and development company that focuses on electric drives, satellite positioning technologies, unmanned aerial vehicles, and spacecraft avionics.

Zuumer

Zuumer

http://zuumer.net

Zuumer on kliendihaldustarkvara, mis on disainitud võrkturunduse partneritele lähtuvalt selle valdkonna erisustest. See on võimas tööriist, mis aitab partneritel tõsta otsemüügi efektiivsust ja valdkonna mainet ühiskonnas. Seda tarkvara on väga lihtne kasutama õppida.

Scanit

Scanit

SCANIT is a cutting-edge digital solution for scanning corporate documents filled by hand for lightning-quick input into an ERP or CRM system.
Contact:
scanit.startup.team@gmail.com