03. juuli 2020

Ühine meiega startupide demo alal Latitude59 konverentsil

Nagu alati, on Latitude59 demo ala just SEE PARIM koht varajase faasi startupidele, kus end nähtavaks teha investorite, meedia, potentsiaalsete klientide ja tehnoloogiahuviliste seas. Sel aastal teeme seda aga veidi teistsuguses võtmes – veebis!

Virtuaalne Tehnopol Startup Inkubaatori demo ala toob esile vaid valitud startupid. Ära oota ja kandideeri kohe! Lisanähtavust saavad enne 17. augustit kandideerinud startupid.

Kuidas online demo ala toimib:

  • Valides omale Startup Pass, märgi vastav soov kandideerimisvormis. Piletid siit.
  • Kuulutame välja valitud startupid 20. augustil ja tutvustame valitute listi ka osalevatele investoritele.

Miks veebis:

  • Annab võimaluse olla nähtav nii kohapealsete külaliste kui ka veebis vaatajate seas.
  • Annab lisavõimaluse olla nähtav investorite seas.
  • Sind esitletakse kui üks parimatest startupidest regioonis.
  • Tänu mitmetele uutele kontaktidele saad hoo sisse, et olla nähtav ka pärast konverentsi.

Ainult piiratud arv iduettevõtteid saavad esiletõstetud, seega ole kiire! Haarale omale pilet nüüd!

Tehnopol Startup Incubator is THE place for technology startups. It offers a vigorous growth program that consists of practical workshops, expert guidance from the best mentors in Estonia and Europe, inspiring community events and convenient open office space. Tehnopol Startup Incubator is part of the holistic support service that Tehnopol offers to technology companies.

Tehnopol Startup Inkubaatori meeskond osaleb ka füüsiliselt konverentsil. Teeme videointervjuusid esile tõstetud iduettevõtetega, kes on juba varakult end osalema märkinud. Külastage ka Tehnopol Startup Inkubaatori boksi, et tutvuda meie pakutavate teenustega ja leida just enda ettevõttele see sobivaim.

Tehnopol Startup Inkubaator on koht tehnoloogia iduettevõtetele. See pakub hoogsat programmi, mis koosneb praktilistest töötubadest, mentorlust Eesti ja Euroopa parimatelt ekspertidelt, inspireerivatest kogukonnaüritustest ja mugavast avatud kontoriruumist. Tehnopol Startup Inkubaator on osa tugiteenuste komplektist, mida teadus- ja ärilinnak Tehnopol pakub tehnoloogiaettevõtetele.

Küsimusi?

Kirjuta kai@latitude59.ee

Veebipõhise demo ala näidis:

Share This