NATO DIANA Eesti kiirendi esimesed töötoad on alanud

Jaanuari alguses kogunesid Eestisse kõik need 9 ettevõtet, kes läbisid äärmiselt tiheda konkurentsisõela ja pääsesid NATO DIANA Eesti kiirendisse. Kiirendi esimene töötuba tõi osalejateni juhtimispõhimõtted otse lahinguväljadelt.

Kiirendis alustanud iduettevõtted said võimaluse õppida meeskonnatööd ja juhtimist Combat Ready meeskonnalt. Nende teoreetiline koolitus koos praktiliste harjutustega põhineb eliiteriüksuste jaoks väljatöötatud juhtimisraamistikul. Koolitus andis iduettevõtetele praktilisi oskusi, mida edaspidi oma ettevõtet juhtides rakendada.

Kuna kiirendis on ettevõtteid üle maailma – nt Kanadast, Texasest, Islandilt, Hollandist, siis lisaks tõsisele ärikoolitusele oli Tehnopol Startup Inkubaatori tiimi südameasjaks neile ka tüüpilisi Eesti traditsioone tutvustada. Nii oli programmi kohustuslikuks osaks ka saun ja lumeinglid.

NATO DIANA Eesti kiirendi esimesed iduettevõtted: GaltTec, REVOBEAM, Lobster Robotics, GIM Robotics, Anzen Technology Systems, Dronetag, IceWind, Goldilock ja AVoptics.

Tehnopol Startup Inkubaator on üks viiest esimesest sihtkohast, kus pilootaastal avatakse NATO DIANA innovatsioonikiirendi. Üle alliansi kandideeris kiirenditesse üle 1300 ettevõtte, kes arendavad kahese kasutusega lahendusi. Valituks osutus 44 ettevõtet, kellest omakorda üheksa hakkavad oma ideid arendama Eestis. Kõik kiirendisse pääsenud ettevõtted saavad 100 000 euro suuruse grantrahastuse, parimatel on võimalik lisaks saada veel kuni 300 000 eurot.

Liitu programmiga!

"*" indicates required fields

Palun selgitage võimalikult detailselt, soovitatavalt eraldi välja tuua arendus- ja administratiivkulude osakaal
Kirjeldage, mis faasis on teie ettevõte (idee, tootearendus pooleli, valmistumine turule tulekuks, varajane tulu või muu).
Mul on koostööpartner, kellega koos piloteerimise faasis lahendust testida*

"*" indicates required fields

"*" indicates required fields